Windows

Kā pilnībā atjaunot pārlūka Google Chrome noklusējuma iestatījumus?

"Kāpēc pārlūks Chrome ir tik lēns?" - Vai tas ir jautājums, uz kuru vēlaties saņemt atbildi? Iespējams, jums ir darīšana ar apgrūtinošām novirzīšanas reizēm, mēģinot apmeklēt vietni. Ja šie ir jautājumi, ar kuriem jūs katru dienu cīnāties, jums jāapsver Google Chrome pārlūka atiestatīšana.

Vai jums vajadzētu atiestatīt Google Chrome?

Jums var būt nepieciešams atiestatīt pārlūku Google Chrome, ja, pārlūkojot tīmekli, rodas kādi traucējumi:

 • Mēģinot apmeklēt vietni, jūs tiekat novirzīts uz nezināmu un nedrošu lapu.
 • Jūsu pārlūkprogramma bieži uzkaras vai palēnina darbību.
 • Nepārtraukti parādās uznirstošās reklāmas.

Šīs problēmas var liecināt par to, ka jūsu pārlūkprogrammu ir nolaupījusi kāda ļaunprātīga programma vai paplašinājums, reklāmprogrammatūra vai ļaunprātīga programmatūra. Noklusējuma sākumlapu, meklētājprogrammu un startēšanas lapu var mainīt.

Varbūt nepietiek ar manuālo iestatījumu izmantošanu, lai mainītu meklētājprogrammu, sākumlapu vai startēšanas lapu. Tas ir tāpēc, ka lielākā daļa nolaupītāju paplašinājumu, reklāmprogrammatūras entītiju un cita veida ļaunprātīgas programmatūras var vēlreiz mainīt iestatījumus, nekavējoties atsākot pārlūku Chrome. Lai panāktu izmaiņas, viņi izmanto jūsu pārlūkprogrammā mazos komponentus (sauktus par pārlūka palīga objektiem).

Tādēļ, lai atbrīvotos no radušās problēmas, jums būs jāatjauno Google Chrome rūpnīcas noklusējuma iestatījumi.

Kas notiek, atiestatot Google Chrome?

Jūs varētu jautāt: "Vai ir droši atiestatīt Google Chrome?" Ja jūs uztrauc pārlūkprogrammas atiestatīšanas sekas, mēs jums tās norādīsim tālāk.

Ņemiet vērā, ka pārlūkā Chrome varat izveidot vairākus lietotāju profilus, lai katram lietotājam būtu savi iestatījumi, grāmatzīmes, vēsture un paplašinājumi. Kad atiestatīsit pārlūku Chrome, tas ietekmēs tikai to profilu, kurā pašlaik esat pieteicies. Tādēļ, ja jums ir divi profili, teiksim, Lietotājs 1 un Lietotājs 2, un esat pieteicies lietotājā 2, izmaiņas, kas rodas pārlūkprogrammas atiestatīšanas dēļ, ietekmēs tikai 2. lietotāju. Apskatīsim:

 1. Mājas poga un mājas lapa: Atjaunojot pārlūku Chrome rūpnīcas stāvoklī, tiks atspējota poga Sākums.

Poga Sākums tiek parādīta adreses joslas kreisajā pusē (URL josla). Noklikšķinot uz tā, tiek atvērta jauna cilnes lapa. To var arī pielāgot, lai atvērtu jebkuru izvēlēto tīmekļa adresi.

Kad poga tiek noņemta pēc Chrome atiestatīšanas, varat to atvērt vēlreiz: Iestatījumi> Izskats> Rādīt pogu Sākums.

Ja mājas pogai iepriekš esat iestatījis tīmekļa adresi, tā joprojām būs pēc Chrome atiestatīšanas. Pēc tam Chrome iestatījumos lapas Jaunā cilne vietā jāizvēlas tikai URL.

