Windows

Kā uzreiz novērst izpildlaika kļūdu 339?

Izpildlaika kļūdas parasti izpaužas datoros, kas izmantoti ilgu laiku vai ilgāku laiku. Tiek uzskatīts, ka izpildlaika kļūdas aprobežojas ar standarta vai regulāriem skaitļošanas gadījumiem. Salīdzinot ar citām kļūdām vai to definētajām problēmām, izpildlaika kļūdas ir salīdzinoši viegli novērst.

Ja pievērsīsit pietiekami daudz uzmanības izpildlaika kļūdas kļūdas kodam - ja ņemat vērā problēmas vai mainīgos, kas jūsu gadījumā nosaka kļūdu, varēsiet noskaidrot problēmas cēloni (vai avotu) un ātri atrisināt lietas. Šajā ceļvedī mēs plānojam pārbaudīt izpildlaika kļūdu 339, kas ir viena no visbiežāk sastopamajām kļūdām, kas pēdējā laikā skāra datorus.

Kas ir izpildlaika kļūda 339?

Pēc definīcijas izpildlaika kļūdas ir kļūdas, kas rodas (vai izpaužas), kad programmas darbojas (vai veic operācijas). Terminu ‘izpildlaiks’ parasti lieto, lai definētu kontrastu vai atšķirību starp noteiktu kļūdu klasi un citiem programmas kļūdu veidiem (piemēram, sintakses kļūdas, sastādīšanas laika kļūdas utt.).

Runtime Error 339 ir izpildlaika kļūda, kas tiek parādīta, lai informētu lietotājus, ka trūkst OCX vai DLL faila, un brīdina viņus par problēmām, kas saistītas ar Windows nespēju izgūt, piekļūt vai izmantot nepieciešamos datus. Runtime Error 339 parādīšanās var norādīt arī uz noteiktu programmu vai failu bojājumu.

Lielākā daļa izpildlaika kļūdu - kas saistītas ar trūkstošiem vai bojātiem OCX vai DLL failiem - parasti rodas, kad lietotāji mēģina instalēt programmu, un retāk tās parādās, kad Windows mēģina izpildīt operācijas konkrētai lietojumprogrammai.

Šie ir vispopulārākie kļūdu ziņojumu apraksti vai paziņojumi, kas saistīti ar izpildlaika kļūdu 339:

 • Kļūda - izpildlaika kļūda 339: Komponents DUZOCX32.OCX nav pareizi reģistrēts vai trūkst faila.
 • Kļūda - izpildlaika kļūda 339. Komponents MSMASK32.ocx vai kāda no tā atkarībām nav pareizi reģistrēta; faila nav vai tas nav derīgs.
 • Kļūda - izpildlaika kļūda ‘339’: komponents “FM20.DLL” vai kāda no tā atkarībām nav pareizi reģistrēta: trūkst faila vai tas nav derīgs.
 • Kļūda - izpildlaika kļūda 339 MSCOMCTL.OCX

Pēc iepriekšējo kļūdu ziņojumu aprakstu veikšanas, iespējams, esat pamanījis, ka kļūdas paziņojumā vienmēr tiek parādīts noteikts fails vai pakotne. Kaut kas, iespējams, notika nepareizi, jo norādītais fails netika atrasts vai to nevarēja izmantot.

OCX un DLL faili ir likumīgi faili, kas pastāv Windows operētājsistēmas vidē dažādiem mērķiem. Vienā datorā jūs varat atrast līdz pat 10 000 OCX failu. Daži no šiem failiem veido būtiskas programmas daļas, kuras tiek izmantotas specializētu uzdevumu veikšanai vai izmantotas, lai uzturētu lietojumprogrammu stabilitāti sistēmā Windows.

Tā kā izpildlaika kļūdas parādīšanās ir indikators tam, ka svarīgā failā kaut kas nav kārtībā, jums jāņem vērā problemātiskais vai problemātiskais fails. Lai novērstu kļūdu, visticamāk, jums būs jālabo fails vai jāatceļ tam nodarītie zaudējumi.

Apsveriet šo kļūdas paziņojumu:339. izpildlaika kļūda: Komponents MSMASK32.OCX vai kāda no tā atkarībām nav pareizi reģistrēta: vai trūkst faila”. Pēc ziņojuma apraksta var viegli saprast, ka MSMASK32.OCX ir problemātisks vai problemātisks fails.

