Windows

Kā noņemt ziņojumus “Reaģēt uz šo ziņojumu” Skype?

Skype virzās uz priekšu. Tā kā bieži tiek ieviestas jaunas un interesantākas lietotnes, ir pienācis laiks Skype pakāpties uz plāksnes. Tādējādi ir nolemts, ka Skype 7.0 dienas tagad ir daļa no vēstures.

Sākot ar oktobri, Skype lietotājiem ir vai nu jānogremdē lietotne un jāsamierinās ar alternatīvu, vai arī jāpierod pie Skype 8.0. Šī jaunā Skype versija pilnībā atgādina mobilo versiju pat attiecībā uz to, ka tā darbojas kā tūlītējais kurjers. Funkcijās ir daudz izmaiņu, tostarp ziņu reakcijas Skype 8.0.

Ziņojumu reakcijas ļauj lietotājiem reaģēt / atbildēt, izmantojot emocijzīmes. Biznesa un nobriedušiem lietotājiem, kuri izvēlas Skype, nevis citas tērzēšanas lietotnes, šī jaunā attīstība ir nedaudz dumja un neformāla. Bet, ja jūs zināt labāk un nevēlaties satraukt savu biznesu, mainot saziņas platformas, visticamāk, jūs meklējat, kā atspējot Reaģējiet uz šo ziņojumu Skype brīdinājumi.

Lai sakārtotu visbiežāk sastopamās datora drošības problēmas, iesakām šo rīku ...

Šis produkts no Auslogics ir a Microsoft® Silver Application Developer’ssertificēts rīks. Tas ir paredzēts, lai palīdzētu aizsargāt jūsu sistēmu no ļaunprātīgas programmatūras un datu drošības apdraudējumiem. Tas ir īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu datora drošību bez pastāvīgas manuālas pārbaudes vai atjaunināšanas. Atrisiniet savas problēmas 3 vienkāršās darbībās:

  1. Lejupielādējiet Auslogics Anti-Malware, noklikšķinot uz “Lejupielādēt tūlīt”
  2. Palaidiet to, lai instalētu, un noklikšķiniet uz Sākt skenēšanu, lai diagnosticētu problēmas datorā, ko izraisa ļaunprātīga programmatūra
  3. Noklikšķiniet uz “Noņemt draudus”, lai atbrīvotos no ļaunprātīgiem priekšmetiem.

Kā jūs varat atspējot Skype brīdinājumus “Reaģēt uz šo ziņojumu”?

Pagaidām nav zināms veids, kā atspējot reaģēt uz šo ziņojumu.

Skype brīdinājumi. Ja izvēlaties turpināt izmantot Skype, jums jāpierod pie šiem brīdinājumiem. Lai gan jūs nevarat tos atspējot, jūs noteikti varat izvairīties no brīdinājumiem. Lai to izdarītu, neklikšķiniet uz emocijzīmes ikonas zem sūtītāja vārda. Nākotnē var tikt pievienota atspējošanas funkcija un citi uzlabojumi, taču no šī brīža, ja vēlaties turpināt izmantot Skype, jums ir jāpierod pie 8.0 versijas, kāda tā ir.

Kā atsaukt darbību Tiklīdz ‘reaģējat uz šo ziņojumu’, izmantojot Skype emocijzīmes

Ja nejauši ievietojat reakciju, noņemiet to bez piepūles tādā pašā veidā kā jūs. Noklikšķiniet uz reakcijas ikonas, kas atrodas blakus sūtītāja vārdam, un noklikšķiniet tieši uz izmantotās emocijzīmes. Tas ir pietiekami, lai atsauktu reakciju.

Mēs ticam, ka tas jums ir bijis informatīvs lasījums. Ja vēl neesat pamanījis reakciju opciju Skype, piesakieties savā kontā. Emocijzīmes ikona ir tieši katra ziņojuma beigās, lai ļautu uz ziņojumiem reaģēt individuāli. Noklikšķiniet uz viena, lai to izmēģinātu un izlemtu pats.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found