Windows

Kā samazināt procesora lietošanu, ko izraisa slmgr32.exe?

Ja Slmgr32.exe parādās kā aktīvs process, kas patērē nesamērīgi daudz datora resursu, tad kaut kas nav kārtībā. Lielākā daļa ziņojumu norāda, ka Slgmgr.32 ir Trojas zirgs, kas izmanto upuru datorus kriptonauda (Monero).

Ko darīt, ja Slmgr32.exe patērē pārāk daudz procesora?

Slmgr.32 patērē pārmērīgi daudz procesora resursu, jo tā ir programma ar ļaunprātīgu nolūku. Tas veic vairākas darbības vai veic uzdevumus to radītāju vai kontrolieru vārdā un izmanto jūsu datoru, lai pelnītu naudu.

Kad šis Trojas zirgs nokļūst datorā, tas parasti darbojas, lai izveidotu automātiskās palaišanas konfigurāciju, kas ielādē noteiktu izpildāmo failu (parasti mfds.exe), kas pēc tam inicializē komponentus kalnračiem, kas izveido savienojumu ar tīmekļa datu bāzi, lai iegūtu valūtu.

Kā Slmgr32.exe Trojan nokļuva manā datorā?

Pastāv vairāki notikumi vai scenāriji, kuros ļaunprātīgais kalnračs nonāk datoros. Iespējams, esat ieviesis Trojas zirgu savā datorā, instalējot likumīgu lietojumprogrammu, kas pēc tam bez jūsu ziņas instalēja kaitīgo programmatūru. Iespējams, esat kaut kur noklikšķinājis uz kaitīga priekšmeta (piemēram, e-pasta pielikumā).

Jūs, iespējams, neredzat galveno ļaunprātīgo lietojumprogrammu, jo, iespējams, Trojas zirgs ir veicis izmaiņas jūsu datorā, lai aizsegtu vai aizsegtu tā darbības. Ja jūsu sistēmā rodas šie simptomi, jums ir pietiekami daudz iemeslu uztraukties (par Trojas zirgu, kas darbojas jūsu datorā):

  • Windows programmas atver lēnām (lēnāk nekā iepriekš).
  • Windows cenšas samazināt un maksimāli palielināt lietojumprogrammas. Darbības, kas saistītas ar daudzuzdevumu veikšanu, aizņem vairāk laika nekā iepriekš.
  • Dators darbojas lēnām.

Kopumā, ja jūsu dators darbojas lēni, tad tā veiktspējas trūkumiem, iespējams, ir viss sakars ar Trmojan Slmgr.32 klātbūtni. Jums ir jāatbrīvojas no ļaunprātīgas programmas. Mēs esam iecerējuši parādīt, kā izdzēst Slgmr32.exe CPU miner no Windows 10 datora. Ejam.

Kā novērst lielu procesora lietošanu, ko izraisa Slgmgr32.exe?

Ideālā gadījumā jums jāveic šīs procedūras šeit uzskaitītajā secībā un uzmanīgi jāpievērš uzmanība tajās ietvertajām darbībām.

  1. Pārtraukt procesu Slmgr32.exe lietojumprogrammā Task Manager:

Mēs vēlamies, lai jūs mēģinātu identificēt aktīvo ļaunprātīgo procesu lietotnē Task Manager un pēc tam rīkojieties, lai to apturētu.

Veiciet šīs darbības:

  • Pirmkārt, jums jāatver Task Manager lietotne. Palaišanas uzdevumu var ātri izpildīt, izmantojot šo īsinājumtaustiņu: Ctrl + Shift + Escape.

Varat arī atvērt programmu Uzdevumu pārvaldnieks, ar peles labo pogu noklikšķinot uz uzdevumjoslas (displeja apakšdaļā), lai redzētu opciju sarakstu, un pēc tam izvēloties Uzdevumu pārvaldnieks.

  • Pieņemot, ka tagad esat logā Uzdevumu pārvaldnieks, jums jānoklikšķina uz Sīkāka informācija - ja šī darbība ir piemērota.
  • Pārlūkojiet cilnes Procesi elementus, atrodiet ļaunprātīgo lietojumprogrammu (aktīvo izpildāmo failu), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam izvēlieties Atvērt faila atrašanās vietu.