Kā novērst izpildlaika kļūdu 339 operētājsistēmā Windows 10

Lai gan izpildlaika kļūda 339 var izpausties mašīnās, kurās darbojas jebkura mūsdienīga Windows versija (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 vai 8.1 un Windows 10), mēs plānojam izmantot Windows 10 kā bāzes punktu vai atsauces OS mūsu labojumi.

Mēs aprakstīsim procedūras vai darbības, kas tiek izmantotas, lai atrisinātu izpildlaika kļūdu 339 Windows 10 datorā, taču lietotāji ar ierīcēm, kurās darbojas vecākas versijas, varēs izmantot un piemērot tos pašus risinājumus.

Ideālā gadījumā jums vajadzētu sākt ar pirmo saraksta labojumu. Ja tas neizdodas, jums būs jāpārvar citi risinājumi secībā, kādā tie ir sakārtoti zemāk.

 1. Palaidiet problemātisko lietojumprogrammu kā administratoru:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka kļūdas paziņojums, kad parādījās izpildlaika kļūda 339, parādījās tikai tāpēc, ka iesaistītajai lietojumprogrammai nebija atļauts piekļūt noteiktiem direktorijiem (vai mapēm), izmantot vai modificēt noteiktus failus vai veikt noteiktus uzdevumus. Ja kāds no šiem pieņēmumiem atbilst patiesībai, problēma tiks atrisināta, tiklīdz Windows piešķirs lietotnes administratoram privilēģijas.

Palaižot lietojumprogrammu kā administrators, sistēma Windows tiek spiesta piešķirt programmai administratora tiesības vai pilnvaras, kuras tā pēc tam var izmantot, lai veiktu papildu darbības vai veiktu augstākā līmeņa uzdevumus bez ierobežojumiem un traucējumiem. Tādā gadījumā lietotne varēs izdarīt visu, kas tai jādara (piekļūt mapēm vai veikt izmaiņas sīkumos), kas nozīmē, ka kļūdas iespējamība ievērojami samazinās.

Tas pats priekšlikums attiecas uz citiem uzdevumiem. Piemēram, ja lietojumprogrammas instalēšanas laikā rodas izpildlaika kļūda 339, tad nākamreiz lietojumprogrammu instalēšanas programma ir jāpalaiž kā administrators. Līdzīgi, ja kļūda parādījās, mēģinot palaist programmu (kas jau ir instalēta), jums kā administratoram ir jāpalaiž programmas palaidējs vai galvenais izpildāmā programma.

Pirms turpināt piedāvāto darbību, jums būs labi jāpārbauda un jāapstiprina, ka pašlaik esat pierakstījies savā datorā kā administrators. Pretējā gadījumā - ja pašlaik esat pieteicies parastā vai standarta Windows kontā, jums ir jāpiespiež izeja un pēc tam atgriezieties, izmantojot administratora profilu.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu lietotni kā administratoru sistēmā Windows:

 • Pirmkārt, jums jāatrod instalētāja fails, programmu palaidējs vai galvenais izpildāmā fails.

Varat izmantot Windows logotipa pogu + E burtu, lai ātri atvērtu lietotni File Explorer un pēc tam pārvietotos pa atbilstošo ceļu, lai nokļūtu direktorijā, kurā tiek glabāts lietojumprogrammas instalētājs, palaidējs vai izpildāmā programma.

 • Noklikšķiniet uz instalētāja, palaidēja vai izpildāmā faila (lai to izceltu). Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tagad iezīmētā vienuma, lai redzētu pieejamās opcijas.
 • Parādītajā opciju sarakstā jums jāizvēlas Palaist kā administrators.

Windows tagad strādās, lai palaistu atlasīto lietotni, izmantojot administratora vai augstākā līmeņa tiesības.

Ja problēma joprojām pastāv, jums jārestartē dators un pēc tam atkārtoti jāmēģina veikt to pašu darbību, lai novērstu problēmu.

Ja izpildlaika kļūda 339 neparādās, palaižot problemātisko lietotni kā administratoru, iespējams, vēlēsities konfigurēt sistēmu Windows vienmēr palaist lietojumprogrammu kā administratoru, lai šis labojums būtu neatgriezenisks. Tādā veidā jūs varēsiet palaist lietojumprogrammu normāli, bez nepieciešamības ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu dažas iespējas un tā tālāk.

