Windows

Kā atbrīvoties no kļūdas 0xC0000225 sistēmā Windows 10?

Auslogics Disk Defrag ir Auslogics produkts, sertificēts Microsoft® Silver Application Developer BEZMAKSAS LEJUPIELĀDE

Jūs, iespējams, atradāt šo rakstu, jo meklējāt veidu, kā atbrīvoties no kļūdas koda, kas tiek parādīts ekrānā. Iespējams, ikreiz, kad mēģināt palaist datoru, tiek parādīts kļūdas kods 0xC0000225 un tas neļauj pareizi startēt sistēmu. Par laimi, šo problēmu ir salīdzinoši viegli novērst. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst kļūdu 0xC0000225 operētājsistēmā Windows 10. Mēs arī izskaidrosim, kas to izraisa, ļaujot novērst kļūdas koda atkārtotu parādīšanos.

Kas ir kļūdas kods 0xC0000225?

Pirms mēģināt novērst kļūdas kodu 0xc0000225, vislabāk ir gūt ieskatu par problēmu. Vairumā gadījumu šis kļūdas kods parādās, kad lietotājs mēģina palaist datoru. Parasti tam pievieno šādus ziņojumus:

 • Radās neparedzēta kļūda.
 • Nepieciešamā ierīce nav pievienota vai tai nevar piekļūt.
 • Dators ir jālabo.

Windows parāda šo kļūdas kodu, ja nevar atrast pareizos sistēmas failus datora sāknēšanai. Šie izšķirošie faili ietver sāknēšanas konfigurācijas datus (BCD), kas norāda jūsu sistēmai, kā pareizi sāknēt. Ir vērts atzīmēt, ka kļūdas kods 0xc0000225 parasti ietekmē diskus, kas izmanto jaunāko UEFI specifikāciju ar GPT nodalījuma shēmu.

Iespējams, ka daži jūsu sistēmas faili tika sabojāti, kamēr veicāt jaunināšanu no vecākas Windows OS versijas. No otras puses, kļūda c0000225 var parādīties arī tad, kad dators negaidīti izslēdzas svarīga atjauninājuma laikā. Tas var notikt, kad ļaunprātīga programmatūra inficē sistēmas failus vai ja datorā ir bojāta aparatūra.

Pirms visa cita ...

Pirmā lieta, kas jums jādara, lai novērstu kļūdas kodu 0xc0000225, ir izveidot Windows 10 instalācijas datu nesēju. Tā kā jums rodas problēmas ar sistēmas palaišanu, nevarēsiet novērst problēmu no Windows iekšpuses. No otras puses, Windows 10 instalācijas datu nesējs ļaus palaist labošanas rīkus, kad nevarat palaist sistēmu.

Lai to izveidotu, ir nepieciešams zibatmiņas disks vai DVD ar vismaz 8 GB brīvas vietas. Paturiet prātā, ka, izveidojot Windows 10 instalācijas datu nesēju, tiks izdzēsts viss, kas atrodas diskā. Tāpēc vislabāk ir izmantot tukšu DVD vai zibatmiņas disku.

Lejupielādējiet multivides izveides rīku no Microsoft vietnes un saglabājiet to USB zibatmiņā vai ierakstiet DVD. Kad tas ir izdarīts, pievienojiet instalācijas datu nesēju datoram un pēc tam nospiediet atbilstošo taustiņu, lai palaistu sāknēšanas izvēlni.

1. risinājums: Windows automātiskā labošana

Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā novērst kļūdas kodu 0xc0000225, ir palaist iebūvēto problēmu novēršanas rīku operētājsistēmā Windows 10. Šis rīks automātiski skenēs jūsu sistēmu pēc problēmām, attiecīgi tos novēršot. Tātad, tas, iespējams, var novērst jūsu bojāto BCD, ļaujot pareizi palaist sistēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Pēc sistēmas palaišanas no Windows instalācijas datu nesēja redzēsiet Windows iestatīšanas logu.
 2. Izvēlieties vēlamo valodu un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.
 3. Kad redzat ekrānu Instalēt tūlīt, dodieties uz apakšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz saites Labot datoru.
 4. Ejiet pa šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas -> Automātiskais labojums

 1. Ļaujiet rīkam skenēt jūsu sistēmu un atrisināt problēmas. Kad process ir pabeigts, mēģiniet normāli palaist sistēmu un pārbaudīt, vai kļūdas kods 0xc0000225 ir pazudis.

2. risinājums: veiciet SFC skenēšanu

Ja, izmantojot problēmu novēršanas rīku, kļūda netika novērsta, ieteicams izmēģināt citas sistēmas skenēšanas metodes. Izpildiet šos norādījumus:

 1. Sistēmas sāknēšanai izmantojiet Windows instalācijas datu nesēju.
 2. Windows iestatīšanas logā atlasiet valodu un noklikšķiniet uz Tālāk.
 3. Ekrānā Instalēt tūlīt noklikšķiniet uz saites Labot datoru, kuru varat atrast apakšējā kreisajā stūrī.
 4. Ejiet pa šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas-> Komandu uzvedne

 1. Palaidiet šādu komandu:

sfc / scannow

 1. Pagaidiet, līdz sistēmas failu pārbaudītājs (SFC) skenē sistēmu Windows un izlabo trūkstošos vai bojātos failus. Kad process ir pabeigts, palaidiet šo komandu:

chkdsk c: / r

Piezīme: Atcerieties aizstāt “c” ar galvenā nodalījuma burtu.

