Windows

Kā atspējot ievietošanas atslēgu visās lietojumprogrammās?

Ja jūs kādreiz esat labi izskatījies datora tastatūrā, jūs, iespējams, pamanījāt taustiņu Ievietot - tas parasti atrodas augšējā taustiņa sadaļā tieši virs bultiņu taustiņu kopas. Ja jūs nekad to neesat izmantojis, jūs varētu domāt: "Kāpēc man ir nepieciešama atslēga Ievietot?" Ja neesat pārliecināts, kam tieši jāpievieno atslēga, esat nonācis īstajā vietā. Šajā amatā mēs jums precīzi pateiksim, kam tas paredzēts, un sniegsim jums soļus, kā to atspējot. Sāksim.

Kam tiek izmantota ievietošanas atslēga?

Taustiņu Ievietot galvenokārt izmanto, lai pārslēgtos starp diviem teksta ievades režīmiem: pārrakstīšanas režīmu un ievietošanas režīmu.

Pārrakstīšanas režīmā rakstītās rakstzīmes pārraksta esošās hartas. Tātad būtībā jūs rakstīsit tekstu, kuru jau esat ievadījis. Gluži pretēji, ievietošanas režīmā jūs rakstāt rakstzīmes to pašreizējās pozīcijās - visas rakstzīmes, kas jau pastāv jūsu lapā, tiek pārvietotas pa labi.

Ir lietderīgi atzīmēt, ka ievietošanas / pārrakstīšanas režīma pārslēgšana nav paredzēta vispārējām darbībām datorā vai pat noteiktā lietojumprogrammā. Režīmu pārslēgšana, nospiežot taustiņu, ir derīga tikai tajā logā, ar kuru pašlaik strādājat. Daudzās mūsdienu lietojumprogrammās ievietošanas režīms ir iestatīts pēc noklusējuma, bet lietotājs var pārslēgties uz pārrakstīšanas režīmu, nospiežot taustiņu Insert.

Funkciju Ievietot taustiņu var izmantot dažādās situācijās. Tas nozīmē, ka, ja jums tas nav nepieciešams, iespējojot ievietošanas taustiņu datorā, tas var kļūt kairinošs. Piemēram, ja kļūdas dēļ nospiežat taustiņu Ievietot, pārrakstīšanas režīms tiks automātiski aktivizēts un teksts, kuru pašlaik rakstāt, tiks pārrakstīts. Ja strādājat pie kaut kā ļoti svarīga, tas var sākt radīt nopietnas problēmas. Tātad, jūs varētu pamatoti jautāt: "Kā izslēgt ievietošanas atslēgu sistēmā Windows 10?"

Kā atspējot ievietošanas atslēgu operētājsistēmā Windows 10?

Ja vēlaties izvairīties no nejaušas darba dzēšanas, varat vienkārši atspējot taustiņu Insert. Lūk, kā to izdarīt, izmantojot Windows 10 datoru.

Izmantojot reģistra redaktoru, varat atspējot atslēgu Ievietot. Lūk, kā:

 • Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu.
 • Ierakstiet “register editor” (bez pēdiņām).
 • Nospiediet Enter, un parādīsies reģistra redaktora logs.
 • Reģistra redaktora loga kreisajā pusē atrodiet mapi “HKEY_LOCAL_MACHINE” un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 • Atrodiet mapi SYSTEM un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 • Atveriet mapi CurrentControlSet.
 • Atrodiet mapi Control un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 • Atveriet mapi Tastatūras izkārtojums.
 • Kad esat mapē, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz loga labās puses un atlasiet ‘Jauns’ -> „Binārā vērtība” un ierakstiet jebkuru vēlamo vārdu, sakiet “Insert_Disable”.
 • Veiciet dubultklikšķi uz faila Insert_Disable.
 • Logā Vērtības dati ielīmējiet šo tekstu:

00 00 00 00 00 00 00 00 02 00 00 00 00 00 52 E0 00 00 00 00

 • Nospiediet pogu Labi.
 • Tagad varat iziet no reģistra redaktora un restartēt datoru
 • Pēc datora restartēšanas atslēga Insert tiks atspējota.

Varat arī atspējot atslēgu Ievietot, izmantojot īpašo reģistra rīku. Lūk, kā:

 • Dodieties uz noklusējuma pārlūku.
 • Adrešu joslā ielīmējiet šo saiti:

//www.howtogeek.com/wp-content/uploads/2020/04/DisableInsertKey.zip

 • Nospiediet tastatūras taustiņu Enter.
 • Atlasiet failu DisableInsertKey.zip un izpakojiet to.
 • Pēc tam veiciet dubultklikšķi uz faila DisableInsertKey.reg.
 • Ja tiek parādīts uzaicinājums, noklikšķiniet uz Jā.
 • Restartējiet datoru

Tur jums tas ir, jūsu datorā tagad ir jāatspējo taustiņš Insert.

Atslēgu Insert var arī atspējot, izmantojot kādu trešo pušu programmatūru. Viss, kas jums jādara, ir ātri palaist vajadzīgā rīka meklēšanu Google tīklā, un jūsu meklējumam vajadzētu atrast diezgan daudz bezmaksas un darbspējīgus rīkus, kas palīdzēs jums atrisināt problēmu.

Mēs ceram, ka ar šo rakstu mēs esam snieguši jums visu nepieciešamo informāciju, un jūs tagad precīzi zināt, kā izslēgt ievietošanas atslēgu sistēmā Windows 10.

Vēl tikai viena lieta, pirms dodaties. Ja datorā bieži rodas problēmas, kļūdas un palēninājumi, tos var izraisīt novecojis draiveris. Faktiski novecojis draiveris var izraisīt daudzas problēmas jūsu datorā.

Tāpēc ir ļoti svarīgi atjaunināt sistēmas draiverus. Ir divi veidi, kā varat atjaunināt grafikas draiveri: to varat izdarīt manuāli vai automātiski.

Draiveru manuāla atjaunināšana parasti ir ieteicama pieredzējušākiem lietotājiem, jo ​​tas prasīs virkni darbību, no kurām katra jāveic pareizi. Tas var būt diezgan laikietilpīgs process, un, ja kļūdāties, atjauninot draiverus, tas var radīt lielākas problēmas jūsu datorā.

Ja nekad iepriekš neesat atjauninājis draiverus un nevēlaties riskēt, varat izmantot specializētu programmatūru, lai strādātu jūsu vietā. Piemēram, Auslogics draiveru atjauninātājs var veikt automātisku jūsu sistēmas draiveru pārbaudi, lai atrastu esošos un noteiktu iespējamās problēmas, un pēc tam jūsu draiveri tiks automātiski atjaunināti uz jaunākajām versijām. Viss tikai ar vienu klikšķi.

Mēs ceram, ka iepriekš sniegtā informācija ir bijusi noderīga, un tagad jūsu rīcībā ir vairāk rīku iespējamo problēmu risināšanai jūsu Windows datorā. Vai bieži izmantojat taustiņu Ievietot vai vēlaties to atspējot? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found