 1. Sinhronizācijas pakalpojums: Kad pārlūks Google Chrome tiek atiestatīts, jūs esat atteicies no sava lietotāja profila Google konta, un sinhronizācijas pakalpojums tiks izslēgts. Jums var tikt parādīts paziņojums, kurā teikts: “Sinhronizācija ir apturēta”. Lai to iespējotu, jums būs jāpierakstās vēlreiz.
 2. Meklētājs: Google ir Chrome noklusējuma meklētājprogramma. Ja esat pārslēdzies uz citu meklētājprogrammu, pēc pārlūkprogrammas atiestatīšanas jūsu noklusējuma opcija atkal tiks iestatīta uz Google. Lai pēc atiestatīšanas izvēlētos vēlamo meklētājprogrammu, dodieties uz Iestatījumi> Meklētājprogramma un noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes blakus opcijai, kas saka: ‘Adreses joslā izmantotā meklētājprogramma’.
 3. Kešatmiņa un sīkfaili: Pagaidu dati, piemēram, kešatmiņā saglabātie faili un sīkfaili, tiks dzēsti, atiestatot Chrome. Kad jūsu pārlūkprogrammā ir notīrīti sīkfaili, jūs tiksiet atteikts no jebkuras vietnes, kurā esat pierakstījies. Tiks noņemtas arī preces jūsu ratiņos dažādās vietnēs. Tomēr jūsu saglabātās paroles netiks izdzēstas no pārlūka Chrome.

Padoms: Ja vēlaties manuāli notīrīt kešatmiņu un sīkfailus, dodieties uz Chrome iestatījumiem. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes Papildu un ritiniet uz leju līdz Konfidencialitāte un drošība. Sadaļas apakšdaļā atradīsit “Notīrīt pārlūkošanas datus”. Noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet vienumus, kurus vēlaties notīrīt, atzīmējot atbilstošās izvēles rūtiņas. Ja vēlaties redzēt vairāk vienumu, pārslēdzieties no cilnes Pamata uz cilni Papildu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz pogas Notīrīt datus.

 1. Sākuma lapas: Ieslēdzot datoru un palaižot pārlūku Chrome, tiek parādīta sākuma lapa (-as) - jūs saņemat lapu Jauna cilne, turpiniet darbu tur, kur beidzāt, kad pēdējo reizi atvērāt pārlūkprogrammu, vai atveriet noteiktu lapu vai lapu kopu. Varat iestatīt pārlūku Chrome, veicot jebkuru no iepriekš minētajiem, startējot. Tomēr noklusējuma opcija ir atvērt Jaunas cilnes lapu. Tātad, ja izmantojat kādu no citām opcijām, atiestatot Chrome, startēšanas opcija tiks atgriezta lapā Jauna cilne.

Lai izvēlētos, kas notiek, startējot, vienkārši dodieties uz Chrome iestatījumiem. Ritiniet uz leju līdz apakšai, lai atrastu sadaļu Sākot, un pēc tam atlasiet vēlamo opciju.

 1. Piespraustās cilnes: Atiestatot Chrome pārlūkprogrammai rūpnīcas iestatījumus, jūsu bieži apmeklētās vietnes vairs netiks piespraustas.
 2. Vietņu atļaujas un satura iestatījumi: Apmeklējot noteiktas vietnes, jums var būt jāpiešķir piekļuve datora kamerai, mikrofonam un atrašanās vietai, kā arī jāpiešķir citas atļaujas, piemēram, lai saglabātu sīkfailus un vietnes datus, rādītu uznirstošos logus un daudz ko citu. Tie tiek saukti par vietnes iestatījumiem. Kad atiestatīsit pārlūku Chrome, jūsu vietnes iestatījumos tiks atjaunotas to noklusējuma vērtības.

Lai mainītu šos iestatījumus, dodieties uz sadaļu Iestatījumi. Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai un izvērsiet nolaižamo izvēlni “Papildu”. Pēc tam sadaļā Privātums un drošība noklikšķiniet uz Vietnes iestatījumi.

