Windows

Kā novērst Nvidia vadības paneļa avāriju sistēmā Windows 10?

<

Ja jūsu Windows 10 datorā ir avarējis jūsu NVIDIA vadības panelis, jūs nebūsiet laimīgs. Patiesībā tas ir viens no kaitinošākajiem grafikas karšu jautājumiem, ar kuru jūs varat saskarties. Kas izraisa NVIDIA vadības paneļa avārijas un kā novērst Nvidia vadības paneļa avāriju operētājsistēmā Windows 10, ir abi labi jautājumi, un mēs uz tiem atbildēsim tālāk.

Ko darīt, ja startējot avarē NVIDIA vadības panelis?

Jautājumam var būt vairāki iemesli - un vairāki iespējamie problēmas risinājumi. Tie ietver:

 • Pārslēgt izejas dinamisko diapazonu
 • Enerģijas pārvaldības un vertikālās sinhronizācijas iestatījumu mainīšana
 • Draiveru atjaunināšana

Tā kā NVIDIA vadības panelim faktiski vajadzīgs zināms laiks, lai avarētu, jums būs pietiekami daudz laika, lai izmēģinātu šos labojumus un, cerams, novērstu grafikas karšu krīzi.

Pirmais variants: pārslēgt izvades dinamisko diapazonu

Šī ir pirmā lieta, ko varat mēģināt izvairīties no NVIDIA vadības paneļa avārijas. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 • Pārejiet uz šādu ceļu: Displejs> Mainīt izšķirtspēju.
 • Paneļa labajā pusē ritiniet uz leju, lai atrastu nolaižamo izvēlni Output Dynamic Range.
 • Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Pilns.
 • Noklikšķiniet uz Lietot, lai saglabātu izmaiņas.

Tagad pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta. Ja jūsu NVIDIA vadības panelis joprojām jūtas kā avārija, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Otrā iespēja: enerģijas pārvaldības un vertikālās sinhronizācijas iestatījumu mainīšana

 • Palaidiet NVIDIA vadības paneli un dodieties uz šādu ceļu: 3D iestatījumi> Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 • Labajā pusē iestatiet Enerģijas pārvaldība kā Priekšroka maksimālajai veiktspējai.
 • Tagad atrodiet opciju Vertical Sync un iestatiet to uz Off.
 • Labajā pusē atrodiet pogu Lietot un noklikšķiniet uz tās, lai saglabātu tikko veiktās izmaiņas.

Ja tas ir izdevies, NVIDIA vadības panelis vairs nedrīkst avarēt. Ja problēma joprojām pastāv, jums būs jāpāriet pie galīgā risinājuma.

Trešā iespēja: atjaunināt draiverus

Draiveru atjaunināšana ir svarīga sastāvdaļa, lai pārliecinātos, ka jūsu Windows PC darbojas nevainojami. Sistēmas draiverus var atjaunināt divējādi: manuāli un automātiski.

Manuāla draiveru atjaunināšana parasti ir ieteicama pieredzējušākiem lietotājiem. Tas ietvers novecojušu draiveru atrašanu un jaunāko pieejamo versiju lejupielādi no ražotāja vietnes. Pēc tam jums katram pašam būs jāinstalē katrs draiveris (ja atjaunināt vairāk nekā vienu) - tas var būt diezgan laikietilpīgs process. Turklāt, ja kļūdāties, atjauninot draiverus, tas var radīt vairāk un lielākas problēmas jūsu datorā.

Ja jums nav vēlēšanās riskēt, darba veikšanai varat izmantot specializētu programmatūru. Tāda programma kā Auslogics Driver Updater pārbaudīs jūsu sistēmas draiverus, lai pārbaudītu esošās un iespējamās problēmas, sagatavotu ziņojumu par novecojušiem vai trūkstošiem draiveriem, kurus tā ir atklājusi, un pēc tam palīdzēs jums tos ātri atjaunināt līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām. Tas ir ātrāks un vienkāršāks veids, kā to izdarīt, un tas būtu īpaši izdevīgi mazāk pieredzējušiem Windows lietotājiem.

Mēs ceram, ka tagad esat veiksmīgi atrisinājis NVIDIA vadības paneļa avārijas problēmu. Kurš no iepriekš minētajiem risinājumiem ir ietaupījis jums dienu? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found