Windows

Kā atrisināt regulāras avārijas programmā Gears Tactics operētājsistēmā Windows 10?

Spēlētājiem patīk Gears Tactics. Tam ir lielisks sižets un ātra spēles mehānika, kas lieliski piemērota solo spēlēšanai vai kopā ar draugiem.

Kļūdas, kas traucē spēli, var būt diezgan kaitinošas un nepatīkamas. Diemžēl dažiem spēlētājiem ir nācies saskarties ar biežām avārijām ar Gears Tactics. Šīs avārijas mēdz notikt dažas minūtes pēc spēles, kas var traucēt un novērst viņu progresu. Ja jums ir bijusi šāda pieredze ar Gears Tactics, šis raksts palīdzēs jums novērst problēmu.

Jūsu sistēma var neatbilst prasībām Gears taktikai

Katrai spēlei ir minimālās prasības, kas jūsu sistēmai būtu nepieciešamas. Ja tas neatbilst šādām prasībām, tas var avarēt vai tam ir citas darbības kļūdas. Ja tas tā ir, jūs tērējat laiku, izmēģinot dažādus labojumus. Tātad, pirms sākat traucējummeklēšanu, jums jāpārbauda, ​​vai spēle var darboties jūsu datorā.

Ja pirms spēles lejupielādes datorā nepārbaudījāt šīs prasības, šajā rakstā būs parādīts, kā to izdarīt.

Minimālās sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: Windows 10 (64 bitu)
 • Centrālais procesors: Intel i3 Skylake; AMD FX-6000
 • Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM
 • GPU: AMD Radeon R7 260X; NVIDIA GeForce GTX 750 Ti
 • DirectX: 12. versija
 • Tīkls: platjoslas interneta savienojums
 • Krātuve: pieejamā vieta 45 GB
 • Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Ieteicamās sistēmas prasības

 • Operētājsistēma: Windows 10 (64 bitu)
 • Centrālais procesors: Intel i5 Coffee Lake; AMD Ryzen 3
 • Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM
 • GPU: AMD Radeon RX 570; NVIDIA GeForce GTX 970
 • DirectX: 12. versija
 • Tīkls: platjoslas interneta savienojums
 • Krātuve: pieejamā vieta 45 GB
 • Skaņas karte: saderīga ar DirectX

Šīs darbības palīdzēs pārbaudīt sistēmas specifikācijas:

 1. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Iestatījumi, lai atvērtu lietojumprogrammu Iestatījumi. Izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju, varat palaist lietotni ātrāk.
 2. Pēc iestatījumu parādīšanās noklikšķiniet uz etiķetes Sistēma.
 3. Pēc sistēmas lapas atvēršanas dodieties uz kreiso rūti, ritiniet līdz apakšai un pēc tam atlasiet Par.
 4. Tagad pārejiet uz galveno logu (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet sistēmas specifikācijas. Šeit cita starpā jūs redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī RAM lielumu.
 5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz Šī dators un dodieties uz Ierīces un diski.
 6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist.
 • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
 • Kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atrodat savu DirectX versiju.
 • Atveriet cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes informāciju, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Ja esat apstiprinājis, ka jūsu sistēmas specifikācijas atbilst Gears Tactics standartiem, varat izmēģināt šajā rakstā aprakstītos labojumus, lai atrisinātu avārijas problēmas.

Palaidiet Gears Tactics administrēšanas režīmā

Ja spēlei nav atļauju piekļūt nepieciešamajiem sistēmas resursiem, tā var avarēt. Mēģiniet palaist to kā administratoru datorā. Tas bija drošs risinājums daudziem spēlētājiem, kuri piedzīvoja Gears Tactics avārijas.

Lai to izdarītu, jums jāpiesakās administratora kontā. Tā kā jūs izmantojat Steam, lai palaistu spēli, mēs parādīsim, kā jūs varat mainīt tā EXE faila rekvizītus un piešķirt tai administratora piekļuvi, kad to palaižat.