Jūs tiksiet novirzīts uz noteiktu diska mapi. Tiks parādīts File Explorer logs.

  • Jums jāņem vērā jūsu pašreizējā atrašanās vieta diskā. Ideālā gadījumā jums vajadzētu nokopēt adresi un saglabāt to drošā vietā. Jūs to varat, piemēram, saglabāt darbvirsmā kā līmlapiņu.

Jums būs jāatgriežas šajā vietā.

  • Samaziniet lietojumprogrammas logu File Explorer. Atgriezieties lietotnē Task Manager.
  • Tagad atkal jāatrod ļaunprātīgais process, noklikšķiniet uz tā, lai atkal to izceltu, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (logā Uzdevumu pārvaldnieks apakšējā labajā stūrī).

Windows tagad rīkosies, lai izbeigtu procedūras attiecībā uz atlasīto izpildāmo failu.

  • Tagad jums jāatstāj logs Uzdevumu pārvaldnieks un jāatgriežas vietā, kas atrodas diskā, kurā atradāt ne tik sen.

Ja esat aizvēris lietotni File Explorer, jums tas ir jāatver no jauna (iespējams, izmantojot Windows logotipa pogu + īsinājumtaustiņu E burts) un pēc tam ielīmējiet adresi vajadzīgajā tur. Mēs galu galā lūdzām kopēt un saglabāt adresi agrāk.

  • Šoreiz, nokļūstot vajadzīgajā mapē File Explorer logā, tur ir jāizdzēš ļaunprātīgais fails.

Ja atrodat iepakojumus vai komponentus, kas saistīti ar kaitīgo priekšmetu, tad arī no tiem ir jāatbrīvojas.

  • Lai izdzēstu failu, jums tas jānoklikšķina, lai tas tiktu izcelts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Dzēst.
  • Dzēsiet pēc iespējas vairāk vienumu. Trojas zirgam nevajadzētu palikt pēdām.
  • Jūs nedrīkstat restartēt datoru. Pārejiet pie nākamās procedūras.

Ja restartējat datoru, ļaunprātīgā lietojumprogramma var atkal inicializēt tā komponentus un atkal sākt patērēt datora resursus.

  1. Palaidiet ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku:

Ir pienācis laiks saņemt palīdzību no ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīka. Daudzas drošības lietojumprogrammas ir aprīkotas ar augstākā līmeņa skenēšanas funkcijām, kas ļauj pārbaudīt, vai datoros nav ļaunprātīgu priekšmetu, un tos noņemt. Mēs iesakām jums iegūt Auslogics Anti-Malware. Šī programma būs nepieciešama, lai veiktu dažus svarīgus uzdevumus.

Šīs instrukcijas aptver gandrīz visu, ko mēs vēlamies, lai jūs šeit darītu:

  • Pirmkārt, jums ir jāveic dubultklikšķis uz drošības lietotnes saīsnes darbvirsmas ekrānā, lai palaistu programmu.

Tiks parādīts pretvīrusu vai pretvīrusu programmas logs.

  • Tagad jums jāatrod skenēšanas izvēlne vai ekrāns ar skenēšanas opcijām. Iespējams, jums būs jānoklikšķina uz Aizsardzības rūts (vai cilnes) vai kaut kas līdzīgs.
  • Šeit jums jāizvēlas atbilstošā skenēšanas opcija vai veids. Pilnīgai vai pilnīgai vai pilnīgai skenēšanai vajadzētu būt pareizajai lietai.

Ideālā gadījumā jums jāizvēlas skenēšanas opcija, kas garantē visaptverošākās vai rūpīgākās pārbaudes. Jums jāizmanto skenēšanas veids, kas nodrošina, ka pretvīrusu vai pretvīrusu programmatūras rīks iziet visus datora failus un mapes, vienlaikus aizņemot tik daudz laika, cik nepieciešams.

  • Noklikšķiniet uz pogas Skenēt, lai turpinātu - ja šī darbība ir piemērota.

Antivīrusu vai ļaunprātīgas programmatūras lietojumprogrammai tagad ir paredzēts inicializēt tās komponentus un sākt skenēt datoru, vai tajā nav draudu. Atlasītajai skenēšanai būs vajadzīgs laiks, tāpēc jums jābūt pacietīgam.