Izpildiet šīs darbības, lai iestatītu Windows palaist problemātisko lietotni kā administratoru (pastāvīgs labojums - ja nepieciešams):

 • Arī šeit jums jāatrod programmas palaišanas programma vai galvenā izpildāmā programma lietojumprogrammai, pie kuras strādājāt agrāk.
 • Noklikšķiniet uz palaidēja vai izpildāmā faila (lai to izceltu). Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Šoreiz no parādītajām opcijām jums jāizvēlas Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts izvēlētā lietojumprogrammu palaidēja vai izpildāmā faila rekvizīti.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
 • Noklikšķiniet uz lodziņa Palaist šo programmu kā administratoru, kas parasti ir pēdējais parametrs (tuvu loga apakšai).
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno problemātiskās vai problemātiskās programmas palaišanas konfigurāciju.

Windows ņems vērā izmaiņas. Ņemot vērā jauno konfigurāciju, jūsu sistēma vienmēr palaidīs programmu ar paaugstinātu piekļuvi, tāpēc jums nekas nebūs jāuztraucas.

Piezīme. Mēs iesakām piešķirt administratīvās tiesības tikai uzticamām trešo pušu programmām. Ja piešķirat administratora pilnvaras ļaunprātīgai vai kaitīgai lietotnei, lietojumprogramma var izraisīt postījumus jūsu datorā - un pretvīrusu vai aizsardzības utilītprogrammas var cīnīties, lai ierobežotu vai traucētu tās darbību. Šeit ieteicams veikt piesardzības pasākumus.

 1. Pārreģistrējiet problemātisko OCX vai DLL failu:

Šeit mēs vēlamies, lai jūs reģistrētu trūkstošo vai problēmu radušos OCX vai DLL failu un pēc tam to reģistrētu. Procesi, kas padara komponenta dereģistrēšanu un reģistrēšanu, būs pietiekami, lai izraisītu izmaiņas, kas novērš neatbilstības vai neatbilstības, kas rada problēmas.

Daži lietotāji apstiprināja, ka viņiem izdevās atrisināt izpildlaika kļūdu 339, vienkārši pārreģistrējot nosaukto OCX vai DLL failu. Ja jūs darāt to, ko viņi darīja, tad arī jūs varētu iegūt tādus pašus (labos) rezultātus no sava darba.

Šīs ir darbības, kas jāveic, lai pārreģistrētu skatāmo failu (dereģistrējiet un pēc tam reģistrējiet komponentu):

 • Pirmkārt, jums jāatver paaugstināts komandu uzvednes logs. Nākamās darbības tiks vērstas uz to, lai parādītu, kā to izdarīt.
 • Iekārtas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Windows ikonas, lai redzētu opcijas un objektus, kas veido Windows izvēlnes Sākt ekrānu (vai ierīces logotipā esošajai Windows logotipa pogai pieskarieties tam pašam rezultātam).
 • Ievade Komandu uzvedne tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai palaistu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Pieņemot, ka komandu uzvedne (lietotne) tagad ir parādījusies kā atgrieztais rezultātu saraksta galvenais ieraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jāizvēlas Palaist kā administrators.

Windows tagad parādīs administratora komandu uzvednes logu.

 • Tagad jums ir jāizpilda šis kods (vispirms ierakstot komandu un pēc tam ierīces tastatūrā nospiežot Enter, lai piespiestu Windows palaist komandu):

regsvr32 MSMASK32.OCX

(Piezīme. Mēs sniedzām kodu pārreģistrācijai MSMASK32.OCX. Jūsu gadījumā var būt iesaistīts cits OCX vai DLL fails. Tādā gadījumā jums būs jāaizstāj MSMASK32.OCX koda daļa ar faila nosaukumu, uz kuru tika norādīts ekrānā parādītajā paziņojuma vai kļūdas ziņojuma aprakstā)

Ja viss notiks labi, jūs redzēsiet ziņojumu, kurā norādīts, ka fails ir veiksmīgi reģistrēts, vai arī jūs redzēsit paziņojumu, kas apstiprina uzdevuma veiksmīgumu.

No otras puses, ja operācija neizdodas, vispirms jums ir jāmēģina reģistrēt failu no jauna un pēc tam reģistrēt no jauna. Turpiniet rīkoties šādi:

 • Izpildiet šo kodu komandu uzvednes logā (vispirms ierakstot komandu un pēc tam pieskaroties pogai Enter, lai palaistu kodu):

regsvr32 MSMASK32.OCX / u

(Piezīme: nomainiet MSMASK32.OCX koda daļa ar atbilstošu faila vai komponenta nosaukumu - ja jums tas ir nepieciešams)

 • Tagad jums ir jāizpilda šis kods, lai atkārtoti reģistrētu reģistrēto failu:

regsvr32 MSMASK32.OCX

 • Šajā brīdī, neatkarīgi no tā, kā darbība noritēja, jums ir jāaizver komandu uzvednes logs un pēc tam restartējiet datoru, lai pabeigtu lietas.