To var izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Palaidiet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasot File Explorer. Ir arī citi veidi, kā palaist File Explorer, tostarp izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju un uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas.
 2. Kad File Explorer tiek atvērts, dodieties uz loga kreiso pusi un noklikšķiniet uz Šis dators.
 3. Atgriezieties galvenajā ekrānā un sadaļā Ierīces un diski atveriet vietējo disku C.
 4. Pēc diska atvēršanas atveriet mapi Program Files (x86).
 5. Zem mapes Program Files (x86) veiciet dubultklikšķi uz mapes Steam.
 6. Pēc tam atveriet mapi Steamapps.
 7. Pēc mapes Steamapps atvēršanas dodieties uz mapi Common un atveriet to.
 8. Tagad atrodiet Gears Tactics instalācijas mapi un atveriet to.
 9. Ja neesat instalējis Gears Tactics noklusējuma ceļā uz Steam spēlēm, veiciet tālāk norādītās darbības, lai atrastu tās instalācijas direktoriju:
 • Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Steam un palaidiet klientu.
 • Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
 • Kad savā Steam kontā esat redzējis spēļu sarakstu, dodieties uz Gears Tactics, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 • Pēc tam, kad tiek atvērta rekvizītu lapa, pārslēdzieties uz cilni Vietējie faili.
 • Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz Pārlūkot vietējos failus.
 • Tagad parādīsies spēles mape.
 1. Kad esat atradis Gears Tactics EXE failu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 2. Pēc tam, kad parādās dialoglodziņš Rekvizīti, dodieties uz cilni Saderība.
 3. Cilnē Saderība atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 4. Palaidiet spēli, un avārijas problēma ir jāatrisina.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Problemātiski spēļu faili var izraisīt palaišanas kļūdas. Tātad, pārbaudiet, vai jūsu problēma ir problemātiska. Ja tādi ir, varat tos novērst, izmantojot Steam klientu.

Dariet to, veicot šādas darbības:

 1. Nospiediet Windows un S taustiņus kopā vai noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas uzdevumjoslā, pēc tam meklējiet Steam klientu. Palaidiet lietotni, tiklīdz tā parādās rezultātu sarakstā.
 2. Ja jums ir darbvirsmas saīsne, varat uz tā divreiz noklikšķināt.
 3. Pēc tam, kad Steam klients ir parādījies, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Spēles.
 4. Kad esat redzējis spēļu sarakstu, kas pievienots jūsu Steam kontam, dodieties uz Gears Tactics, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
 5. Tagad pārejiet uz ekrāna kreiso pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
 6. Cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
 7. Steam klients tagad sāks salīdzināt jūsu spēles failus ar failiem, kas atrodas tā serveros. Visi problemātiskie faili, kurus tā atrod, tiks automātiski aizstāti.
 8. Verifikācijas procesa ilgums būs atkarīgs no lejupielādējamo failu lieluma, datora ātruma un interneta savienojuma stipruma.
 9. Kad process ir pabeigts, restartējiet Steam, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Pārliecinieties, vai jums ir atjaunināts grafikas karšu draiveris

Ja jums ir bojāts vai novecojis grafikas kartes draiveris, tas var ietekmēt jūsu spēles veiktspēju. Mēģiniet instalēt jaunāko grafikas kartes draivera versiju. Tas varētu atrisināt problēmu.

Grafikas kartes draivera atjaunināšanai ir dažādi veidi. Varat izmantot ierīču pārvaldnieku, Windows Update vai pat trešo pušu lietojumprogrammas. Mēs palīdzēsim jums izmantot dažādas iespējas.

Atjauniniet grafikas kartes draiveri ar Windows Update

Microsoft laiku pa laikam izlaiž atjauninājumus dažādiem ierīču draiveriem. Windows atjaunināšanas utilīta var piekļūt šiem atjauninājumiem un tos instalēt.

Parasti rīks šos atjauninājumus lejupielādē un instalē fonā. Tomēr tas prasa pietiekamu un konsekventu interneta savienojumu. Dažās situācijās process var būt jāsāk manuāli.

Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums rīkoties:

 1. Palaidiet lietotni Iestatījumi, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Iestatījumi. Ja vēlaties ātrāk palaist lietotni, varat izmantot Windows + I tastatūras kombināciju.
 2. Pēc tam, kad tiek parādīts iestatījumu sākuma ekrāns, dodieties uz lapas apakšdaļu un noklikšķiniet uz etiķetes Atjaunināt un drošība.
 3. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pārbaudīt atjauninājumus”, tiklīdz parādās atjaunināšanas un drošības saskarne.
 4. Ja jūsu operētājsistēma ir atjaunināta, pārejiet pie nākamā labojuma. Ja nē, ļaujiet Windows atjaunināšanai lejupielādēt visus pieejamos atjauninājumus. Iespējams, jums būs jānoklikšķina uz pogas Lejupielādēt tūlīt.
 5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu rīkam pārstartēt datoru un veikt instalēšanu.
 6. Kad dators sāk darboties normāli, sāciet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Palaidiet atjauninājumus, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Ja ir pieejami atjauninājumi, ierīču pārvaldnieks var palīdzēt tos atrast Microsoft serveros un automātiski instalēt. Lai atjauninātu, izmantojot ierīces pārvaldnieku, varat izpildīt tālāk norādītās darbības.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 2. Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam.
 3. Kad esat redzējis grafisko karti, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
 4. Pēc tam noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru” un ļaujiet Windows meklēt jūsu displeja adaptera jaunāko draiveri.
 5. OS automātiski lejupielādēs un instalēs draiveri, ja Microsoft to ir izlaidis.
 6. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Automātiski atjauniniet draiveri

Varat ietaupīt laiku un stresu, izmantojot tādu programmu kā Auslogics Driver Updater. Tas automatizē visu atjaunināšanas procesu, un jums vairs nav jāuztraucas par pareizās atjaunināšanas atrašanu un instalēšanu savai sistēmai.

Šīs opcijas plus ir tas, ka draiveru problēmas vairs nav jūsu problēma. Rīks ir konfigurēts, lai atrastu problemātiskus draiverus un instalētu to atjauninātās versijas. Iespējams, jūs pat neesat sapratis, ka jums ir novecojis, pazudis vai salauzts autovadītājs. Vēl labāka ir iespēja saglabāt vecā draivera dublējumu, kas ļautu pie tā atgriezties, ja rodas saderības problēmas.

Lai izmantotu Auslogics draivera atjauninātāju, rīkojieties šādi:

 1. Piekļūstiet Auslogics draivera atjauninātāja vietnei.
 2. Kad parādās tīmekļa vietne, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un aiciniet pārlūkprogrammu saglabāt instalēšanas programmu.
 3. Kad pārlūks ir veiksmīgi lejupielādējis failu, noklikšķiniet uz pogas Izpildīt (vai Atvērt) vai dodieties uz direktoriju, kurā to saglabājāt, un veiciet dubultklikšķi uz tā.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Jā, tiklīdz tiek parādīts dialoglodziņš Lietotāja konta kontrole un tiek lūgta atļauja.
 5. Kad tiek atvērts iestatīšanas vednis, dodieties uz nolaižamo izvēlni Valoda un izvēlieties rīka valodu.
 6. Pārejiet uz lodziņu Instalācijas direktorijs un norādiet, kur vēlaties instalēt programmu. Mēs iesakām izmantot noklusējuma mapi.
 7. Pēc tam izmantojiet atbilstošās izvēles rūtiņas, lai rīkam pamudinātu izveidot darbvirsmas ikonu - vai nē; izlemiet, vai vēlaties, lai lietotne tiktu palaista pēc katras Windows startēšanas; un izvēlieties, vai vēlaties, lai programma nosūta izstrādātājiem anonīmus pārskatus.
 8. Kad esat ievadījis preferences, ritiniet uz leju iestatīšanas loga apakšdaļā un noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”, lai sāktu instalēšanas procesu.
 9. Pēc programmas instalēšanas tā tiks automātiski atvērta un sāks pārbaudīt, vai datorā nav trūkstošu, novecojušu un bojātu draiveru. Ja programma nedarbojas pati, varat to palaist manuāli, veicot dubultklikšķi uz tās saīsnes (ja tādu esat izveidojis) vai pārejot uz izvēlni Sākt. Pēc rīka palaišanas noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu, lai sāktu skenēšanas procesu.
 10. Pēc skenēšanas pabeigšanas rīks parādīs problemātisko ierīču draiveru sarakstu. Ja jūsu grafiskajai kartei ir kādas problēmas, tā tiks parādīta šajā sarakstā.
 11. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai instalētu jaunāko kartes draiveri, un jūs varat veikt to pašu procedūru arī citiem draiveriem.
 12. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet datoru, pēc tam palaidiet Gears Tactics un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Iekļaujiet Gears taktiku kā izņēmumu savā sistēmas aizsardzības programmā

