Windows

Kas ir dllhost.exe kļūda Windows datorā un kā to noņemt?

<

Kļūdas ziņojuma skatīšana datora ekrānā nekad nav jautri, it īpaši, ja nezināt, kas tas ir. Noslēpumaina dllhost.exe lietojumprogrammas kļūda ir piemērs: vidējam Windows 10 lietotājam nav ne jausmas, kas ir dllhost.exe, un, kad rodas problēma, panika parasti ir pirmā reakcija. Ja tas tā ir jūsu gadījumā, jums ir paveicies, ka esat atradis šo lapu. Šajā rakstā jūs atradīsit detalizētus norādījumus par to, kā novērst dllhost.exe lietojumprogrammas kļūdu operētājsistēmā Windows 10. Tātad, nav jāuztraucas - jūs varat kārtot lietas burtiski bez laika!

Kas ir Dllhost.exe?

Acīmredzot jūs esat ieradies šeit, lai jautātu: "Kāpēc es saņemu dllhost.exe lietojumprogrammas kļūdu operētājsistēmā Windows 10?" Lai atbildētu uz šo jautājumu, ir nepieciešams maz detektīvdarba (jo lietā ir vairāki aizdomās turētie), bet vispirms noskaidrosim, kas ir dllhost.exe.

Dllhost.exe fails ir svarīga Windows operētājsistēmas sastāvdaļa. Pazīstams arī kā COM aizstājējs, dllhost.exe darbojas fonā un apstrādā attēlus, videoklipus un citus failus datorā, lai izveidotu sīktēlus - tos redzat, pārvietojoties failos un mapēs. Kad COM Surrogate avarē, tiek parādīti uznirstošie logi ar paziņojumu: “COM Surrogate vairs nedarbojas”.

Kāpēc rodas lietojumprogrammas Dllhost.exe kļūda?

Jums varētu būt jautājums: "Kā manuāli novērst dllhost.exe lietojumprogrammas kļūdu?" Labā ziņa ir tā, ka, lai to izdarītu, jums nav jābūt datoru ekspertam. Vispirms apskatīsim, kas var būt problēmas pamatā.

Šeit ir saraksts ar iespējamiem iemesliem, kāpēc dllhost.exe darbojas nepareizi:

 • Atinstalēti atjauninājumi
 • Bojāti vai trūkst sistēmas failu
 • Windows reģistra problēmas
 • Ļaunprātīga programmatūra
 • Slikti braucēji
 • Nepareizi sistēmas iestatījumi
 • Cietā diska problēmas
 • Novecojuši kodeki

Zemāk jūs atradīsit pārbaudītus un viegli sekojamus padomus par to, kā risināt katru no iepriekš minētajiem jautājumiem. Sāciet ar pirmo labojumu un virzieties uz leju, līdz uzduraties labākajam risinājumam jūsu scenārijā.

Izveidojiet dublējumu

Pirms sākat problēmu novēršanas epopeju, noteikti dublējiet savus datus. Tas ir svarīgi, jo pastāvīgo kļūdu dēļ faili un mapes bieži pazūd, it īpaši, ja ir saistītas ar sistēmu saistītas problēmas. Kaut arī tālāk izklāstītie risinājumi ir droši un efektīvi, notikumi var mainīties negaidīti. Paturot to prātā, iesakām pasargāt savas svarīgās lietas no neatgriezeniskiem zaudējumiem. Šeit ir dažas no metodēm, kuras varat izmantot, lai aizsargātu savus datus:

 • Mākoņglabātuve

Mākoņdiski piedāvā ērtu veidu, kā konsolidēt failus mākonī un sinhronizēt tos visās ierīcēs. 2019. gadā jūs saņemat dārgu gigabaitu bezmaksas krātuvi, izmantojot tādus populārākos risinājumus kā Google disks, OneDrive utt.

 • Uzglabāšanas ierīces

Ārējie cietie diski, zibatmiņas kartes un atmiņas kartes ir tas, ko varat izmantot, lai panāktu mieru. Migrējiet svarīgos failus savā portatīvajā ierīcē un saglabājiet to drošībā.

Tagad, kad esat dublējis savas lietas, ir pienācis laiks atrisināt dllhost.exe problēmu.

Kā novērst lietojumprogrammas Dllhost.exe kļūdu operētājsistēmā Windows 10?

