Windows

Ko darīt, ja PXE sāknēšana neizdodas Surface klēpjdatorā?

Vai jums rodas problēmas, veicot Preboot Execution Environment (PXE) sāknēšanu savā Surface klēpjdatorā?

Nospiežot barošanas un skaļuma samazināšanas pogas, Windows logotips parādīsies un ātri pazudīs, taču PXE sāknēšana neizdosies. Kādas raizes! Bet neuztraucieties, šī rokasgrāmata palīdzēs jums atrast risinājumu. Vienkārši turpini lasīt.

Kā novērst operētājsistēmā Windows 10 “Virsmas klēpjdatora PXE sāknēšanas mēģinājums neizdodas”

Varat izmantot PXE (runā kā ‘pixie’), lai attālināti sāktu datoru, izmantojot tīkla saskarni. Klienta dators tiek palaists no servera neatkarīgi no cietā diska un operētājsistēmas.

Lai atbrīvotos no Surface klēpjdatora PXE sāknēšanas problēmas, rīkojieties šādi:

 1. Izslēdziet savu Surface klēpjdatoru.
 2. Kad izslēgšana ir pabeigta, turiet nospiestu skaļuma palielināšanas pogu un nospiediet barošanas pogu. Turiet nospiestu skaļuma palielināšanas pogu, līdz ekrānā parādās un pazūd logotips Windows vai Surface.
 3. Tagad jūs būsiet UEFI (Unified Extensible Firmware Interface) vidē.
 4. Kreisajā rūtī atlasiet opciju Sāknēšanas konfigurācija.
 5. Labajā rūtī sadaļā Configure Boot Device Order konfigurējiet PXE Network.
 6. Velciet pa kreisi. Pēc tam tiks parādīts ziņojums “Boot this device kohe”.
 7. Noklikšķiniet uz Labi, lai izietu no lapas un sāktu PXE tīkla sāknēšanu.

Vēl viens veids, kā iet šajā procesā, ir mainīt sāknēšanas kārtību. Novietojiet “PXE Network” saraksta augšdaļā:

 1. Izslēdziet ierīci.
 2. Kad izslēgšana ir pabeigta, turiet nospiestu skaļuma palielināšanas pogu un nospiediet barošanas pogu. Nepalaidiet pogu Skaļuma palielināšana, līdz ekrānā parādās un pazūd Surface vai Windows logotips.
 3. Kad parādās UEFI vide, kreisajā rūtī atlasiet Sāknēšanas konfigurācija.
 4. Labajā rūtī lapā Configure Boot Device Order atlasiet PXE Network. Velciet opciju saraksta augšdaļā (tas ir, virs Windows sāknēšanas pārvaldnieka, iekšējās atmiņas un USB atmiņas opcijām).
 5. Vēlreiz mēģiniet palaist PXE. Tagad tas iet cauri.

Lūdzu. Tagad jūs zināt, kā PXE palaist Microsoft Surface klēpjdatoru, nekļūstot par neveiksmi.

Pro padoms: Daudzas problēmas, ar kurām saskaras datorā, piemēram, lietotņu un sistēmas avārijas, lēna sāknēšana un izslēgšana, kaitinošas sasalšanas un citas, var izsekot līdz korumpētiem taustiņiem un nederīgiem ierakstiem Windows reģistrā. Tie var rasties arī no uzkrātajiem nevēlamajiem failiem, slikti piešķirtajiem sistēmas resursiem un neoptimālajiem sistēmas iestatījumiem.

Datoru uzturēšanas tirgū ir diezgan daudz rīku, kurus varat izmantot tīrīšanas veikšanai, taču mēs ļoti iesakām Auslogics BoostSpeed. Programma veic dziļu skenēšanu, izmantojot precīzas metodes, lai atklātu un droši atrisinātu problēmas, kuru dēļ jūsu dators darbojas nepareizi. Tas atjauno jūsu sistēmas stabilitāti un ievērojami uzlabo datora ātrumu, liekot tam justies kā pavisam jaunam.

Jūs varat ieplānot automātisko apkopi, lai nodrošinātu, ka bojājumi tiek ātri atrasti un novērsti reāllaikā.

Auslogics BoostSpeed ​​ietver arī atmiņas un procesora pārvaldības funkciju. Tas piešķir sistēmas resursus aktīvām lietojumprogrammām, pārliecinoties, ka jums patīk izmantot laiku, neizturot palēninājumus un sasalšanu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found