Antivīrusu programma varētu atzīmēt jūsu spēli kā drošības apdraudējumu un turpināt to bloķēt vai pat izdzēst. Tā nav neparasta iespēja. Ja spēli iekļaujat kā izņēmumu antivīrusu programmā, varat novērst tās avāriju.

Atkarībā no datorā esošās sistēmas aizsardzības programmas šo funkciju varētu nosaukt par izslēgšanu, balto sarakstu, izņēmumiem vai safelistu sarakstu. Būtībā nosaukumus galvenokārt ir viegli norādīt.

Ja neesat pārliecināts, kā to izdarīt, dodieties uz izstrādātāja vietni, lai atrastu ceļvedi par Gears Tactics iekļaušanu kā izņēmumu.

Ja izmantotā aizsardzības programma ir Windows drošības lietotne, varat izmantot šādas darbības:

 1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata blakus lietotājvārdam, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lai izsauktu lietotni, izmantojot tastatūru, vienlaikus nospiediet Windows logotipu un I taustiņus.
 2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināšanas un drošības ikona.
 3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības lapa, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
 4. Pārslēdzieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
 5. Tagad parādīsies Windows Security suite vīrusu un draudu aizsardzība.
 6. Ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
 7. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarnes parādīšanās dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
 8. Kad tiek atvērts logs Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Mape.
 9. Kad parādās dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un atlasiet to.
 10. Tagad pārbaudiet, vai spēle var darboties vēlreiz.

Atspējot VDI

Lai savienotu vairākas videokartes, NVIDIA izmanto Scalable Link Interface (SLI). Ja datora spēļu veiktspējas uzlabošanai esat instalējis vairākas videokartes, šo funkciju var ieslēgt.

Lielākā daļa spēļu izstrādātāju izstrādā savas spēles darbam ar atsevišķiem GPU. Tas ir normāli arī daudziem lietotājiem, īpaši ar vairāku veiktspējas GPU instalēšanas augstajām izmaksām.

Vairāki GPU var slikti ietekmēt Gears Tactics. Ja GPU saistīšanai izmantojat kādu tehnoloģiju, izslēdziet to un palaidiet spēli ar vienu karti. Izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu, lai NVIDIA vadības panelī atspējotu SLI:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasiet NVIDIA vadības panelis. Varat arī doties uz sistēmas tekni uzdevumjoslas labajā labajā stūrī un noklikšķiniet uz ikonas NVIDIA.
 2. Kad tiek atvērts NVIDIA vadības panelis, dodieties uz kreiso rūti un zem 3D iestatījumi noklikšķiniet uz “Set SLI Configuration”.
 3. Dodieties ekrāna labajā pusē un atlasiet “Nelietot SLI tehnoloģiju”.
 4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Lietot.

Palaidiet Gears taktiku savā veltītajā grafikas kartē

Ir svarīgi vienmēr palaist Gears Tactics uz īpašās grafikas kartes. Ja izmantojat dubultās grafikas kartes, viena no tām būs paredzēta, bet otra būs integrēts GPU. Tas ir ļoti izplatīts klēpjdatoros. Daudzas reizes, lai taupītu enerģiju, Windows var piespiest visas lietojumprogrammas palaist uz integrētās kartes. Šādos apstākļos Gears Tactics avarēs.

