Iepriekš mums bija jābrauc uz kino, lai skatītos filmu. Braucot uz darbu, mēs vilcienā nevarējām redzēt savu iecienīto seriālu. Mums bija jādodas mājās un jāielec disks DVD atskaņotājā. Nu tās dienas jau sen ir pagājušas. Pateicoties straumēšanas pakalpojumiem, mēs tagad varam nest filmas un TV pārraides visur, kur vien dodamies. Nav noliedzams, kā tādi uzņēmumi kā Netflix ir pārveidojuši video tirgu.
Kas ir lieliski par šo pakalpojumu, tas attiecas uz dažādām platformām, tostarp operētājsistēmu Windows 10. Mēs varam turpināt un runāt, runājot par visām izcilajām lietām par Netflix. Tomēr mēs nedrīkstam aizmirst, ka tā video straumēšanas lietotne nebūt nav perfekta. Vairāki lietotāji ziņoja, ka programma viņu Windows 10 ierīcē turpināja iesaldēt. Šī problēma var būt kaitinoša, it īpaši, ja skatāties naglu graušanas ainu savā iecienītajā televīzijas sērijā.
Kāpēc Netflix sasalst Windows klēpjdatorā?
Ja lietotne joprojām sasalst jūsu Windows 10 datorā, vispirms jums jāpārbauda abonements. Ja esat pārliecināts, ka šajā sakarā nav problēmu, pierakstieties un mēģiniet vēlreiz straumēt videoklipu. Papildus abonēšanas problēmām šeit ir iespējamie iemesli, kāpēc Netflix lietotne sasalst:
- Problēmas ar Netflix serveri
- Jūsu interneta starpniekservera vai tīkla savienojuma problēmas
- Nepareizi sistēmas datuma un laika iestatījumi
- Novecojis Silverlight spraudnis
Neatkarīgi no tā, kas izraisa šo problēmu, mēs varam iemācīt, kā novērst Windows 10 sasalšanu, straumējot Netflix. Mēs esam sagatavojuši dažādus risinājumus. Tātad, mēs iesakām iet uz leju sarakstā, līdz atrodat to, kas efektīvi atrisinās problēmu.
1. risinājums: pārbaudiet interneta savienojumu
Vairumā gadījumu Windows 10 lietotne Netflix sasalst slikta interneta savienojuma dēļ. Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, ir nodrošināt labu savienojumu. Jūs varat mēģināt atvērt citas vietnes, lai pārbaudītu, vai tās tiek pareizi ielādētas. Ja tādi ir, varat izmēģināt citus šī raksta risinājumus. Pretējā gadījumā jums jāsazinās ar interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), lai atrisinātu savienojamības problēmas.
2. risinājums: pārbaudiet Netflix serveri
Jūs nevarēsiet straumēt videoklipus Netflix, ja tā serveris nedarbosies. Tādēļ būtu bezjēdzīgi novērst lietotnes problēmu novēršanu. Ātra Google meklēšana par to, vai Netflix nedarbojas, parādīs tā servera statusu. Ja tas patiešām ir uz leju, tad jums nav citas iespējas, kā gaidīt, kamēr Netflix novērsīs problēmu. No otras puses, ja tā serverim nav nekā nepareiza, mēs iesakām tā vietā izmēģināt straumēšanu tā vietnē.
Varat arī mēģināt piekļūt vietnei, izmantojot citu pārlūkprogrammu. Tagad, ja jūs nevarat straumēt videoklipus, izmantojot vietni, dažādās pārlūkprogrammās, jūs arī nevarēsit lietotni izmantot. Šajā gadījumā iesakām izmēģināt nākamo metodi.
3. risinājums: jebkura starpniekservera vai VPN atspējošana jūsu sistēmā
Gadu gaitā daudzi cilvēki visā pasaulē ir ļaunprātīgi izmantojuši Netflix, izmantojot VPN. Kā tāds mediju pakalpojumu uzņēmums ir vairāk strādājis, lai vērstos pret lietotājiem, kuri ļaunprātīgi izmanto VPN, lai piekļūtu saviem serveriem. Tātad, ja izmantojat VPN pakalpojumu (pat citiem mērķiem), iesakām to atspējot, kamēr straumējat Netflix videoklipus.