 • Atjauniniet operētājsistēmu

Lietotnes dllhost.exe kļūda bieži ir kritisku sistēmas atjauninājumu rezultāts, kas gaida instalēšanu. Tādējādi pirmā lieta, kas jums jādara, kad parādās attiecīgā problēma, ir pārbaudīt Windows atjaunināšanas centru:

 1. Palaidiet izvēlni Sākt.
 2. Atrodiet un noklikšķiniet uz zobrata formas ikonas, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
 3. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 4. Pārbaudiet, vai ir pieejami kādi atjauninājumi. Piekrītiet tos instalēt, ja tiek prasīts.
 5. Ja neredzat nevienu atjauninājumu, noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus.
 6. Instalējiet OS atrastos atjauninājumus.

Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.

 • Labojiet sistēmas failus

Sistēmas failu korupcija ir viens no izplatītākajiem dllhost.exe problēmas cēloņiem. Lai labotu lietas, palaidiet sistēmas failu pārbaudītāju, kas ir ērta iebūvēta Windows utilīta, kas paredzēta, lai sāknēšanas laikā aizstātu kļūdainus vai trūkstošus sistēmas failus:

 1. Pārejiet uz uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas.
 2. Izvēlnē Enerģijas lietotājs atlasiet Komandu uzvedne (Administrators).
 3. Paaugstinātajā komandu uzvednes logā ievadiet sfc / scannow.
 4. Nospiediet Enter, lai palaistu komandu.
 5. Pagaidiet, līdz skenēšana ir pabeigta, un pēc tam izejiet no komandrindas.

Atcerieties restartēt datoru, lai sistēmas failu pārbaudītājs varētu salabot jūsu sistēmas failus startēšanas laikā. Tam vajadzētu palaist un palaist jūsu dllhost.exe.

 • Remonts jūsu Windows reģistrā

Tā kā jūsu sistēmas reģistrs ir ārkārtīgi sensitīvs komponents, ir svarīgi, lai jūs būtu pēc iespējas uzmanīgāks. Rediģējot lietu, nav vietas kļūdām: niecīga kļūda var sabojāt jūsu sistēmu bez remonta. Ņemot to vērā, mēs iesakām manuāli nepielabot savu reģistru - labāk izmantot uzticamu rīku procesa automatizēšanai. Piemēram, Auslogics Registry Cleaner ir bezmaksas utilīta, kas spēj novērst reģistra korupciju, noņemt nederīgus vai bāreņiem ierakstus un uzlabot datora vispārējo veiktspēju.

 • Pārbaudiet, vai ierīcē nav ļaunprātīgas programmatūras

Būdams pilnīgi likumīgs Windows 10 komponents, dllhost.exe var viegli kļūt par draudu: lieta ir diezgan neaizsargāta, un tāpēc vīrusi to bieži izmanto, lai izpostītu jūsu datoru. Pastāvīgi uznirstošie dllhost.exe uznirstošie logi var liecināt par ļaunprātīgas programmatūras infekciju, kas pārkāpj jūsu sistēmu, tāpēc nevilcinieties veikt rūpīgu pārbaudi.

Lai veiktu pretvīrusu skenēšanu, varat paļauties uz pašu Windows. Jūsu sistēma ir aprīkota ar drošības komplektu, ko sauc par Windows Defender, un tas ir diezgan piemērots, lai pamanītu ļaunprātīgus draudus. Lūk, kā jūs varat izmantot lietu:

 1. Atveriet izvēlni Iestatījumi (varat tai piekļūt, nospiežot Windows logotipu + I saīsni).
 2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Izvēlnē atlasiet Windows Defender.
 4. Atrodiet un noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.
 5. Pārejiet uz kreisās rūts izvēlni.
 6. Noklikšķiniet uz vairoga ikonas.
 7. Izvēlieties Advanced scan.
 8. Atlasiet opciju Pilna skenēšana.

Patiesība ir tāda, ka ar Windows Defender skenēšanu var nebūt pietiekami. Izredzes ir tikai spēcīgs, mūsdienīgs rīks, kas var darboties kopā ar Windows Defender (vai jūsu trešo pušu pretvīrusu risinājumu). Auslogics Anti-Malware atbilst noteiktajām prasībām. Turklāt tā datu bāze tiek pastāvīgi atjaunināta, lai rīks varētu atpazīt un novērst pat visjaunākos draudus no ļaunprogrammatūras pasaules.

 • Labojiet displeja adaptera draiveri

Novecojis autovadītājs ir katastrofa, kas gaida notikumu. Ja ilgu laiku neesat atjauninājis draiverus, pastāv liela iespēja, ka displeja adaptera draiveris jau sen ir beidzies pārdošanas datumam, tādējādi izraisot traucējumus dllhost.exe. Šādā scenārijā varētu būt vairāk problēmu, tāpēc vislabāk ir atjaunināt draiveri bez turpmākas kavēšanās.

Lai to izdarītu, varat izmantot īpašu trešo personu rīku. Piemēram, Auslogics draiveru atjauninātājs ar vienu klikšķi instalēs jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus visām jūsu ierīcēm.