Pēc atsāknēšanas operācijas jūsu dators iegūs iespēju ņemt vērā notikušās izmaiņas.

 • Tagad jums ir jāmēģina atjaunot izpildlaika kļūda 339, atkārtoti mēģinot uzdevumu vai darbību, ar kuru bijāt aizņemts, kad parādījās kļūdas ziņojums vai paziņojums, lai jūs informētu par problēmu.

Varat sākt tās pašas programmas instalēšanas procesu (kas iepriekš neizdevās), lai uzzinātu, kā šoreiz notiek. Jūs varat uzdot lietojumprogrammai veikt to pašu uzdevumu, kura dēļ kļūda 339 parādījās jūsu datorā, lai redzētu, kas notiek.

 1. Pārinstalējiet problemātisko programmu:

Ja tiek parādīts ziņojums, ka izpildlaika kļūda 339 kā galvenais termins tiek parādīts tikai tad, kad mēģināt atvērt vai izmantot noteiktu programmu, ir lielas izredzes, ka jūsu gadījumā problēma ir ierobežota vai ierobežota tikai ar attiecīgās lietojumprogrammas izpildlaika operācijām. Neskatoties uz to, jums labi veiksies, lai apstiprinātu lietas, palaižot citas lietotnes, lai redzētu, vai tā pati problēma tiek atskaņota.

Ja pieņēmumi par izpildlaika problēmu, kas ietekmē vienu programmu, atbilst patiesībai, jūs, iespējams, varēsit novērst problēmu, vienkārši pārinstalējot problemātisko lietojumprogrammu. Šeit izmaiņas, kas rodas lietotnes atinstalēšanas un instalēšanas procesu rezultātā, darīs pietiekami daudz, lai viss būtu kārtībā ar lietojumprogrammas kodu, iestatījumiem un citiem svarīgiem jautājumiem.

Lai atinstalētu lietojumprogrammu, tā jāatrod vadības paneļa izvēlnē Programmas un līdzekļi un pēc tam jāuzsāk noņemšanas uzdevums no piedāvātās platformas. To pašu varat izdarīt arī izvēlnē Lietotnes sadaļā Iestatījumi, kas šādiem mērķiem ir salīdzinoši jauna lietojumprogramma Windows 10.

Ja vēlaties noņemt lietotni, izmantojot vadības paneļa izvēlni Programmas un līdzekļi, jums jāievēro šie norādījumi:

 • Izmantojiet Windows logotipa pogu + S burta tastatūru, lai atvērtu meklēšanas lodziņa funkciju Windows izvēlnes Sākt ekrānā.
 • Tips Vadības panelis teksta laukā, kas paredzēts meklēšanas uzdevuma izpildei, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Pieņemot, ka vadības panelis tagad ir parādījies kā galvenais rezultātu saraksta ieraksts, jums ir jānoklikšķina uz tā, lai palaistu programmu.

Tagad tiks parādīts vadības paneļa logs.

 • Ja Skatīt pēc parametrs ir iestatīts uz Kategorija (ekrāna augšējā labajā stūrī), pēc tam jums jānoklikšķina uz saites Atinstalēt programmu (sadaļā Programmas), lai nokļūtu galamērķī.

No otras puses, ja Skatīt pēc parametrs ir iestatīts uz Mazas ikonas vai Lielas ikonas, tad jums ir jānoklikšķina uz Programs and Features.

 • Pieņemot, ka tagad esat vadības paneļa ekrānā Atinstalēt vai mainīt programmu, jums ir jāiziet tajā esošo lietojumprogrammu saraksts un jāatrod problemātiskā lietojumprogramma (tā, kuru ietekmē izpildlaika kļūda 339).
 • Noklikšķiniet uz lietojumprogrammas, lai to izceltu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • No nelielā parādīto opciju saraksta jums jāizvēlas Atinstalēt.

Paredzams, ka izvēlētās lietojumprogrammas atinstalētāja vai atinstalēšanas vedņa logs parādās tagad.

 • Lai turpinātu, iespējams, vēlreiz būs jānoklikšķina uz Atinstalēt. Vai arī jums, iespējams, būs jānoklikšķina uz pogas Turpināt, lai turpinātu darbību šeit.
 • Šajā brīdī jums jāievēro ekrānā redzamie norādījumi, uzmanīgi jāpārskata uzvednes un ziņojumi un jāpieņem atbilstoši lēmumi, noklikšķinot uz labajām pogām (ja nepieciešams).

