Windows

Cik daudz cilvēku joprojām lieto Windows 7 Win 10 laikmetā?

‘Veca drauga izaudzēšana prasa ilgu laiku’

Džons Leonards

Kaut arī Microsoft faktiski mudina klientus jaunināt uz Windows 10, miljoniem lietotāju ir pieķērušies Windows 7. Patiesībā starp šīm divām versijām pastāv sava veida konkurence, jo tās parāda samērīgu lojalitātes līmeni attiecībā uz kopējo tirgus daļu. Tā kā visas šīs modernās Win 10 funkcijas tiek slavētas un reklamētas katrā solī, tas izklausās diezgan intriģējoši, vai ne?

Šajā kontekstā jūs varētu vēlēties, lai mēs uzrunājam šādus jautājumus:

  • Vai Windows 10 ir populārāks par Windows 7?
  • Cik cilvēku joprojām izmanto Windows 7 un kāpēc?

Tātad, ņemot vērā šos aspektus, mēs esam darījuši visu iespējamo, lai uzstādītu rekordu taisni:

Tirgus daļas rādītāji

Jūs neesat vienīgais, kurš interesējas, kura no divām OS versijām šodien dominē tirgū. Tādējādi dažas analīzes firmas šajā lietā ir paveikušas lielisku darbu un identificējušas “džungļu karali”. Tomēr viņi ir nonākuši pie nedaudz atšķirīgiem secinājumiem.

Saskaņā ar Statcounter teikto, šajās dienās vadība ir saistīta ar Windows 10, tās tirgus daļa 2018. gada janvārī bija 42,78% pēc ievērojama 1,09% lēciena tikai viena mēneša laikā. Vārdu sakot - uzvarošs.

Win 10 klājas labi un kļūst arvien populārāks

Un tomēr viss nav tik vienkārši. Netmarketshare 2018. gada jūnijā paziņoja savas aptaujas rezultātus un apgalvoja, ka Windows 7 faktiski saglabā savu vainagu. Pēc viņu datiem Windows 7 mašīnas veido 42,39% no visiem Windows personālajiem datoriem. Lai gan Windows 10 progress ir diezgan iespaidīgs, jo tā tirgus daļa sasniedz 34,29%, Netmarketshare pētījums parāda, ka jaunākajai Microsoft OS vēl nav jāpārvar veiksmīgais priekšgājējs.

Tiek pasludināts, ka Win 7 ir vadošais.

Windows 7 darbojas patiešām labi

Visticamāk, iepriekšminēto skaitļu atšķirības izriet no uzņēmumu izmantotajām metodēm. Jebkurā gadījumā ir skaidrs, ka katra no aplūkotajām Windows versijām ir izveidojusi milzīgu fanu bāzi. Un viņi faktiski ir iesaistīti cīņā par personālajiem datoriem visā pasaulē, jo to lietotāju skaits turpina pieaugt.

Bet kā Windows 7 līdz šim ir izdevies panākt ar visu dziedošo, dejojošo Windows 10 OS, regulāri iegūstot jaunākos atjauninājumus un ielāpus? Kāpēc Win 7 joprojām ir laipni gaidīts šādas mašīnu armijas iedzīvotājs, kad Win 10 tiek pasludināts par galveno Microsoft triumfu? Nu, tam ir viss iemeslu saraksts. Pirmkārt, tas ir ieraduma jautājums: daudzi cilvēki ir pieraduši, ka Windows 7 ir apkārt. Jaunināšana nozīmē izmaiņas, un ne visiem patīk mainīt lietas. Turklāt Windows 7 darbojas labi novecojušos datoros, tādēļ, ja jūsu mašīna ir nedaudz virs kalna, šī Windows versija būs ideāla spēle. Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki dod priekšroku Win 7, nevis Win 10, ir piespiedu atjauninājumi - bez šaubām, atjauninājumi ir būtiski, taču Windows 10 bieži vien šķiet par tiem pārāk uzstājīgi. Turklāt dažām Windows 10 personalizēšanas funkcijām varētu būt diezgan nepatīkama ietekme uz jums: šķiet, ka šī OS par mums, cilvēkiem, zina pārāk daudz. Īsāk sakot, vecais labais Windows 7 acīmredzami ir labākais risinājums daudziem lietotājiem.

Tomēr dažreiz tiek ziņots, ka Windows 7 datori ir lēni un pakļauti kļūdām. Lieta ir tāda, ka mūsdienu lietotnes bieži ir pārāk smagas Win 7 resursiem. Turklāt ar laiku sistēma tiek piebāzta ar nevēlamu materiālu. Tātad, ja vēlaties maksimāli izmantot Windows 7, jums tas ir jāatsakās un jāoptimizē. Šajā sakarā ir ieteicams izmantot Auslogics BoostSpeed. Šī utilīta pielāgos jūsu OS pēc iespējas labāk, lai jūs varētu baudīt ātru un stabilu datoru.

Pielāgojiet sistēmu vislabāk, izmantojot Auslogics BoostSpeed.

Vai jūs joprojām izmantojat Windows 7? Vai arī jūs esat pārslēdzies uz Win 10? Mēs ceram uzzināt jūsu iemeslus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found