Windows

Kā novērst kļūdas kodu 0x800f081f sistēmā Windows 10?

Pēdējo pāris gadu laikā Microsoft ir smagi strādājis, lai uzlabotu Windows. Tomēr nevar noliegt, ka operētājsistēma joprojām ir pakļauta kļūdām. Daži no šiem jautājumiem neļauj lietotājiem veikt tipiskos skaitļošanas uzdevumus. Tas var būt nepatīkami, ja, veicot darbu, tiek parādīts viens no šiem kļūdu kodiem.

Iepriekšējos rakstos mēs dalījāmies ar padomiem, kā atbrīvoties no dažiem no šiem kļūdu kodiem. Tomēr šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst kļūdu 0x800f081f operētājsistēmā Windows 10. Mēs arī dalīsimies ar dažiem iespējamiem iemesliem, kāpēc šī problēma rodas. Kad zināt problēmas pamatcēloņu, varat novērst tā atkārtošanos.

Kāds var būt kļūdas kods 0x800f081f?

Vairumā gadījumu kļūdas kods 0x800f081f parādās Microsoft .NET Framework 3.5 nesaderības dēļ. Lietotāji ziņoja, ka problēma radās pēc tam, kad viņi bija iespējojuši .NET Framework, izmantojot rīku Izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība (DISM), instalēšanas vedni vai Windows PowerShell komandas.

Kļūdas kods 0x800f081f parasti parādās operētājsistēmās Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows Server 1709, Windows Server 2016, Windows Server 2012 R2 un Windows Server 2012. Ir vērts atzīmēt, ka Microsoft .NET Framework 3.5 ir funkcija Pieprasījums pēc mūsu pieminētajām operētājsistēmām. Tāpēc šī funkcija pēc noklusējuma nav iespējota.

Papildus kļūdas kodam 0x800F081F ir četri citi kodi, kas tiek parādīti vienas un tās pašas pamatproblēmas dēļ. Šie kļūdu kodi ir 0x800F0906, 0x800F0907 un 0x800F0922. Tātad, ja jums rodas kāds no šiem kļūdu kodiem, varat izmantot tālāk norādītos risinājumus, lai atbrīvotos no problēmas. Mēs ne tikai iemācām jums novērst kļūdu 0x800f081f operētājsistēmā Windows 10, bet arī palīdzam novērst trīs citus kļūdu kodus!

1. risinājums: konfigurējiet grupas politiku

Viena no kļūdas koda 800f081f novēršanas metodēm ir jūsu grupas politikas konfigurēšana. Galu galā daži ar to saistītie jautājumi var ietekmēt jūsu operētājsistēmas spēju aktivizēt instalēšanu. Ir vērts atzīmēt, ka grupas politikas redaktors ir dabiski pieejams operētājsistēmas Windows 10 Enterprise, Pro un Education versijās. Tātad, ja jums ir cita OS versija, jūs nevarēsiet redzēt šo funkciju. Tas nozīmē, ka jūs joprojām varat atbrīvoties no kļūdas koda, izpildot nākamajā risinājumā sniegtos norādījumus.

Lai sāktu, rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Tagad lodziņā ierakstiet “gpedit.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi. To darot, jums vajadzētu atvērt grupas politikas redaktoru.
 3. Kad grupas politikas redaktors ir atvērts, dodieties uz kreisās rūts izvēlni un pārejiet uz šo ceļu:

Datora konfigurācija -> Administratīvās veidnes -> Sistēma

 1. Pārejiet uz labo paneli un pēc tam ritiniet uz leju, līdz atrodat ierakstu “Norādiet papildu komponentu instalēšanas un komponentu labošanas iestatījumus”.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz ieraksta un pēc tam dodieties uz augšējo kreiso stūri, lai atlasītu lodziņu blakus Iespējots.
 3. Noklikšķiniet uz Labi.

2. risinājums: DISM komandas izmantošana .NET Framework iespējošanai

Šis risinājums vislabāk attiecas uz kļūdas kodu 0x800F0922, taču tas var arī novērst kļūdu 0x800F081F. Šajā metodē jums jāpalaiž DISM komanda, lai aktivizētu .NET Framework. Process nav sarežģīts, ja vien jūs izpildāt norādījumus.