Nevēlamā lietojumprogramma galu galā tiks noņemta.

 • Tagad jums ir jāaizver vadības panelis un citu lietojumprogrammu logi. Restartējiet datoru.

Ja jūs vairāk pārzināt lietojumprogrammu Iestatījumi - tas nozīmē, ka, iespējams, vēlēsities noņemt lietotni no tur esošās izvēlnes Lietotnes, tā vietā ir jāievēro šie norādījumi:

 • Pirmkārt, jums ir jāpalaiž programma Settings. Šis īsinājumtaustiņš, iespējams, lietotājiem nodrošina ātrāko veidu, kā to izdarīt: loga logotipa poga + burts I.
 • Kad logs Iestatījumi tiek parādīts, jums jānoklikšķina uz Lietotnes (galvenajā ekrānā), lai atvērtu nepieciešamo izvēlni.
 • Tagad jums jāskatās uz rūti, kas atrodas tuvu loga labajai malai (sadaļā Lietotnes un līdzekļi) un pēc tam jāiziet tajā uzskaitītās lietojumprogrammas, lai atrastu to, kuru plānojat noņemt.
 • Noklikšķiniet uz problemātiskās lietojumprogrammas (lai to izceltu) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt (kas, visticamāk, parādījās nesen).
 • Ekrāna mazajā dialoglodziņā vai logā vēlreiz noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt - ja Windows parādās uzvedne, lai saņemtu kaut kādu apstiprinājumu izvēlētās lietojumprogrammas atinstalēšanas darbībai.
 • Pievērsiet uzmanību procedūrai un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiktu darbu - ja šis solis ir piemērots.

No izvēlētās lietojumprogrammas galu galā tiks atbrīvots.

 • Arī šeit jums ir jāaizver lietotne Iestatījumi un citas lietojumprogrammas un pēc tam restartējiet datoru, lai pabeigtu lietas.

Pēc ieteicamās atsāknēšanas darbības jums jāinstalē problemātiskā lietojumprogramma. Mēs iesakām to meklēt tiešsaistē un doties uz tā oficiālo lapu. Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegūt lietojumprogrammu pakotni vai instalēšanas programmu no uzticamiem vai drošiem avotiem. Mēs iesakām arī lejupielādēt jaunāko stabilo izlaistās lietotnes versiju un iegūt datora vai operētājsistēmas konfigurācijai paredzēto versiju.

Ja nopietni ņemat vērā mūsu ieteikumus, iespējams, izvairīsities no žagām vai sarežģījumiem, kas parasti rodas dažu lietotņu instalēšanas laikā. Turklāt neatbilstība vai neatbilstība, kas izraisa izpildlaika kļūdas 339 definēto problēmu, visticamāk, būs nefaktors - ja viss notiks labi.

 1. Iegūstiet trūkstošo vai bojātu failu no cita datora:

Procedūra šeit ir tikpat neparasta, cik tā izpaužas, taču tā tomēr ir efektīva. Šeit mēs vēlamies, lai jūs identificētu bojātu, bojātu vai trūkstošu OCX vai DLL failu, kas parādījās paziņojumā vai kļūdas aprakstā, iegūstiet parasto šī faila kopiju no parastā datora un pēc tam ievietojiet labu kopiju attiecīgajā vietā datorā. Ja nomainīsit bojāto vai bojāto komponentu, kas izraisa izpildlaika kļūdas 339 definēto problēmu, jums būs izdevies novērst problēmu - un galu galā tas ir svarīgi.

Tomēr mums ir jābrīdina jūs par dažām lietām šeit. Problēmas fails jums jāsaņem no datora, kas ir līdzīgs jums - vismaz attiecībā uz Windows versiju un operētājsistēmas izdevumu. Visi šajā rokasgrāmatā sniegtie apraksti ir balstīti uz Windows 10, tāpēc abiem datoriem (gan jūsu, gan donora personālajam datoram) jādarbojas Windows 10 64 bitu vai tās pašas OS 32 bitu versijai. Arī donora mašīnai jābūt ideālā vai ideālā stāvoklī. Jūs nevēlaties iegūt DLL vai OCX failu no datora, kuru apgrūtina tādi paši izpildlaika jautājumi kā jūs.

