Windows

Kā labot storahci.sys BSOD operētājsistēmā Windows OS?

<

Daudzi lietotāji pēdējā laikā ir sūdzējušies par storahci.sys Blue Screen of Death (BSOD) kļūdu saņemšanu. Ja jums ir viena un tā pati problēma, neuztraucieties, jo problēmu ir salīdzinoši viegli novērst. Šajā emuāra ziņā mēs iemācīsim jums novērst storahci.sys kļūdu sistēmā Windows 10. Mēs arī palīdzēsim jums labāk izprast BSOD kļūdu. Tādā veidā jūs varat to novērst no jauna.

Kas ir storahci.sys neizdevās BSOD problēma?

Pirms mēs nonākam pie risinājumiem, jums jāsaprot, ka storahci.sys ir likumīgs Windows sistēmas fails. Tas var būt vai nu ierīces draiveris, vai kritisks sistēmas fails, ko izmanto Microsoft AHCI kontrolieris.

Kāpēc rodas storahci.sys neizdevusies BSOD problēma? Nu, iespējams, ka šo problēmu izraisa nesen veiktā aparatūras maiņa. Turklāt datorā var būt trūkstoši vai bojāti ierīču draiveri, kas izraisa sakaru starp programmatūru un aparatūru kļūmi. Ir vairāki veidi, kā novērst šo problēmu, un mēs tos kopīgojam šajā rakstā.

1. risinājums: atjauniniet AHCI kontroliera draiveri

Kā jau minējām, storahci.sys neizdevās BSOD problēmu, iespējams, izraisa bojāts, trūkstošs vai novecojis AHCI kontrollera draiveris. Pirmais risinājums, kas jums jāmēģina, ir ierīces draiveru atjaunināšana. To var izdarīt dažādos veidos. Viena no izplatītākajām metodēm ir pārbaudīt procesora tipu, pēc tam dodieties uz ražotāja vietni, lai lejupielādētu jaunāko AHCI draiveri. Tomēr pirms turpināt, jums jāzina, ka tas var aizņemt tik daudz jūsu laika. Turklāt, ja instalējat nepareizu draiveri, tas var radīt vairāk problēmu jūsu operētājsistēmā.

Ja vēlaties vieglāku un drošāku AHCI draivera atjaunināšanas veidu, iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Kad esat instalējis šo rīku, viss, kas jums jādara, ir noklikšķiniet uz pogas. Auslogics draivera atjauninātājs automātiski atpazīs jūsu operētājsistēmas versiju un procesora tipu. Turklāt tas meklēs jaunāko, savam datoram saderīgu AHCI draiveri.

2. risinājums: palaidiet SFC skenēšanu

Dažos gadījumos faila storahci.sys neizdevās BSOD kļūda var parādīties bojātu sistēmas failu dēļ. Lai novērstu šo problēmu, jums jāpalaiž sistēmas failu pārbaude. Tas meklēs jūsu sistēmā bojātus failus un attiecīgi tos salabos. Šeit ir norādītas darbības:

    1. Nospiediet tastatūras Windows logotipu + S.
    2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
  1. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam rezultātos atlasiet Palaist kā administratoram.
  2. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  3. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai storahci.sys kļūda vairs nav.

Vai varat ieteikt citas metodes, kā novērst storahci.sys neizdevās BSOD kļūda?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savās idejās!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found