Windows

Kā saistīt Windows 10 produkta atslēgu ar Microsoft kontu?

Kad Microsoft izlaida Windows 10 gadadienas atjauninājumu, tehnoloģiju gigants veica daudz uzlabojumu operētājsistēmā. Viens no jaunajiem uzlabojumiem, ko lietotāji mīlēja, bija vienkāršāks veids, kā aktivizēt OS.

Pirms tam jums būs jāatrod veids, kā nodrošināt produkta atslēgu, ja nākotnē tā jums atkal būs nepieciešama. Parasti to izmantosiet tikai vienu reizi. Tomēr ir gadījumi, kad tas jums būs nepieciešams vēlreiz, ieskaitot Windows 10 aparatūras vai programmatūras pārinstalēšanu un pārveidošanu. Pieņemsim, ka jūs iegādājaties jaunu klēpjdatoru un vēlaties instalēt Windows 10 šajā ierīcē. Protams, jums atkal būs nepieciešama produkta atslēga.

Daudzi teiks, ka Windows 10 aktivizēšana vienmēr ir bijusi vienkārša. Tomēr tās atkārtota aktivizēšana pēc aparatūras maiņas ir cits stāsts. Par laimi, pēc Windows 10 gadadienas atjaunināšanas produkta atslēga vairs nav pievienota tikai jūsu aparatūrai. Lieliska ziņa ir tā, ka jūs varat to saistīt ar savu Microsoft kontu. Izmantojot šo uzlabojumu, varat atkārtoti aktivizēt operētājsistēmu bez nepieciešamības sazināties ar Microsoft. Neatkarīgi no tā, vai nomaināt procesoru, mātesplati vai cieto disku, OS atjaunošana ir kļuvusi vienkāršāka.

Parasti, pierakstoties datorā ar savu Microsoft kontu, jūsu Windows 10 licence tiks automātiski saistīta ar jūsu kontu. Tomēr, ja izmantojat vietējo lietotāja kontu, produkta atslēga manuāli jāiesniedz Microsoft kontā.

Šajā amatā mēs iemācīsim jums saistīt Windows licenci ar Microsoft kontu. Šī raksta beigās jūs varat sagaidīt, ka Windows 10 atkārtota aktivizēšana būs vienkāršāks un vienkāršāks process.

Kā saistīt Windows licenci ar Microsoft kontu

Protams, lai to izdarītu, jums jau jābūt izveidotam Microsoft kontam. Reģistrēšanās vienam ir bezmaksas Microsoft oficiālajā vietnē. Kad esat izveidojis kontu, piesakieties sistēmā Windows kā parasti. Pēc tam rīkojieties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, tiks palaista lietotne Iestatījumi.
 2. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz Aktivizēšana.

Jūs redzēsiet nelielu informāciju par savu Windows izdevumu. Jūs arī uzzināsiet, vai jūsu OS ir aktivizēta vai nē. Ja jums ir atļauts glabāt produkta atslēgu / licenci savā Microsoft kontā, lapas apakšdaļā vajadzētu redzēt opciju ‘Pievienot Microsoft kontu’. Varat noklikšķināt uz Pievienot kontu, lai iekļautu savu Microsoft kontu.

No otras puses, dažas produkta atslēgas neatbalsta digitālo licenci. Ja tas tā ir, tad redzēsit tikai divas citas rindas, proti, produkta ID un produkta atslēgu. Turklāt jums nebūs iespējas pievienot savu Microsoft kontu. Ja jums tas ir darīšana, jums jāglabā produkta atslēgas kopija. Uzrakstiet to uz papīra un glabājiet to drošā vietā. Galu galā jums tas būs vajadzīgs, ja nākotnē atkārtoti aktivizēsit operētājsistēmu.