Pirms veicat šīs darbības, jums jāiegūst Windows 10 ISO attēls. Paturiet prātā, ka iegūtajai versijai jāatbilst jūsu pašreizējai OS. Lai izveidotu ISO attēlu, varat izmantot multivides izveides rīku. Šo rīku varat lejupielādēt no Microsoft vietnes.

Kad esat lejupielādējis multivides izveides rīku, palaidiet to un pēc tam noklikšķiniet uz opcijas Izveidot instalācijas datu nesēju citam datoram. Tiks atvērts jauns ekrāns, un jums būs jāizvēlas sava valoda un sistēmas arhitektūra. Lai sāktu izveides procesu, izvēlieties ISO failu. Saglabājiet ISO failu USB zibatmiņā vai ierakstiet to DVD diskā. Kad esat to izdarījis, varat sākt novērst kļūdas kodu, veicot šādas darbības:

 1. Ievietojiet datorā DVD disku vai pievienojiet USB zibatmiņas disku ar ISO failu.
 2. Veiciet dubultklikšķi uz ISO faila, lai to automātiski pievienotu. Varat arī instalēt failu, noklikšķinot ar peles labo pogu un opcijās atlasot Mount. Apskatiet loga kreiso paneli. Šeit vajadzētu būt iespējai redzēt virtuālajā diskā esošo ISO, ja process bija veiksmīgs. Ņem vērā diska burtu. Ja vēlaties noņemt attēlu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz virtuālā diska šajā datorā un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Izstumt.
 3. Kad attēls ir uzstādīts, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 4. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 5. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam izvēlieties Palaist kā administrators.
 6. Kad būs parādījusies komandu uzvedne, ielīmējiet šo tekstu:

Noraidīt / tiešsaistē / iespējot funkciju / Featurename: NetFx3 / All / Source: [Disks]: \ sources \ sxs / LimitAccess

Piezīme. Atcerieties aizstāt [Drive] ar burtu, kuru esat pieņēmis zināšanai no 2. darbības.

 1. Nospiediet Enter, lai palaistu komandu.

Pārinstalējiet Microsoft .NET Framework 3.5

Pēc tam, kad esat izpildījis kopīgotos norādījumus, tagad varat pāriet uz .NET Framework 3.5 instalēšanu, lai redzētu, vai kļūdas kods 0x800F081F vairs nav. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. Opcijās atlasiet Iestatījumi.
 3. Lietotnē Iestatījumi noklikšķiniet uz Lietotnes, pēc tam atlasiet Lietotnes un funkcijas.
 4. Ritiniet uz leju, līdz atrodat sadaļu Saistītie iestatījumi. Zem tā noklikšķiniet uz Programmas un līdzekļi.
 5. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz saites “Ieslēgt vai izslēgt Windows funkcijas”.
 6. Atrodiet ierakstu “.NET Framework 3.5 (ietverot .NET 2.0 un 3.0)” un atzīmējiet lodziņu blakus tam.
 7. Noklikšķiniet uz Labi, lai sāktu instalēšanas procesu.

Ja jūs bez problēmām varat instalēt Microsoft .NET Framework 3.5, tas nozīmē, ka esat novērsis kļūdas kodu 0x800F081F. Ar šo funkciju ir saistīti daudzi jautājumi. Daži cilvēki, kas izmanto Windows 10 tehniskā priekšskatījuma versiju, ziņoja, ka fails pazuda, izraisot daudz problēmu viņu sistēmā.

Šī ir likumīga problēma, par kuru esam runājuši vienā no saviem emuāra ierakstiem. Tomēr jums jābūt piesardzīgam pret ļaunprātīgiem ziņojumiem, kas norāda, ka .Net Framework fails pazuda kaitīga vīrusa dēļ. Vairumā gadījumu to izraisa reklāmprogrammatūra, kas var maldināt jūs, zvanot uz viltus kontaktu centru. Ja neesat piesardzīgs, iespējams, krāpniekiem sniegsit savu kredītkartes informāciju un citu sensitīvu informāciju.

Ieteicams aizsargāt datoru, izmantojot spēcīgu drošības rīku, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šī uzticamā programmatūra attīrīs jūsu sistēmu un atbrīvosies no reklāmprogrammatūras un citiem aizdomīgiem priekšmetiem. Tam ir pat draudzīgs interfeiss, kas ļauj viegli iestatīt un palaist skenēšanu.

Kuru kļūdas kodu vēlaties, lai mēs atrisinātu tālāk?

Uzdodiet savus jautājumus komentāru sadaļā zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found