Windows

Vislabākie tiešsaistes saziņas rīki

Mūsdienās saziņas līdzekļi ir ducis. Katrs jauns apgalvo, ka piedāvā kaut ko unikālu, vai arī sevi pasniedz kā labāko veidu, kā darīt tās pašas lietas, ko piedāvā konkurenti. Un karstums tikai kļūs karstāks.

Saskaņā ar Grand View Research ziņojumu sadarbības programmatūras tirgus 2017. gadā sasniedza drausmīgu vērtējumu USD 8,19 miljardu apmērā. Ja jūs domājat, ka tas ir pārsteidzoši, tad jums jāzina, ka no šejienes viss tiek prognozēts tikai labāk. Tajā pašā ziņojumā nozares paredzamais CAGR ir 9% salīdzinājumā ar iepriekšējā gada atbilstošo periodu līdz 2025. gadam.

Pateicoties pastiprinātai mākslīgā intelekta un mašīnmācīšanās tehnoloģiju izmantošanai, saziņas rīki tikai uzlabosies. Acīmredzot tā ir laba ziņa izstrādātājiem, jo ​​viņi sāk labāk un vienkāršāk izveidot veidus, kā savienot komandas no visas pasaules. Vai zināt, kam vēl būtu jāpriecājas par jaunumiem?

Jūs. Un jūsu komanda.

Katram saziņas rīkam uzlabojot to, kā cilvēki mijiedarbojas ar vairākām un jaunākām funkcijām, kuru mērķis ir palielināt produktivitāti un vispārējo darbību ātrumu, lietotājs var būt tikai ieguvējs.

Patiesībā izcilu komunikācijas rīku izplatīšanās rada kaut ko dilemmu tiem, kuri izmanto attālo saziņu, lai paveiktu lietas. Kāda ir labākā komandas komunikācijas programmatūra? Kā es varu izvēlēties pareizo rīku, kas atbilst komandas struktūrai, mērķiem un budžetam?

Esmu pārliecināts, ka, ja jūs varētu, jūs izmēģinātu visus tirgū pieejamos saziņas rīkus, lai atrastu sev piemērotāko. Ak, laiks ir nauda, ​​un lietas jāpadara savlaicīgi. Šādos apstākļos citas komandas var būt spiestas izlases veidā izvēlēties sakaru programmatūru un nogrimt vai peldēties ar tās piedāvātajiem pakalpojumiem.

Bet tu? Pirmkārt, jūs izlasījāt šo labāko pieejamo komunikācijas rīku apkopojumu un pieņemat pareizo lēmumu sev un savai komandai. Pēc šī raksta izlasīšanas jums būs labākas iespējas novērtēt komunikācijas programmatūras relatīvās stiprās puses un izvēlēties rīku, kas vislabāk atbilst jūsu darbam.

Tomēr vispirms ir jāsaka: šeit ir jāzina par sadarbības rīkiem.

Komunikācijas rīki ... Sadalījums

Kas

Komunikācijas rīki ietver lietojumprogrammas, programmas un aparatūru, kas palīdz sazināties un sadarboties ar citiem cilvēkiem, ieskaitot komandas locekļus. Komunikācijas rīks var būt tiešsaistē, piemēram, Skype, vai bezsaistē, piemēram, konferenču zāle. Tas var būt aparatūra, piemēram, mobilais tālrunis, taču lielākā daļa mūsdienu komunikācijas rīku ir tiešsaistes programmatūra un lietojumprogrammas.

Komunikācijas rīki ietver e-pastu, digitālās un tīmekļa konferences, failu koplietošanu, attālinātos uzdevumu pārvaldniekus, ekrāna spoguļošanu, sociālās ziņojumapmaiņas un citu programmatūru mijiedarbībai un kopīgai darba pārvaldībai.

Veidi

Tirgū ir daudz komunikācijas rīku. Tie ir no vispārīgiem rīkiem, kas paredzēti masu tirgum, līdz nišas programmatūrai, kas vairāk piemērota ļoti specializētām komandām. Neskatoties uz to, ir ļoti daudz komunikācijas rīku, kas atbilst visām vajadzībām:

Uzņēmējdarbības sarakste (e-pasts): Gmail, Yandex.Mail, Outlook utt.

Failu koplietošana: GDrive, Dropbox, Apple iCloud, FileCloud utt.

Tērzēšanas un ziņojumapmaiņas rīki: Slack, Microsoft Teams, Google Hangouts utt.

Videokonferenču rīki: Skype, Zoom, Zoho utt.

Zināšanu bāzes rīki: HubSpot, Quip, ServiceNow utt.

Projekta vadības rīki: Trello, Active Collabs, Basecamp utt.

Apsvērumi

Lai izvēlētos pareizo sadarbības rīku savai komandai vai biznesam, jums jāņem vērā vairāki faktori. Starp vissvarīgākajiem ir:

Jūsu komandas lielums. Daži rīki ir piemēroti mazām un vidējām komandām, bet citi spēj apkalpot milzīgu korporāciju vajadzības.

