Windows

Ko darīt, ja Windows 10 displejs ir pārāk liels monitoram?

Dažreiz var gadīties, ka jūsu Windows 10 displejs ir pārāk liels datora monitoram. Par laimi, ir divi vienkārši veidi, kā to atrisināt. Šajā rakstā uzziniet, kā novērst problēmu “Windows 10 displejs ir pārāk liels”.

Kā noteikt lielizmēra ekrānu datorā?

Šim jautājumam ir divi viegli labojumi. Šie ir:

  • Ekrāna izšķirtspējas mainīšana
  • Atjauniniet displeja draiveri

Sāksim sākumā.

Pirmais variants: mainiet ekrāna izšķirtspēju

Reizēm displejs var šķist pārāk liels jūsu monitoram, jo ​​datora ekrāna izšķirtspēja ir mainīta. Lūk, kā atgriezties pie ieteicamās izšķirtspējas:

  • Darbvirsmā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tukšās vietas.
  • Dodieties uz Displeja iestatījumi.
  • Sadaļā Izšķirtspēja dodieties uz nolaižamo izvēlni.
  • Pārliecinieties, vai esat izvēlējies opciju Ieteiktā ekrāna izšķirtspēja.
  • Lai apstiprinātu, atlasiet Saglabāt izmaiņas.

Tagad pārbaudiet ekrānu un pārbaudiet, vai viss ir normāli. Ja jā, tad nepārprotami problēma ir atrisināta, un jūs varat atgriezties pie sava datora. Tomēr, ja problēma joprojām pastāv, viss var būt nedaudz sarežģītāk, un jums, iespējams, būs jāatjaunina displeja draiveris. Neuztraucieties - mēs jums sniegsim soļus, lai veiktu šo procesu tieši tālāk.

Otrā iespēja: atjauniniet displeja draiveri

Draiveri ir programmatūras elementi, kas palīdz ārējai datora aparatūrai (piemēram, skaļruņiem, monitoriem, grafikas kartēm utt.) Sazināties ar jūsu sistēmu un nodrošināt to pareizu darbību. Ja datoram ir pievienota ierīce, bet tās draivera nav vai tas ir novecojis, tas radīs dažādas problēmas, sākot no kļūdām un kļūmēm līdz pilnīgai nespējai izmantot minēto komponentu. Tādējādi ir ļoti svarīgi atjaunināt sistēmas draiverus.

Ierīču ražotāji regulāri izdod savu ierīču draiveru atjauninājumus, lai pārliecinātos, ka viņu produkti ir saderīgi ar jauniem aparatūras un programmatūras elementiem, kurus varētu vēlēties izmantot. Tagad, lai jūsu datorā viss darbotos nevainojami, jums būs jāpieradina regulāri atjaunināt draiverus: gan lai pievienotu jaunu funkcionalitāti, gan lai pārliecinātos, vai esošās programmas darbojas pareizi.

Draiveru atjaunināšanu var veikt divējādi: to var izdarīt manuāli vai automātiski atjaunināt draiverus.

Draiveru manuāla atjaunināšana parasti ir ieteicama pieredzējušākiem lietotājiem. Pirmkārt, jums būs jānoskaidro, kuri draiveri jūsu datorā ir bojāti, trūkst vai ir novecojuši. Pēc tam jums būs jāatrod šī draivera jaunākās pieejamās versijas ražotāja vietnē. Kad tas būs izdarīts, jums vajadzēs lejupielādēt un instalēt nepieciešamo versiju datorā. Ja jūs nekad iepriekš neesat nodarbojies ar autovadītājiem, tas var šķist mazliet pārliecinoši. Turklāt manuāla draiveru atjaunināšana ir diezgan laikietilpīgs process, kas prasa pacietību un uzticību. Sliktākais ir tas, ka kļūdīšanās un nepareizas draivera versijas lejupielāde datorā var radīt vēl lielākas problēmas.

<

Tādējādi, ja jūs nekad iepriekš neesat atjauninājis savus draiverus un nevēlaties riskēt, visticamāk vislabāk izmantot specializētu programmatūru, lai veiktu smagu pacelšanu jūsu vietā. Tāda programma kā Auslogics Driver Updater veiks automātisku jūsu sistēmas draiveru pārbaudi attiecībā uz esošām un iespējamām problēmām, sagatavos ziņojumu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tā ir atklājusi, un pēc tam tikai ar vienu klikšķi atjauninās tos uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Tā vietā, lai pavadītu stundas draiveru atjaunināšanā, varat vienkārši ļaut, lai draivera atjauninātājs to dara jūsu vietā. Vislabāk ir tas, ka draiveru automātiska instalēšana novērsīs daudzus saistītos riskus. Auslogics draivera atjauninātājs lejupielādēs un instalēs tikai oficiālās draiveru versijas, kurām nebūs saderības problēmu ar jūsu sistēmu.

Tur jums tas ir pieejams - jūs tagad zināt, kā Windows 10 atrisināt problēmas “displejs ir pārāk plašs darbvirsmā un interneta ekrānos”. Kura no abām iepriekšminētajām metodēm jums ir izdevusies? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found