Kad drošības lietojumprogramma būs pabeigusi skenēšanu, tā parādīs īpašu ekrānu, kurā parādīti tās darba rezultāti. Jūs redzēsiet atrastos vīrusus, Trojas zirgus un citas ļaunprātīgas programmas.

  • Atrastos draudus var ievietot karantīnā, noklikšķinot uz atbilstošās pogas.

Varat pārskatīt ļaunprātīgu priekšmetu sarakstu, lai pārbaudītu, vai ir kaut kas tāds, kam tur nevajadzētu būt. Jā, drošības lietojumprogrammas dažreiz pieļauj kļūdas, apzīmējot likumīgu vai nekaitīgu lietotni par draudu (dažādu iemeslu dēļ).

Ja esat 100% pārliecināts, ka konkrēts priekšmets, kuru drošības rīks uzskata par kaitīgu vai ļaunprātīgu, ir glabājams, tad tas ir jāatceļ. Jums tas ir jānoņem no potenciālo draudu saraksta, kas tiks ievietoti karantīnā.

Mēs atkārtojam savu brīdinājumu: lietojumprogramma jums jāglabā tikai tad, ja esat pārliecināts par tās avotu un uzvedību. Jūs nevēlaties saglabāt lietojumprogrammu, kas tika atzīmēta kā drauds, ja šī lietotne ir kaitīga vai darbojas pretrunā ar jūsu interesēm.

  • Jums, iespējams, būs jānoklikšķina uz pogas Dzēst vai Noņemt - ja vēlaties neatgriezeniski atbrīvoties no atklātajiem draudiem.

Šajā brīdī jums var tikt piedāvāts restartēt datoru. Pirms sākat jebkuru restartēšanas darbību, jums būs labi aizvērt visas programmas, kas pašlaik darbojas jūsu datorā, un saglabāt savu darbu (ja nepieciešams).

  • Noklikšķiniet uz pogas Restartēt - ja parādās atsāknēšanas dialoglodziņš, kurā jums tiks lūgts to izdarīt.

Pretējā gadījumā jums ir jārestartē dators patstāvīgi šādā veidā: noklikšķiniet uz pogas Windows (ierīces tastatūrā), noklikšķiniet uz barošanas ikonas, kas atrodas tuvu ekrāna apakšējam kreisajam stūrim, lai redzētu opciju sarakstu un pēc tam noklikšķiniet uz Restartēt.

  • Pēc datora restartēšanas jums būs labi atvērt programmu Task Manager un pārbaudīt tajā esošos aktīvos procesus, lai apstiprinātu, ka ļaunprātīgā programma vairs nedarbojas.

Citas lietas, kas jums var būt jādara, lai atrisinātu augstu CPU izmantošanas problēmu

Ja Task Manager lietojumprogramma turpina ziņot par lielu CPU izmantošanu citām lietojumprogrammām vai arī jūsu dators joprojām darbojas lēni - pat pēc tam, kad esat atbrīvojies no Trmojan Slmgr32.exe un citām ļaunprātīgām programmām, jums ir jāveic citi uzdevumi, lai viss būtu kārtībā. Turpiniet veikt tālāk norādītās procedūras.

  1. Pārbaudiet lietotni Event Viewer:

Lietotne Event Viewer ir īpaša programma, kurā tiek glabāti to darbību žurnāli, kuras tiek izpildītas Windows operētājsistēmas vidē. Šajā lietotnē varat viegli atrast ierakstu par lielāko daļu darbību vai notikumu savā sistēmā. Mēs vēlamies, lai jūs izietu tur esošo informāciju, lai identificētu lietotni vai operāciju, kas ir atbildīga par augstu CPU izmantošanas problēmu.

Iespējams, jūs atradīsit sistēmas komponentu, kas patērē nesamērīgi daudz jūsu datora resursu, jo tas ir bojāts vai darbojas nepareizi. Vai arī jūs pat varat saprast, ka dažām ļaunprātīgām programmām (atstātām) ir kaut kas saistīts ar augstu CPU izmantošanas problēmu.

Veiciet šīs darbības:

  • Nospiediet Windows logotipa pogu (uz ierīces tastatūras) vai noklikšķiniet uz Windows ikonas (displeja apakšējā kreisajā stūrī).

Tiks parādīts Windows izvēlnes Sākt ekrāns.