 1. Pēc šo skenēšanas veikšanas mēģiniet normāli palaist datoru. Pārbaudiet, vai kļūdas kods 0xc0000225 ir pazudis.

3. risinājums: BCD atjaunošana

Viens no kļūdas koda 0xc0000225 novēršanas veidiem ir BCD atjaunošana. Galu galā, visticamāk, tieši šis fails rada kļūdu. Tātad, mēģiniet to atjaunot un pārbaudiet, vai jūs beidzot varat normāli palaist sistēmu. Lai to izdarītu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Sāciet sistēmu, izmantojot Windows instalācijas datu nesēju.
 2. Vēlreiz jūs redzēsiet Windows iestatīšanas ekrānu. Izvēlieties vēlamo valodu un pēc tam noklikšķiniet uz Tālāk.
 3. Atveriet ekrāna Instalēt tūlīt apakšējo kreiso stūri un pēc tam noklikšķiniet uz saites Labot datoru.
 4. Tagad jums ir jāatver komandu uzvedne, izmantojot izvēlni Papildu opcijas. To var izdarīt, ejot pa šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas-> Komandu uzvedne

 1. Kad komandu uzvedne ir atvērta, palaidiet zemāk esošās komandas. Pēc katras komandas iesniegšanas neaizmirstiet nospiest Enter.

bootrec / scanos

bootrec / fixmbr

bootrec / fixboot

bootrec / rebuildbcd

Izmantojot pirmo komandu, varēsiet identificēt “trūkstošos” sistēmas failus. No otras puses, otrā un trešā komanda ļauj ierakstīt diskā jaunu sāknēšanas sektoru un MBR. Pēdējā komanda ļauj skenēt sistēmu pēc labojumu piemērošanas. Kad procesi ir pabeigti, mēģiniet normāli palaist datoru. Ja jūs varat palaist sistēmu bez kļūdas, problēma ir atrisināta!

4. risinājums: iestatiet aktīvo nodalījumu

Iestatot savu aktīvo nodalījumu, jūs sakāt savai sistēmai, no kuras palaist. Tomēr kāda iemesla dēļ aktīvais nodalījums var pāriet uz nepareizo, liekot parādīties kļūdas kodam 0xc0000225. Par laimi, jūs vienmēr varat to mainīt un norādīt sistēmu pareizajam nodalījumam. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atkal jums būs nepieciešams jūsu Windows instalācijas datu nesējs, lai sāktu sistēmu.
 2. Kad esat redzējis Windows iestatīšanas ekrānu, atlasiet vēlamo valodu un noklikšķiniet uz Tālāk.
 3. Loga Instalēt tūlīt apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz saites Labot datoru.
 4. Atveriet komandu uzvedni, izmantojot izvēlni Papildu opcijas, izpildot šo ceļu:

Problēmu novēršana -> Papildu opcijas-> Komandu uzvedne

 1. Atveriet Disk Partition rīku, palaižot šīs komandas pa vienai:

diskpart

saraksta disks

 1. Kad esat izpildījis šīs komandas, tiks parādīti dažādi diska ieraksti. Visticamāk, ka jūsu cietais disks ir disks 0. Tas nozīmē, ka, pārbaudot izmēru, varat viegli pateikt, kurš no ierakstiem ir. Palaidiet šādas komandas pa vienai, aizstājot “X” ar HDD numuru:

atlasiet disku X

saraksta nodalījums

Piezīme. Otrā komanda ļauj jums redzēt visus iekšējā diska nodalījumus.

 1. Palaidiet šādas komandas, aizstājot “X” ar nodalījuma numuru:

atlasiet nodalījumu X

aktīvs

 1. Aizveriet komandu uzvedni, pēc tam normāli palaidiet sistēmu. Pārbaudiet, vai kļūda 0xc0000225 ir novērsta.

Pēc aktīvā nodalījuma labošanas iesakām optimizēt diskus, lai sasniegtu maksimālo ātrumu un maksimālu efektivitāti. Lai izvairītos no ilgiem palaišanas laikiem vai vispārējas palēnināšanās, datorā jārisina diska sadrumstalotības problēmas. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot Auslogics Disk Defrag Pro. Šis jaudīgais rīks palīdz optimizēt failu izvietošanu cietajā diskā, nodrošinot ātrāku piekļuvi sistēmas sāknēšanas un vispārējas datora darbības laikā.

5. risinājums: Sistēmas atjaunošanas izmantošana

Ja kādreiz esat sajutis nožēlu par kaut ko iepriekš paveikto, jūs droši vien esat vēlējies, lai jūs varētu atgriezties laikā un darīt citādi. Iespējams, ka jūs to nevarēsit izdarīt savā dzīvē, bet operētājsistēmā Windows 10 varat atsaukt sistēmā veiktās darbības. Varat izmantot sistēmas atjaunošanu un atgriezt datoru stāvoklī, kurā kļūdas kods 0xc0000225 neeksistēja. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Pārejiet uz izvēlni Papildu opcijas tāpat kā iepriekšējos risinājumos.
 2. Tagad no opcijām atlasiet Sistēmas atjaunošana.
 3. Izvēlieties neseno atjaunošanas punktu. Tas ļauj atgriezt datoru iepriekšējā stāvoklī, neietekmējot personiskos failus.
 4. Parasti palaidiet sistēmu un pārbaudiet, vai kļūda 0xc0000225 ir pazudusi.

Ja, izmantojot sistēmas atjaunošanu, problēma netiek novērsta, pēdējā iespēja ir atkārtoti instalēt sistēmu Windows. Tas ļaus nomainīt bojātos sistēmas failus un sākt visu no jauna.

Vai jums ir jāatrisina cits kļūdas kods?

Paziņojiet mums, kuru kļūdas kodu labot komentāros, un mēs to parādīsim nākamajā ziņojumā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found