Tagad, ja operētājsistēmā Windows 10 izmantojat starpniekserveri, problēmu varat izolēt, noņemot serveri. Šeit ir norādītas darbības:
- Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
- Atlasiet Tīkls un internets.
- Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Starpniekserveris.
- Pārejiet uz labo rūti un pēc tam pārslēdziet slēdzi zem “Use a proxy server” uz Off.
Pēc šo darbību veikšanas mēģiniet vēlreiz straumēt videoklipus Netflix, lai noskaidrotu, vai problēma vairs nav novērsta.
4. risinājums: datuma un laika labošana
Daži lietotāji apgalvoja, ka datuma un laika iestatījumu labošana viņu sistēmā palīdzēja Netflix darboties pareizi. Tātad, iesakām rīkoties tāpat. Šeit ir norādītas darbības:
- Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
- Opcijās atlasiet Iestatījumi.
- Noklikšķiniet uz Laiks un valoda.
- Tagad pārslēdziet slēdzi zem “Automātiski iestatīt laiku” uz Ieslēgts.
- Sadaļā Sinhronizēt pulksteni noklikšķiniet uz pogas Sinhronizēt tūlīt.
Ja pēc šo darbību veikšanas lietotne Netflix joprojām sasalst, pārejiet pie nākamā risinājuma.
5. risinājums: atkārtoti instalējiet spraudni Silverlight
Straumējot Netflix videoklipus savā lietotnē, ir svarīgi, lai būtu atjaunināts Microsoft Silverlight spraudnis. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā novērst Netflix iesaldēšanas problēmu operētājsistēmā Windows 10, iesakām izpildīt šādas darbības:
- Atveriet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
- Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ierakstiet “appwiz.cpl” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. To darot, tiks atvērts logs Programmas un līdzekļi.
- Meklējiet Microsoft Silverlight spraudni un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
- Konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt.
- Pēc spraudņa atinstalēšanas restartējiet datoru.
- Pārinstalējiet Microsoft Silverlight spraudni un pēc tam pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.
6. risinājums: grafikas kartes draivera atjaunināšana
Iespējams, ka Netflix lietotnē rodas novēlotas vai sasalšanas problēmas bojāta vai novecojoša grafikas kartes draivera dēļ. Vislabākā rīcība šajā gadījumā ir draivera atjaunināšana. Lai to izdarītu, varat izmantot ierīces pārvaldnieku. Šeit ir norādītas darbības:
- Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā, pēc tam no opcijām atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
- Kad ierīču pārvaldnieks ir atvērts, izvērsiet kategoriju Displeja adapteri.
- Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam atlasiet Atjaunināt draiveri.
- Nākamajā logā noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.
Ļaujiet ierīču pārvaldniekam meklēt jaunāko grafikas kartes draiveri. Tomēr ņemiet vērā, ka šis rīks dažkārt var būt neuzticams. Ir gadījumi, kad tas nokavē jaunāko draivera atbrīvošanu. Tātad, ja vēlaties pārliecināties, vai jums ir jaunākais grafikas kartes draiveris, iesakām izmantot uzticamu programmu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Šis rīks atpazīs jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un tas atradīs jaunāko grafikas kartes draiveri.
7. risinājums: Netflix lietotnes atkārtota instalēšana
Ja neviena no mūsu kopīgotajām metodēm neatrisināja problēmu, jūsu pēdējā iespēja ir atkārtoti instalēt Netflix lietotni. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:
- Tastatūrā noklikšķiniet uz Windows ikonas un pēc tam ierakstiet “Programs” (bez pēdiņām).
- Rezultātos atlasiet Pievienot vai noņemt programmas. To darot, jūs nokļūsiet lietotnes Iestatījumi sadaļā Lietotnes un funkcijas.
- Labajā rūtī meklējiet Netflix.
- Atlasiet Netflix un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
- Pēc Netflix lietotnes noņemšanas dodieties uz tās oficiālo vietni un lejupielādējiet jaunāko programmas versiju.
- Pārinstalējiet Netflix un pēc tam vēlreiz mēģiniet straumēt videoklipus, lai redzētu, vai problēma ir atrisināta.
Vai vēlaties skatīties videoklipus Netflix lietotnē vai vietnē?
Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!