Pēc pareizas Windows 10 kopijas aktivizēšanas jums jāpievieno Microsoft konts, kurā vēlaties saglabāt produkta atslēgu. Pirms turpināt, jums jāzina, ka šī procesa rezultātā jūsu vietējais konts tiks mainīts uz Microsoft kontu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows taustiņu + I uz tastatūras.
 2. Lietotnē Iestatījumi atlasiet Konti.
 3. Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Jūsu informācija.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz saites “Pierakstīties, izmantojot savu Microsoft kontu”.
 5. Ievadiet visu pierakstīšanās informāciju.
 6. Noklikšķiniet uz Pierakstīties.
 7. Iesniedziet savu pašreizējo paroli.
 8. Noklikšķiniet uz Tālāk.
 9. Jums ir arī iespēja iestatīt PIN kontu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas Iestatīt PIN. No otras puses, lai pabeigtu procedūru, varat noklikšķināt uz saites “Izlaist šo darbību”.

Pēc šo darbību veikšanas jums nav jājautā sev: “Kā saistīt Windows licenci ar manu Microsoft kontu?”

Kā pārbaudīt, vai jūsu produkta atslēga ir saistīta ar jūsu kontu

Ja vēlaties pārbaudīt, vai jūsu digitālā licence ir veiksmīgi saistīta ar jūsu Microsoft kontu, varat veikt šādas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Iestatījumi” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Lietotnē Iestatījumi noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 4. Tagad dodieties uz izvēlni kreisajā pusē un noklikšķiniet uz Aktivizēšana.

Ja esat veiksmīgi saistījis produkta atslēgu ar savu Microsoft kontu, aktivizācijas lapā jums vajadzētu redzēt šo ziņojumu:

“Windows tiek aktivizēts ar digitālo licenci, kas ir saistīta ar jūsu Microsoft kontu.”

Vai rodas problēmas ar Windows 10 operētājsistēmas aktivizēšanu?

Ja jūs nevarējāt veiksmīgi aktivizēt savu operētājsistēmu, lapā Aktivizēšana jums jāspēj redzēt problēmu skaidrojumu. Parasti ziņojumam ir pievienots kļūdas kods. Tātad labākais veids, kā atrast atbilstošo kļūdas koda risinājumu. Tomēr mēs joprojām iesakām izmēģināt citu tīklu un pārslēgties uz vadu savienojumu. Kad tas būs izdarīts, varat mēģināt vēlreiz aktivizēt operētājsistēmu, lai redzētu, vai tas palīdz.

Pirms izmēģināt citus risinājumus, jums vajadzētu arī instalēt jaunākos atjauninājumus operētājsistēmai Windows 10. Parasti Windows atjaunināšana atjauninājumus automātiski lejupielādē fonā. Tomēr procesu var aktivizēt arī manuāli. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. Sarakstā atlasiet Iestatījumi.
 3. Kad tiek parādīta lietotne Iestatījumi, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 4. Atveriet kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz Windows Update.
 5. Pārvietojieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
 6. Ja Windows atjauninājums atrod pieejamos atjauninājumus, lejupielādējiet tos.
 7. Kad sistēma ir lejupielādējusi visus atjauninājumus, restartējiet datoru, lai sāktu instalēšanas procesu.

Pēc operētājsistēmas atjaunināšanas varat mēģināt to atkal aktivizēt, lai redzētu, vai problēma vairs nav novērsta. No otras puses, ja jums ir likumīga licences atslēga un tomēr kaut kas, šķiet, traucē procesu, iesakām veikt dziļu datora skenēšanu. Šajā gadījumā iesakām izmantot tādu uzticamu rīku kā Auslogics Anti-Malware. Šī programmatūra var atklāt draudus neatkarīgi no tā, cik diskrēti tie darbojas fonā. Turklāt to izstrādāja sertificēts Microsoft Gold lietojumprogrammu izstrādātājs. Tātad, jūs varat būt pārliecināti, ka tas netraucēs nevienu pakalpojumu vai procesu jūsu sistēmā.

Pastāstiet mums, kā mēs varam uzlabot šo rakstu, daloties ar saviem ieteikumiem zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found