Taisnības labad jāsaka, ka dažās vietnēs jūs varētu atrast problemātiska OCX vai DLL faila kopijas, taču mēs parasti esam pret lietotājiem, kuri tiešsaistē saņem OCX vai DLL failus (sensitīvus komponentus), jo mēs nevaram garantēt vietņu autentiskumu vai iesaistītie lejupielādes centri. Cenšoties nomainīt slikto failu datorā, jūs, iespējams, lejupielādēsit ļaunprātīgu programmu, kas var radīt vēl nopietnākas problēmas nekā tā, kuru pašlaik mēģināt atrisināt. Norādīto risku (un citu iemeslu) dēļ jums būs labi iegūt OCX vai DLL failu no cita datora (piemēram, draugam piederoša), nevis iegūt to no interneta.

Šīs instrukcijas attiecas uz visu, kas jums šeit jādara:

 • Pirmkārt, jums ir jāreģistrē problemātiskais DLL vai OCX - tā kā jūs plānojat to noņemt vai aizstāt (ar citu failu).
 • Atveriet administratora komandu uzvednes logu. Šīs rokasgrāmatas otrajā labojumā mēs aprakstījām soļus, kā to izdarīt, tāpēc, iespējams, vēlēsities mazliet ritināt uz augšu, lai izpildītu tās pašas instrukcijas (ja esat aizmirsis).
 • Kad parādīsies paaugstināts komandu uzvednes logs, jums tur ir jāizpilda šāds kods:

regsvr32 MSMASK32.OCX / u

(Piezīme: nomainiet MSMASK32.OCX koda daļa ar atbilstošu faila vai komponenta nosaukumu - ja jums tas ir nepieciešams)

Windows tagad rīkosies, lai dereģistrētu skatāmo failu vai komponentu.

Šajā brīdī jums jādodas tālāk, lai atrastu failu datorā, ņemtu vērā direktoriju, kurā tas atrodas, un pēc tam izdzēsiet failu. Turpiniet izpildīt šīs instrukcijas:

 • Atveriet lietojumprogrammu File Explorer, noklikšķinot uz lietojumprogrammas ikonas, kas, iespējams, atrodas jūsu uzdevumjoslā.

Pretējā gadījumā - ja trūkst lietotnes ikonas - šī īsinājumtaustiņa nodrošina ātrāko iespēju darīt to pašu: loga logotipa poga + E burta taustiņš.

 • Kad tiek parādīts File Explorer logs, jums ir jāveic dubultklikšķis uz Šis dators, lai redzētu sistēmas disku.
 • Tagad jums jāievada sistēmas disks (C :), veicot dubultklikšķi uz tā. No pašreizējās atrašanās vietas (sistēmas diskā) ir jāpalaiž problemātiskā DLL vai OCX faila meklēšanas uzdevums.
 • Aizpildiet tekstlodziņu File Explorer loga augšējā labajā stūrī ar DLL vai OCX faila nosaukumu. Piemēram, OCX.

Pagaidiet, līdz Windows meklēs failu. Tas var aizņemt kādu laiku.

Ja meklēšanas uzdevums nedod atbilstošus rezultātus vai nav atrasta atbilstība, jums ir jāiespējo funkcijas, kas ļauj datoram meklēt slēptās un aizsargātās mapēs. Iespējams, jums būs jāatspējo arī to direktoriju slēptais īpašums, kuros, jūsuprāt, atrodas fails.

 • Pieņemot, ka Windows ir atradis failu (kuru meklējāt), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ieraksta, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.

Jūs tiksiet novirzīts uz sistēmas diska mapi, kurā atrodas skatā esošais DLL vai OCX fails.

 • Jums jāņem vērā direktorija, kurā pašlaik atrodaties, vai ceļš (lai nokļūtu tajā) - jo jums būs jāatgriežas šeit.
 • Tagad jūs varat izdzēst DLL vai OCX failu. Noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Dzēst.

Windows tagad rīkosies, lai atbrīvotos no nevēlama vai satraucoša faila.

Tagad jums jāatstāj savs dators (kuru apgrūtina Runtime Error 339 definētie jautājumi) un jādodas uz donora datoru (no kura jums jāiegūst fails). Uzdevums, kuru mēs aprakstām, jāveic donora datorā.

 • Atveriet File Explorer logu otrajā datorā, noklikšķinot uz lietojumprogrammas ikonas tur esošajā uzdevumjoslā vai izmantojot Windows logotipa pogu + E burta īsinājumtaustiņu.
 • Tagad jums jāievada sistēmas disks un pēc tam jāmeklē problemātiskais DLL vai OCX fails.