 1. Motīvi un paplašinājumi: Pārlūks Chrome ļauj instalēt trešo pušu paplašinājumus, lai piekļūtu papildu funkcijām, kas nav iebūvētas pārlūkprogrammā. Ja pārlūkprogrammā ir instalēti kādi paplašinājumi, atiestatot Chrome, tie tiks atspējoti. Tomēr tie netiks noņemti no jūsu pārlūkprogrammas, un netiks mainīti arī visi jūsu veiktie pielāgojumi. Pēc Chrome atiestatīšanas jums atkal būs jāiespējo paplašinājumi. Lai to izdarītu, dodieties uz Chrome izvēlni un noklikšķiniet uz Vairāk rīku> Paplašinājumi. Tur jūs atradīsit visus paplašinājumus, kas ir instalēti jūsu pārlūkprogrammā. Noklikšķiniet uz pogas, lai to iespējotu.

Tāpat, ja esat mainījis Chrome noklusējuma motīvu, tas tiks atjaunots pēc pārlūkprogrammas atiestatīšanas. Lai to mainītu atpakaļ, dodieties uz sadaļu Iestatījumi. Sadaļā Izskats noklikšķiniet uz Motīvi.

Tagad ir svarīgi pieminēt, ka atiestatīšana nenoņems jūsu pārlūkošanas vēsturi, grāmatzīmes vai saglabātās paroles. Jūsu lejupielādētie faili netiks dzēsti.

Kas attiecas uz izskata iestatījumiem, fonta lieluma un lapas tālummaiņas iestatījumi paliks nemainīgi. Turklāt, ja esat izvēlējies rādīt vai slēpt grāmatzīmju joslu, iestatījums netiks mainīts.

Mēs jau esam norādījuši, ka, atiestatot pārlūkprogrammu, tiks ietekmēti jūsu vietnes iestatījumi un pārlūkošanas dati. Tomēr citi iestatījumi, piemēram, pieejamības, printera un lejupielādes atrašanās vietas iestatījumi, paliks nemainīgi.

Tagad, kad mēs to esam izgājuši no ceļa un jūs zināt, kas notiek, atiestatot pārlūkprogrammu, turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā atbrīvoties no nevēlamiem novirzījumiem pārlūkā Google Chrome un pilnībā novērst citas nepatīkamas problēmas.

Kā atiestatīt Google Chrome

Pārlūka Chrome atiestatīšana aizņem tikai dažas sekundes.

Mēs izskatīsim dažādas metodes, kuras varat izmantot, lai atjaunotu Google Chrome noklusējuma iestatījumus un atbrīvotos no kaitinošām problēmām. Tie ir šādi:

 1. Chrome iestatījumu lapā izmantojiet opciju “Atiestatīt iestatījumus”
 2. Izmantojiet Easy Access saiti, lai atvērtu lodziņu Reset Settings
 3. Chrome lietotāja datu mapē izdzēsiet mapi Noklusējums
 4. Atiestatiet pārlūku Chrome, izmantojot karogu paneli
 5. Pārinstalējiet savu Google Chrome pārlūku

1. metode: izmantojiet opciju “Atiestatīt iestatījumus” Chrome iestatījumu lapā

 1. Palaidiet savu pārlūku Google Chrome.
 2. Ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz trim vertikālajiem punktiem (izvēlnes ikona).
 3. Noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 4. Atvērtajā lapā Iestatījumi ritiniet uz leju līdz lapas beigām un noklikšķiniet uz Papildu, lai izvērstu nolaižamo izvēlni.
 5. Vēlreiz ritiniet uz leju līdz lapas apakšai. Jūs atradīsit sadaļu Atiestatīt un notīrīt.
 6. Noklikšķiniet uz Atjaunot sākotnējos noklusējuma iestatījumus. Pēc tam jums tiks parādīts lodziņš Atiestatīt iestatījumus, kurā teikts, ka jūsu sākuma lapa, Jaunas cilnes lapa, meklētājprogramma un piespraustās cilnes tiks atiestatītas, ka visi jūsu paplašinājumi tiks atspējoti un ka jūsu pagaidu dati, piemēram, kā sīkdatnes, tiks notīrītas. Tomēr jūsu grāmatzīmes, vēsture un saglabātās paroles netiks notīrītas.
 7. Ja izvēlaties, varat atzīmēt izvēles rūtiņu “Palīdziet uzlabot pārlūku Chrome, ziņojot par pašreizējiem iestatījumiem”.
 8. Noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt iestatījumus.
 9. Restartējiet pārlūku.

