Windows

Kāds ir labākais reģistra tīrītājs 2015. gadā?

kas ir labākais reģistra tīrītājs

Kad jūsu dators kļūst lēns un tīrīšana, un defragmentēšana neatrisina visas jūsu problēmas, ieteicams izmēģināt reģistra tīrīšanu. Dzēšot novecojušus ierakstus no datora reģistra, programmatūra un operētājsistēma reaģēs labāk un dators darbosies ātrāk. Bet kāds ir labākais reģistra tīrīšanas līdzeklis, kuru izvēlēties? Noskaidrosim.

Vispirms jums vajadzētu saprast, kas ir Windows reģistrs un kā tas darbojas. Windows reģistrs ir liela datu bāze, kurā tiek glabāti visi jūsu datora iestatījumi - tas ir atbildīgs par jūsu aparatūru, operētājsistēmu, programmatūru un visiem lietotāja iestatījumiem. Tāpēc reģistram tiek piekļūts praktiski visu laiku. Reģistrs arī tiek pastāvīgi atjaunināts ar jauniem datiem. Piemēram, reģistrs tiek atjaunināts, kad maināt fona tapeti, instalējat jaunu programmu, saglabājat dokumentu vai atbrīvojaties no nevēlamas programmatūras. Reģistra rakstura dēļ ir ļoti svarīgi to saglabāt bez traucējumiem. Novecojuši ieraksti un nederīgas atsauces padara reģistru uzpūstu, var padarīt jūsu datoru patiešām lēnu un radīt dažādas Windows kļūdas. Tāpēc jums jāatrod pareizā programmatūra un jāizlemj, kas jums ir labākais reģistra tīrītājs.

Ir daudz reģistra tīrīšanas līdzekļu, no kuriem izvēlēties - vienkārši dodieties uz vietni Download.com un izvēlieties kādu no simtiem reģistra tīrīšanas programmu.

Bet kā izvēlēties labāko datora reģistra tīrīšanas līdzekli?

Nu, tas jums jāizlemj. Bet labam reģistra tīrītājam ir jāatbilst noteiktām prasībām. Patiesībā dažas funkcijas un funkcijas ir absolūti nepieciešamas - pretējā gadījumā reģistra tīrītājs var nodarīt vairāk ļauna nekā laba. Tas pat var nogalināt jūsu datoru. Tātad, šeit ir tas, kas jums jāmeklē, izvēloties reģistra tīrīšanas līdzekli.

Vispirms jums jāpārbauda, ​​vai reģistra tīrītājam ir pozitīvas lietotāju atsauksmes. Labam reģistra tīrītājam vajadzētu būt daudz patiesu pozitīvu atsauksmju dažādās lejupielādes vietnēs. Tur ir pārāk daudz viltus reģistra tīrīšanas līdzekļu, kas var nopietni sabojāt datoru un pat inficēt to ar ļaunprātīgu programmatūru. Tāpēc jums vajadzētu būt patiešām uzmanīgiem.

Vēl viena lieta, kas jums jāapsver, ir rezerves iespējas. Labam reģistra tīrītājam pirms jebkādas tīrīšanas vai labošanas jāpiedāvā dublēt reģistru. Ideālā gadījumā jums vajadzētu iegūt iespēju izveidot sistēmas atjaunošanas punktu un izveidot atsevišķu reģistra dublējumu. Jums vajadzētu dublēt reģistru, jo reģistra pielāgošana ir grūts bizness, un dažreiz viss notiek nepareizi. Toreiz jums būs jāpielieto dublējums un jāatjauno izmaiņas. Dublēšanas opcijas bieži norāda, kas ir labākais reģistra tīrītājs.

Un visbeidzot, labs reģistra tīrītājs nekad nemēģinās atrast pārāk daudz kļūdu. Tas ir tāpēc, ka uzticami reģistra tīrītāji iztīra tikai ierakstus drošās kategorijās un atstāj tikai uzlabotus datora iestatījumus. Tas padara tīrīšanas rezultātus paredzamus un uzlabo datora veiktspēju. Atbilde uz mūsu jautājumu ir reģistra tīrītājs, kas atrod simtiem, nevis tūkstošiem kļūdu.

Tagad jūs zināt, kas jums jāmeklē, izlemjot, kas ir labākais datoru reģistra tīrītājs. Atcerieties regulāri uzturēt datora reģistru un izbaudīt ātrāku datoru. Lai iegūtu labāku rezultātu, izmantojiet arī rīku sava datora paātrināšanai.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found