  • Tips Notikumu skatītājs tekstlodziņā (kas parāda brīdi, kad sākat rakstīt), lai veiktu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šo atslēgvārdu kā vaicājumu.
  • Kad notikumu skatītājs (lietotne) parādās kā galvenais ieraksts parādītajā rezultātu sarakstā, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai turpinātu.

Tagad tiks parādīta programma Event Viewer.

  • Tagad jums jānoklikšķina uz Applications and Service Logs (loga kreisajā pusē) un pēc tam atlasiet Microsoft.
  • Tagad, lai nokļūtu galamērķī, jums ir jāpārvietojas pa mapēm (to parādīšanas secībā): Windows> WMIActivity> Operational.
  • Šeit jums jāatzīmē izvēles rūtiņa Operācijas rūtī un jāiziet pēdējo kļūdu ierakstu saraksts.

Iespējams, nāksies pārskatīt vairākus operatīvos pasākumus.

  • Katram atrastajam kļūdas ierakstam jums tas ir jāidentificē ClientProcessId.

Ja jums ir aizdomas, ka negodīgs, nepareizi funkcionējošs vai salauzts process ir atbildīgs par lielu CPU izmantošanas problēmu, jūs varēsiet to identificēt, izmantojot tā ID (iegūts no detalizētas informācijas lietojumprogrammā Event Viewer). Pēc tam lietojumprogrammā Task Manager varat pārbaudīt, vai process ir slikts, pēc tam to nolieciet un arī veiciet izmaiņas datora konfigurācijā, lai nodrošinātu, ka process nekad nedarbojas (bez jūsu tiešas atļaujas).

  1. Atiestatiet pārlūkprogrammas iestatījumus:

Tā kā jūsu dators tika inficēts ar Trojas zirgu, pastāv lielas izredzes, ka tika mainītas jūsu interneta parametri, īpaši tie, kas veido jūsu pārlūkprogrammas iestatījumus. Iespējams, Trojas zirgs iekļuva notikumu dēļ, kas tika atskaņoti jūsu pārlūkprogrammā. Mums ir jāapsver arī šī iespēja: jūs instalējāt sliktu paplašinājumu vai negodīgus papildinājumus, kas turpināja iegūt Trojas zirgu (un citus ļaunprātīgus priekšmetus).

Jebkurā gadījumā iesakām atiestatīt pārlūkprogrammas noklusējuma iestatījumus, lai viss būtu kārtībā. Mēs aprakstīsim atiestatīšanas procedūru populārākajām un visplašāk izmantotajām pārlūkprogrammām datoros.

Ja izmantojat pārlūku Google Chrome, šie iestatījumi ir jāievēro, lai atiestatītu pārlūku:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver Google Chrome lietotne, noklikšķinot uz tās ikonas (uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz programmas saīsnes (darbvirsmā).
  • Pieņemot, ka tagad esat atvēris Google Chrome logu, jums jāaplūko loga augšējā labajā stūrī un jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas (veidota no trim punktiem).
  • Parādīto izvēlnes opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Iestatījumi.

Citā cilnē jūs tiksiet novirzīts uz Chrome ekrānu Iestatījumi.

  • Tagad jums ir jāritina uz leju, lai nokļūtu apakšā, un pēc tam noklikšķiniet uz Rādīt papildu iestatījumus
  • Pašreizējā ekrānā jums jāatrod izvēlne Atiestatīt iestatījumus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus.

Tagad Chrome vajadzētu atvērt dialogu vai lodziņu Atiestatīt iestatījumus, lai iegūtu sava veida apstiprinājumu darbībai.

  • Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt, lai apstiprinātu lietas.

Chrome tagad tiks galā ar uzdevumu. Jūsu pārlūkprogrammā būs sākotnējā konfigurācija.

  • Tagad varat atvērt pārlūku Chrome, lai pārbaudītu un apstiprinātu, ka viss tagad ir kārtībā.