<

Varat arī manuāli atjaunināt displeja adaptera draiveri. Apmeklējiet tā uzņēmuma vietni, kas ražoja jūsu displeja adapteri. Tur meklējiet precīzu draiveri, kas jūsu sistēmai nepieciešams, lai darbotos tā, kā vajadzētu. Paturiet prātā, ka jums vajadzētu būt patiešām uzmanīgiem: nepareizas programmatūras lejupielāde un instalēšana var vēl vairāk sarežģīt situāciju.

Varat arī izmēģināt ierīču pārvaldnieka risinājumu. Šī metode nozīmē iebūvētās ierīces pārvaldnieka utilītas palaišanu, lai tiešsaistē meklētu nepieciešamo draiveri:

 1. Izvēlnē Enerģijas lietotājs (Windows logotips + X) atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 2. Sarakstā atrodiet displeja adapteri.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Atlasiet Atjaunināt draiveri.
 4. Noteikti atlasiet opciju, kas iesaka meklēt savu draiveri tiešsaistē.
 5. Restartējiet datoru, lai jaunais draiveris varētu apmesties un sākt darboties.

No otras puses, iespējams, izmantojat displeja adaptera draivera jaunāko versiju. Ja tā tika atjaunināta tieši pirms dllhost.exe problēmas parādīšanās, jaunā programmatūra, iespējams, nav saderīga ar jūsu sistēmu. Šādā gadījumā jums vajadzētu atgriezties pie iepriekšējās draivera versijas:

 1. Lai piekļūtu ierīču pārvaldniekam, izmantojiet iepriekš sniegtos norādījumus.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz displeja adaptera un atlasiet opciju Rekvizīti.
 3. Pārvietojieties uz cilni Draiveris un noklikšķiniet uz pogas Atgriezt draiveri.
 4. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai sāktu procesu.

Visbeidzot, atcerieties restartēt datoru. Jūsu dllhost.exe problēmai vairs nevajadzētu būt.

 • Pielāgojiet veiktspējas iestatījumus

Lai izlabotu dllhost.exe, ir vienkāršs triks. Veicamās darbības ir šādas:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un pēc tam noklikšķiniet uz Vadības panelis.
 2. Noklikšķiniet uz Sistēma un drošība. Atlasiet Sistēma.
 3. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Papildu sistēmas iestatījumi.
 4. Kad esat nokļuvis logā Sistēmas rekvizīti, pārejiet uz Papildu.
 5. Sadaļā Performance noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi.
 6. Atveriet cilni Datu izpildes novēršana.
 7. Atzīmējiet otro opciju “Ieslēgt DEP visām programmām un pakalpojumiem, izņemot tos, kurus es izvēlos:”
 8. Noklikšķiniet uz Pievienot.
 9. Ja datorā darbojas Windows operētājsistēmas 32 bitu versija, dodieties uz C: \ Windows \ System32 \ dllhost.exe. Ja jūsu operētājsistēma ir 64 bitu (x64) Windows 10, dodieties uz C: \ Windows \ SysWOW64 \ dllhost.exe.
 10. Atlasiet dllhost.exe un pievienojiet to izņēmumu sarakstam.
 11. Noklikšķiniet uz Lietot un Labi, lai saglabātu izmaiņas.

Mēs ceram, ka šī metode izrādījās noderīga. Ja vēlaties iet soli tālāk un palielināt savas sistēmas veiktspēju, izmēģiniet Auslogics BoostSpeed.

 • Pārbaudiet, vai cietajā diskā nav kļūdu

Ja dllhost.exe kļūda parādās, mēģinot atvērt failus un mapes noteiktā diskā, jums jāpārbauda, ​​vai diskā nav problēmu:

 1. Noklikšķiniet uz Šis dators, atrodiet disku un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 3. Pārejiet uz cilni Rīki. Sadaļā Kļūdu pārbaude atlasiet Pārbaudīt tūlīt.

Izpildiet norādījumus, lai sāktu skenēšanu, un pagaidiet, līdz tā ir beigusies.

 • Atjauniniet Windows kodekus

Vēl viens dllhost.exe labošanas veids ir kodeku atjaunināšana. Tas ir pavisam vienkārši: dodieties uz Microsoft lejupielāžu centru, lejupielādējiet jaunāko kodeku instalēšanas pakotni un palaidiet to datorā.

Mēs ceram, ka šis raksts ir izrādījies noderīgs.

Vai jūs zināt citas metodes, kā novērst lietojumprogrammas dllhost.exe kļūdu?

Lūdzu, dalieties ar tiem komentāros zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found