Alternatīvi, jūs varat pārvietoties pa atbilstošo ceļu, lai nokļūtu mapē, kurā tiek glabāts nepieciešamais DLL vai OCX fails. Galu galā jums ir jāzina attiecīgais faila ceļš - ņemot vērā iepriekš jūsu datorā veikto darbu.

 • Jebkurā gadījumā, pēc vajadzīgā DLL vai OCX faila atrašanas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam izvēlieties Kopēt.
 • Šajā brīdī jums būs labi ievietot zibatmiņas USB disku mašīnā, kurā pašlaik atrodaties, un pēc tam nokopēto DLL vai OCX ielīmēt tur esošajā mapē.

Kad kaut kur uz zibatmiņas diska esat ieguvis nepieciešamo DLL vai OCX failu, darbs pie otrā datora (donora datora) ir paveikts. Jums ir jāizņem disks un jāņem līdzi.

Ir pienācis laiks pamest donora datoru un atgriezties savā datorā, lai pabeigtu iesākto darbu. Nākamais instrukciju kopums ir vērsts uz vajadzīgā faila nokļūšanu atbilstošajā vietā un tā aktivizēšanu:

 • Pievienojiet zibatmiņas disku datoram. Atveriet programmu File Explorer, izmantojot nepieciešamos līdzekļus.
 • Pēc tam, kad parādās File Explorer logs, jums jāiet iekšā zibatmiņā un pēc tam jāievada mape, kurā atrodas DLL vai OCX fails, kuru nokopējāt no donora datora.
 • Noklikšķiniet uz DLL vai OCX faila, lai to izceltu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Kopēt.

Nepieciešamais DLL vai OCX fails tiks kopēts datora starpliktuvē.

 • Tagad jums ir jāatstāj pašreizējā atrašanās vieta un pēc tam jāpārvietojas pa atbilstošo ceļu, lai nokļūtu direktorijā, kurā domājams, ka jūsu sistēmas diskā atrodas DLL vai OCX fails.

Varbūt tagad jūs saprotat, kāpēc mēs lūdzām jūs ņemt vērā direktoriju vai faila ceļu agrāk.

 • Pieņemot, ka tagad atrodaties attiecīgajā direktorijā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz jebkuras vietas, kurā nav ikonu vai objektu, lai redzētu pieejamās opcijas, un pēc tam izvēlieties Ielīmēt.

Tagad Windows ievietos kopēto DLL vai OCX failu jūsu pašreizējā atrašanās vietā.

 • Lai apstiprinātu uzvedni, iespējams, būs jānoklikšķina uz atbilstošās pogas. Vai arī jums, iespējams, būs jāievada administratora konta parole, pirms sistēma ļauj veikt darbību.

Jūsu darbs tomēr vēl nav paveikts. Jums joprojām ir kaut kas jādara, lai piespiestu Windows atpazīt vai ņemt vērā ieviesto komponentu, lai nodrošinātu, ka programmas, kurām tas nepieciešams, var to izsaukt un izmantot.

 • Šeit jums jāatver paaugstināts komandu uzvednes logs (kā jūs vairākas reizes darījāt iepriekšējās procedūrās) un pēc tam izpildiet šo kodu, lai reģistrētu failu:

regsvr32 MSMASK32.OCX

(Piezīme. Mēs sniedzām reģistrēšanās kodu MSMASK32.OCX. Jūsu gadījumā var būt iesaistīts cits OCX vai DLL fails. Tādā gadījumā jums būs jāaizstāj MSMASK32.OCX koda daļu ar attiecīgā faila vai komponenta nosaukumu.)

 • Pieņemot, ka komandas izpildes darbība ir pabeigta - un, ja viss noritēja labi, jums jāaizver lietotne Komandu uzvedne un citas lietojumprogrammas.
 • Restartējiet datoru.
 • Veiciet nepieciešamās pārbaudes, lai pārbaudītu, vai izpildlaika kļūda 339 ir atrisināta pilnībā.
 1. Izpildiet dažas komandas, lai novērstu problēmas:

Jūs, iespējams, jau esat iepazinies ar uzdevumiem, kas veikti paaugstinātā komandu uzvednes logā. Nu, darbs šeit ir vairāk par vienu un to pašu, bet tas ir visaptverošāks nekā iepriekšējās procedūras. Mēs vēlamies, lai jūs izpildītu dažas komandas, lai novērstu problēmas, kas ietekmē DLL un OCX failus. Iespējams, ja jūs atrisināsiet problēmas, kas jūsu datorā ietekmē pēc iespējas vairāk problemātisko komponentu, jūs vairs neredzēsit izpildlaika kļūdu 339.