Ja izmantojat Mozilla Firefox, šie norādījumi ir jāizpilda, lai piespiestu to atgriezties pie noklusējuma iestatījumiem:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver Mozilla Firefox lietotne, noklikšķinot uz tās ikonas (kurai jābūt uzdevumjoslā) vai veicot dubultklikšķi uz programmas saīsnes (kas, iespējams, atrodas jūsu darbvirsmā).
  • Pieņemot, ka esat atvēris Firefox logu, jums jāaplūko loga augšējā labajā stūrī un jānoklikšķina uz izvēlnes ikonas (veidota no trim horizontālām līnijām, kas sakrautas viena uz otras).
  • Parādīto izvēlnes opciju sarakstā jums jānoklikšķina uz Palīdzība. Parādītajā sarakstā jums jāizvēlas informācija par problēmu novēršanu.

Jaunā cilnē jūs tiksiet novirzīts uz Firefox ekrānu Traucējummeklēšanas informācija.

(Ja nevarat nokļūt vajadzīgajā ekrānā, veicot iepriekš aprakstītās darbības, jums tas jādara: Aizpildiet URL vai adreses lodziņu ar par: atbalsts un pēc tam nospiediet tastatūras pogu Enter, lai palaistu ievadīto kodu.)

  • Šeit jums jāaplūko loga augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt Firefox (zem Pielāgojiet Firefox teksts).

Tiks parādīts logs vai dialoglodziņš Atsvaidzināt Firefox, lai iegūtu sava veida apstiprinājumu darbībai, kuru vēlaties sākt.

  • Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt Firefox.

Mozilla Firefox tagad tiks galā ar pieprasīto uzdevumu. Jūsu iestatījumi tiks atgriezti sākotnējās atlasēs vai vērtībās.

  • Tagad varat palaist Firefox lietotni, lai pārbaudītu, vai viss ir kārtībā.

Ja jūs joprojām izmantojat Internet Explorer, šīs darbības ir jāveic, lai pārlūka iestatījumus atjaunotu stāvoklī, kādā tie bija, kad sākotnēji datorā tika instalēta programma Internet Explorer:

  • Pirmkārt, jums ir jāatver lietotne Run. To var izdarīt, ar peles labo pogu noklikšķinot uz uzdevumjoslas (displeja apakšdaļā), lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasot Palaist.

Alternatīvi, lai veiktu palaišanas palaišanas uzdevumu, varat izmantot Windows logotipa pogu + R burta īsinājumtaustiņu.

  • Pieņemot, ka jūsu ekrānā tagad ir palaist lietojumprogrammas logs, tukšais teksta lauks jāaizpilda ar šādu kodu:

inetcpl.cpl

  • Pieskarieties tastatūras pogai Enter (vai noklikšķiniet uz pogas Labi).

Windows tagad strādās, lai palaistu kodu. Tiks parādīts logs Interneta rekvizīti.

  • Noklikšķiniet uz cilnes Papildu (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
  • Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt (sadaļā Reset Internet Explorer settings atiestatīt).

Tiks parādīts logs vai dialoglodziņš Atiestatīt Internet Explorer iestatījumus, lai iegūtu sava veida apstiprinājumu par darbību un lai norādītu vienumus, kurus vēlaties, lai Windows izdzēš.

  • Mēs iesakām noklikšķināt uz izvēles rūtiņas Dzēst personiskos iestatījumus

Jā, jūsu personīgajiem iestatījumiem ir jādarbojas - lai darbība būtu efektīva.

  • Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt.

Internet Explorer tagad rīkosies, lai atiestatītu savus iestatījumus (kā jūs pieprasījāt). Ja vēlaties, apstiprināšanas dialoglodziņā varat noklikšķināt uz pogas Aizvērt.

  • Tagad varat atvērt programmu Internet Explorer, lai redzētu, vai viss ir kārtībā.
  1. Atiestatiet datora enerģijas plānu; izvēlieties Līdzsvarots (ja nepieciešams):

Ja augsta CPU izmantošanas problēma ir saistīta ar izmaiņām jūsu datora konfigurācijā, šeit piedāvātā procedūra var palīdzēt veikt sistēmas atjaunošanu labā stāvoklī. Iespējams, jūsu dators pašlaik ir sagatavots, lai izmantotu plānu, kas ietaupa enerģiju, kā rezultātā dažkārt tā komponenti noteiktos periodos cīnās un izraisa lielu CPU notikumu līmeni. Mēs nevaram izskatīt katru scenāriju, jo ir daudz iespēju.