Mēs jums palīdzēsim, izmantojot šo problēmu, izmantojot NVIDIA vadības paneli, Windows iestatījumus un AMD Radeon iestatījumus.

NVIDIA vadības panelis

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasiet NVIDIA vadības panelis.
 2. Pēc NVIDIA vadības paneļa loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un zem 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
 3. Atveriet galveno logu un palieciet cilnē Globālie iestatījumi.
 4. Noklikšķiniet uz nolaižamā izvēlētā grafikas procesora un no opcijām atlasiet Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
 5. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Programmas iestatījumi.
 6. Izvērsiet nolaižamo izvēlni Atlasīt pielāgojamu programmu un noklikšķiniet uz Gears Tactics.
 7. Ja spēle nav norādīta nolaižamajā izvēlnē, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, pēc tam pārejiet uz tās instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz izpildāmā faila.
 8. Pēc spēles pievienošanas un atlasīšanas dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasiet vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un izvēlieties Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
 9. Tagad noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet Gears Tactics, lai pārbaudītu avārijas problēmu.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un pēc tam, kad parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
 2. Pēc tam, kad parādās AMD Radeon iestatījumi, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
 3. Kad tiek parādīta sistēmas saskarne, dodieties uz loga augšējo labo stūri un šoreiz noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
 4. Tiklīdz parādīsies pārslēdzamās grafikas saskarne, jūs redzēsiet Running Applications skatu.
 5. Ja šajā lapā neredzat Gears Tactics, dodieties uz loga augšējo labo stūri un zem Pārslēdzama grafika noklikšķiniet uz Running Applications.
 6. Pēc tam noklikšķiniet uz Instalētās profilētās lietojumprogrammas, lai parādītu visas programmas, kuras AMD Radeon Settings var atklāt.
 7. Atrodiet Gears Tactics, noklikšķiniet uz tā bultiņas un pēc tam atlasiet High Performance.
 8. Ja spēle joprojām netiek rādīta šajā skatā, tā jāpievieno manuāli. Atveriet loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Pārlūkot.
 9. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 10. Tagad jūs varat mainīt spēles režīmu Switchable Graphics uz High Performance.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

 1. Izmantojiet Windows + I tastatūras kombināciju, lai izsauktu lietotni Iestatījumi.
 2. Kad tiek parādīts loga Iestatījumi sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
 3. Kad parādās sistēmas saskarne, dodieties uz cilnes Displejs apakšdaļu un noklikšķiniet uz saites Grafikas iestatījumi.
 4. Pēc grafikas iestatījumu ekrāna atvēršanas dodieties uz nolaižamo izvēlni “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” un atlasiet Klasiskā lietotne
 5. Pēc tam izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
 6. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Gears Tactics instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
 7. Kad grafikas iestatījumu ekrānā parādās spēles ikona, noklikšķiniet uz tās un pēc tam uz pogas Opcijas.
 8. Tagad parādīsies dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, kurā tiks parādīta informācija par abiem GPU. Jūsu integrētā karte ir enerģijas taupīšanas GPU, un īpašā karte ir augstas veiktspējas GPU.
 9. Noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Secinājums

Šajā brīdī, visticamāk, jūsu Gears Tactics spēlē jums vairs nebūs avāriju. Mēs esam diezgan pārliecināti, ka tagad jūs izbaudīsiet dzīvi kā taktiskais spēles vadītājs. Jūs varat izmantot komentāru sadaļu, lai sniegtu mums atsauksmes par to, kā tas jums izdevās, vai uzdotu visus jautājumus.

Bonusa padoms: lai izbaudītu vienmērīgu un daudz labāku spēli, instalējiet Auslogics BoostSpeed. Tas ir rīks, kas uzlabo jūsu sistēmas veiktspēju, noņemot elementus, kas padara to lēnu. Tas lieliski darbojas ar Windows 10 un citām Windows versijām.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found