2. metode:Izmantojiet Easy Access saiti, lai atvērtu lodziņu Reset Settings

Šī metode ir ātrāks veids, kā atiestatīt pārlūku Chrome. Tas ļauj izlaist lielāko daļu 1. metodes darbību un nekavējoties nokļūt lodziņā Atiestatīt iestatījumus. Viss, kas jums jādara, ir šāds:

 1. Palaidiet savu pārlūku Google Chrome.
 2. Chrome pārlūka adreses joslā ierakstiet šo saiti un pēc tam tastatūrā nospiediet taustiņu Enter: “chrome: // settings / resetProfileSettings”

Padoms. Varat arī nokopēt iepriekš minēto saiti, pārlūkprogrammā atvērt jaunu cilni un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz adreses joslas. Atlasiet opciju, kurā teikts: “Ielīmēt un pāriet uz chrome: // settings / resetProfileSettings. ”

 1. Tagad noklikšķiniet uz lodziņa Atiestatīt iestatījumus, lai atiestatītu pārlūku Chrome.

3. metode: dzēsiet mapi Noklusējums Chrome lietotāja datu mapē

Veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Atveriet izvēlni Sākt.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet ‘Run’ un noklikšķiniet uz opcijas, kad tā parādās meklēšanas rezultātos.

Ātrāks veids, kā atvērt dialoglodziņu Palaist, ir turēt Windows logotipa taustiņu uz tastatūras un pēc tam nospiest R.

 1. Teksta laukā ierakstiet (vai nokopējiet un ielīmējiet) “% appdata%” (neiekļaujiet pēdiņas) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet tastatūras taustiņu Enter. Tas jūs novirza uz File USER USER> AppData> Roaming.
 2. Tagad File Explorer adreses joslā noklikšķiniet uz AppData.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz mapes Local, lai to atvērtu.
 4. Atrodiet Google mapi un atveriet to.
 5. Veiciet dubultklikšķi uz Chrome> Lietotāja dati.
 6. Atrodiet mapi Noklusējums. Pirms izdzēšanas ieteicams vispirms izveidot rezerves kopiju. Lai to izdarītu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes un konteksta izvēlnē atlasiet Kopēt. Pēc tam dodieties uz citu vietu, piemēram, ārējo cieto disku vai USB disku, un ielīmējiet to - atveriet disku, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukša laukuma un konteksta izvēlnē atlasiet Ielīmēt.
 7. Aizveriet pārlūku Chrome (ekrāna augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz sarkanās pogas x).
 8. Chrome mapē atgriezieties pie Lietotāju dati.
 9. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes Noklusējums un atlasiet Dzēst. To darot, jūsu Google Chrome pārlūks tiks atiestatīts. Tās noklusējuma iestatījumi tiks atjaunoti, un tiks notīrīta vēsture, grāmatzīmes, sīkfaili, kešatmiņa utt.

4. metode: atiestatiet pārlūku Chrome, izmantojot karodziņu paneli

Karodziņi ir eksperimentālu funkciju un iestatījumu kopa, kas atrodas jūsu pārlūkprogrammā Chrome. Pārlūkprogrammu ir iespējams atiestatīt no vadības paneļa Karogi.

Šī metode var palīdzēt novērst nelabvēlīgas izmaiņas jūsu pārlūkprogrammā. Tomēr tā efektivitāte ir atkarīga no problēmas, ar kuru saskaras. Tas ir tāpēc, ka tas ietver tikai pārlūkprogrammas atjaunošanu tādā stāvoklī, kāds tas bija pirms kādas Chrome eksperimentālās funkcijas iespējošanas.

Veiciet šīs vienkāršās darbības:

 1. Palaidiet savu pārlūku Google Chrome.
 2. Atveriet adreses joslu un ierakstiet (vai kopējiet un ielīmējiet) “Chrome: // flags” (neiekļaujiet pēdiņas). Pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Lapas augšdaļā atradīsit pogu Atiestatīt visus pēc noklusējuma. Noklikšķiniet uz tā.
 4. Restartējiet pārlūku.