Jebkurā gadījumā šīs instrukcijas jums jāievēro, lai atiestatītu datora enerģijas plānu:

  • Nospiediet (un turiet) Windows logotipa pogu un pēc tam nospiediet R burta taustiņu, lai atvērtu lietotni Palaist.
  • Kad palaišanas logs tiek parādīts, jums jāaizpilda tukšais teksta lodziņš Kontrole.
  • Tagad jums ir jāpieskaras pogai Enter uz ierīces tastatūras (vai noklikšķiniet uz pogas Labi logā Palaist).

Tiks parādīts vadības paneļa logs.

  • Jums jāaplūko loga Vadības panelis augšējā labajā stūrī un pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Skatīt pēc lai skatītu šim parametram pieejamās opcijas.
  • Izvēlieties Lielas ikonas.

Kad Skatīt pēc parametrs tiek iestatīts uz Lielas ikonas vērtība, vadības paneļa galvenajā ekrānā mainīsies izvēlņu saraksts vai kompozīcija.

  • Pārbaudiet enerģijas opcijas. Noklikšķiniet uz tā.

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz vadības paneļa ekrānu Izvēlieties vai pielāgojiet enerģijas plānu.

  • Tagad jums ir jānoklikšķina uz radio pogas Līdzsvarots lai izvēlētos šo enerģijas plānu (ja pašlaik to neizmantojat).

Datoram ir jābūt iekļautam līdzsvarotās enerģijas plānā, lai šeit veiktais labojums darbotos.

  • Noklikšķiniet uz saites Mainīt plāna iestatījumus (blakus enerģijas plāna tekstam).

Jūs tiksiet novirzīts uz Mainīt plāna iestatījumus: līdzsvarots ekrāns tūlīt.

  • Noklikšķiniet uz saites Atjaunot šī plāna noklusējuma iestatījumus (pēdējā saite ekrānā).
  • Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai apstiprinātu lietas. Tam vajadzētu būt visam.
  • Tagad varat aizvērt vadības paneļa lietotni, saglabāt darbu (ja nepieciešams), pārtraukt citu lietojumprogrammu darbību un pēc tam restartēt datoru.

Citas lietas, kuras varat mēģināt samazināt CPU izmantošanu datorā

Ja jūs joprojām cīnāties ar augstu CPU izmantošanas problēmu pat pēc ļaunprātīgās programmas noņemšanas (kas, iespējams, to ir izraisījis), jums būs labi pārbaudīt procedūras mūsu galīgajā risinājumu sarakstā un risinājumus. problēmu.

  1. Izslēdziet Windows paziņojumus un līdzīgus iestatījumus.

Jums būs jāatver lietotne Iestatījumi, jādodas uz atbilstošo izvēlni vai ekrānu un pēc tam jāveic nepieciešamās izmaiņas tur esošajos parametros.

  1. Veiciet tīru sāknēšanu:

Tā kā tīra sāknēšana ļauj piespiest Windows darboties stāvoklī, kad startēšanas laikā ir atļauts darboties tikai kritiskiem sistēmas pakalpojumiem un komponentiem, jums jānoskaidro, vai trešo pušu lietojumprogrammām ir kāds sakars ar problēmu. Izmantojot jauno informāciju, problēmu varēsiet atrisināt diezgan vienkārši.

  1. Lejupielādējiet un instalējiet visus Windows atjauninājumus:

Ja lielajam CPU lietojumam ir kāds sakars ar datoru, kurā trūkst svarīgu atjauninājumos iestrādātu lietu, tad pēc visu nepieciešamo atjauninājumu lejupielādes un instalēšanas viss varētu uzlaboties. Šeit jums jādodas uz ekrānu vai izvēlni Iestatījumi lietotnē un jāaktivizē manuāla atjauninājumu pārbaude, izmantojot tur esošo pogu.

  1. Atiestatīt / atsvaidzināt Windows:

Atiestatīšanas vai atsvaidzināšanas procedūra ir diezgan traucējoša attiecībā uz to, kas notiek pēc tam, kad tā tiek izmantota, taču tieši šī īpašība padara operācijas rezultātā veiktās izmaiņas pietiekami spēcīgas, lai atrisinātu plašu problēmu loku. Ja jūs joprojām cīnāties ar augstu CPU izmantošanas problēmu - ja viss pārējais neizdodas -, jums ir jāatjauno / jāatsvaidzina Windows.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found