Mēs vēlamies, lai jūs dereģistrētos un pēc tam pārreģistrētu pēc iespējas vairāk DLL un OCX failu, lai viss būtu kārtībā. Šīs instrukcijas attiecas uz visu, kas jums jādara:

 • Arī šeit jums jāatver paaugstināts komandu uzvednes logs.
 • Iekārtas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Windows ikonas, lai redzētu opcijas un objektus, kas veido Windows izvēlnes Sākt ekrānu (vai ierīces logotipā esošajai Windows logotipa pogai pieskarieties tam pašam rezultātam).
 • Ievade Komandu uzvedne tekstlodziņā (kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt), lai palaistu meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Pieņemot, ka komandu uzvedne (lietotne) tagad ir parādījusies kā atgrieztais rezultātu saraksta galvenais ieraksts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jāizvēlas Palaist kā administrators.

Windows tagad parādīs administratora komandu uzvednes logu.

 • Tagad jums ir jāizpilda šis kods, lai reģistrētu nosaukto OCX failu (vispirms ierakstot komandu un pēc tam nospiežot ierīces tastatūras pogu Enter, lai piespiestu Windows palaist komandu):

regsvr32 \ Windows \ System32 \ msflxgrd.ocx / u

 • Ir pienācis laiks izpildīt šo, lai pārreģistrētu nosaukto OCX failu:

regsvr32 \ Windows \ System32 \ msflxgrd.ocx

 • Arī jums ir jāizpilda šīs komandas (viena pēc otras):
 • regsvr32 \ Windows \ System32 \ comdlg32.ocx / u
 • regsvr32 \ Windows \ System32 \ comdlg32.ocx
 • Ja jūs zināt citus DLL vai OCX failus, jums būs labi izpildīt komandas šādā formātā:
 • regsvr32 \ Windows \ System32 \ InsertFileNameHere / u
 • regsvr32 \ Windows \ System32 \ InsertFileNameHere

(Piezīme: Jums jāaizstāj InsertFileNameHere koda daļu ar faila vai komponenta nosaukumu, kuru vēlaties reģistrēt un pēc tam reģistrēt.)

 • Mēģiniet atreģistrēt un pārreģistrēt pēc iespējas vairāk DLL un OCX failu vai komponentu.
 • Pieņemot, ka esat pabeidzis visu nepieciešamo komponentu reģistrēšanas un pārreģistrēšanas darbības, jums ir jāaizver lietotne Command Prompt un citas programmas.
 • Restartējiet datoru - tā kā atsāknēšanas darbība ir vienīgā lieta, kas nodrošina, ka Windows ņem vērā visas izmaiņas, kas rodas no jūsu darba.
 • Veiciet dažus testus, lai apstiprinātu, ka izpildlaika kļūda 339 vairs netiek atskaņota. Atkārtoti mēģiniet veikt uzdevumu vai darbību, ar kuru radās kļūdas ziņojums vai paziņojums, lai redzētu, kas notiek šoreiz.

Citas lietas, kuras varat mēģināt atrisināt izpildlaika kļūdu 339 Windows 10 datorā

Šajā brīdī, ja jums vēl jāpielieto labojums, kas pietiekami darbojas, lai datorā atrisinātu kļūdas 339 definētās problēmas, jums nav citas izvēles, kā izmēģināt procedūras mūsu galīgajā problēmu risinājumu sarakstā.

 1. Izmantojiet reģistra tīrītāju:

Reģistra tīrītājs veiks darbības, lai no jūsu reģistra noņemtu nederīgus, bojātus un bojātus ierakstus. Mēs iesakām lejupielādēt un palaist Auslogics Registry Cleaner. Pēc tīrīšanas operācijas jums būs jārestartē dators, lai pabeigtu lietas.

 1. Instalējiet svarīgas lietojumprogrammas un komponentus:

Pastāv lielas izredzes, ka jūs cīnāties ar izpildlaika kļūdu 339, jo datorā trūkst noteiktu programmu un komponentu, kas citām lietojumprogrammām ir nepieciešami, lai palaistu vai darbotos. Dažiem lietotājiem izdevās novērst problēmas, pārbaudot un instalējot visas šīs lietojumprogrammas un pakotnes: DirectX, Java, Flash un Visual C ++ Redistributables.

 1. Palaidiet problemātisko lietojumprogrammu saderības režīmā citai Windows versijai.

Izmēģiniet pēc iespējas vairāk Windows versiju, lai redzētu, vai kāda no tām darbojas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found