5. metode: atkārtoti instalējiet savu Google Chrome pārlūku

Pārlūkprogrammas pārinstalēšana ir vēl viens veids, kā atjaunot tās noklusējuma iestatījumus.

Ja izmantojat sistēmu Windows 10, veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Aizveriet visas pārlūkprogrammā atvērtās cilnes un logus, loga augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz sarkanās pogas x.
 2. Apstipriniet darbību, kad tiek prasīts.
 3. Atveriet izvēlni Sākt. To var izdarīt, nospiežot tastatūras Windows logotipa taustiņu.
 4. Noklikšķiniet uz Iestatījumi (parādīts kā zobrata ikona).

Varat arī ātri atvērt lietotni Iestatījumi, turot Windows logotipa taustiņu un pēc tam uz tastatūras nospiežot I.

 1. Kad esat iestatījumu logā, noklikšķiniet uz Sistēma.
 2. Atvērušās lapas kreisajā pusē zem Displejs noklikšķiniet uz Lietotnes un līdzekļi.
 3. Lapas labajā pusē redzēsiet visu to programmu sarakstu, kuras pašlaik ir instalētas jūsu datorā. Atrodiet Google Chrome un noklikšķiniet uz tā.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 5. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Vai arī izdzēst pārlūkošanas datus?”
 6. Lai apstiprinātu darbību, vēlreiz noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 7. Dodieties uz oficiālo vietni un lejupielādējiet jaunāko Google Chrome versiju. Atveriet lejupielādēto failu un izpildiet instalēšanas vedņa sniegtos ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu pārlūku.

Veiciet šīs darbības, ja izmantojat sistēmu Windows 8, Windows 7 vai Windows Vista:

 1. Aizveriet pārlūku Chrome, nospiežot sarkano x pogu loga augšējā labajā stūrī. Ja ir atvērtas vairākas cilnes, iespējams, jums būs jāapstiprina darbība.
 2. Atveriet dialoglodziņu Palaist. To var izdarīt, dodoties uz izvēlni Sākt un pēc tam meklēšanas joslā ierakstot “Palaist”. Noklikšķiniet uz opcijas, kad tā parādās meklēšanas rezultātos. Alternatīvi, vienkārši nospiediet Windows tastatūras taustiņu + R kombināciju.
 3. Dialoglodziņa Palaist teksta laukā ierakstiet “Control Panel” un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
 4. Vadības paneļa loga augšējā labajā stūrī redzamajā nolaižamajā izvēlnē “Skatīt pēc:” atlasiet “Kategorija”.
 5. Noklikšķiniet uz Programs.
 6. Atvērtajā logā sadaļā Programmas un līdzekļi noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
 7. Sarakstā atrodiet Google Chrome. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Atinstalēt.
 8. Atvērtajā apstiprinājuma uzvednē atzīmējiet izvēles rūtiņu “Dzēst arī pārlūkošanas datus”.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
 10. Apmeklējiet oficiālo vietni un lejupielādējiet jaunāko Google Chrome versiju. Veiciet dubultklikšķi uz lejupielādētā faila un izpildiet instalēšanas vedņa sniegtos ekrānā redzamos norādījumus, lai instalētu pārlūku.

Piezīme: Nav ieteicams lejupielādēt failus vai programmatūru no neuzticamām vietnēm. Iespējams, jūsu dators būs atvērts potenciāli ļaunprātīgiem priekšmetiem, kas var nozagt jūsu personīgos failus un iznīcināt jūsu sistēmu.

Mēs iesakām datorā vienmēr būt aktīvai pretvīrusu programmai. Auslogics Anti-Malware var kalpot šim nolūkam. Rīku nodrošina sertificēts Microsoft ® Silver Application Developer. Tas nodrošina vislabāko aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un datu drošības draudiem, lai jūs varētu ērti atpūsties, sērfojot internetā.

Lūdzu. Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir palīdzējusi jums atrisināt Google Chrome pārlūka problēmas.

Ja jums ir kādi jautājumi vai piezīmes, lūdzu, nekautrējieties tos kopīgot zemāk esošajā komentāru sadaļā.

Mums patīk dzirdēt no jums.

Priekā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found