Jūsu budžets. Šī pasakainā izskata programmatūra var būt tā, par ko jūs vienmēr esat sapņojis, taču jūsu budžeta realitāte var norādīt uz rīku ar pieejamāku abonēšanas modeli.

Jūsu uzdevumi. Dažādu komunikācijas rīku iezīmes padara katru no viņiem labāk izpildāmus dažāda veida komandas uzdevumos nekā citus. Daži nodrošina failu koplietošanas metodi tieši programmatūrā, bet citi ir atkarīgi no ārējiem / integrētajiem failu koplietošanas risinājumiem.

Vislabākie tiešsaistes saziņas rīki

Šeit ir seši no labākajiem saziņas rīkiem 2019. gadā. Tie ir tiešsaistē, tie ir populāri, tie ir lieliski:

  1. Mirgot
  2. Zoho
  3. Aizmigusi
  4. Slenke
  5. Saime
  6. Raķešu tērzēšana

Katrs rīks ir izcils savā veidā ar izcilām īpašībām, kas padara to par vērtīgu saziņas un sadarbības līdzekli darbiniekiem un uzticīgiem komandas locekļiem. Zemāk mēs vadām likumu pār katru rīku, izskaidrojot tā galvenās funkcijas, funkcionalitāti un cenu modeli.

Blink - komunikācijas rīks, kas darbiniekiem bez galdiem nodrošina tādas pašas priekšrocības kā viņu kolēģi, kas strādā aiz galda

Blink ir īpaši izstrādāts, lai padarītu frontes darbinieku par karali. Lietotne tiek izvietota, ņemot vērā to darbinieku īpašās vajadzības, kuri strādā ārpus biroju kompleksa. Tāda funkcija kā ziņapmaiņa darba vietā ļauj viņiem sazināties kā līdzvērtīgiem ar vienaudžiem galvenajā mītnē. Tikmēr plūsma ļauj vadībai ātri izplatīt uzņēmuma ziņas visiem. Hub funkcija nodrošina tūlītēju piekļuvi uzņēmuma dokumentiem, nodrošinot, ka visi atrodas vienā un tajā pašā lapā.

Blink atzīst žāvājošo plaisu saziņā starp bezrūpniecības darbiniekiem un galveno biroju un piepilda to ar efektīvām komunikācijas funkcijām, ļaujot autovadītājiem, apkopējiem un piegādes cilvēkiem ātri sazināties vienam ar otru un viņu tiešajiem vadītājiem. Administratori un moderatori var dalīties ar svarīgām ziņām, izmantojot uzņēmuma Feed, kā arī pārraudzīt vienaudžu grupas tērzēšanas sarunas, lai ātrāk reaģētu.

Blink ir visaptverošs rīks, kura galvenās priekšrocības ir analīze. Svarīgus datus par atsevišķu darbinieku, komandu vai visu uzņēmumu var apkopot, izmantojot administratora portālu, savukārt centrmezgla analīze mēra, kā tiek apstrādāti pārskati un lejupielādējami uzņēmuma dokumenti.

Tas, kas padara Blinku tik lielu, ir tā tiešums. Ikvienu var pievienot uzņēmuma plūsmai, un nav nepieciešama e-pasta adrese. Pielāgots saturs tiek piegādāts katra lietotāja personalizētajā plūsmā, un iesaistīšanos var izmērīt, izmantojot lietotāja atzīmes Patīk un komentārus. Vienaudži var vadīt centienus, lai veicinātu adopciju uzņēmuma īpašumā, vēl vairāk uzlabojot organizācijas spēju efektīvi sazināties ar visiem tās darbiniekiem.

Blink ir cieši integrēts ar trešo pušu rīkiem, piemēram, G-Suite, Office 365 un Trello, un jūs varat izveidot savu integrāciju, izmantojot lietotnes publisko API. Katrai galvenajai platformai, piemēram, Windows, macOS, iOS un Android, ir Blink lietotne, un to var izmantot arī no pārlūkprogrammas.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 4.5

Integrācijas 5

Cenas / veiktspējas attiecība 4.5

Funkcijas un funkcija 5

Abonēšanas modelis: 3,40 USD mēnesī vienam lietotājam. Ir pieejama bezmaksas 14 dienu izmēģinājuma versija.

Zoho Cliq - ideāls mazajiem uzņēmumiem, nodrošinot ziņojumapmaiņas, zvanu, video konferenču un uzdevumu iestatīšanas iespējas vienā logā

Cliq no Zoho staļļa ir klase, izņemot tur visplašāk tirgotos komunikācijas rīkus. Uzsvars uz racionalizētu komandas komunikācijas pieredzi padara to par labāko izvēli gan mazākiem uzņēmumiem, gan lielākām organizācijām. Klienta vairāku rūšu skats ļauj lietotājiem vienā logā uzraudzīt visas notiekošās grupas un personiskās sarunas, ļaujot ātrāk reaģēt un pārraidīt idejas.

Cliq ļauj lietotājam darīt vairāk nekā tikai ziņojumus. Audio un video zvani, kā arī ekrāna kopīgošana ļauj visiem atrasties vienā un tajā pašā lapā, savukārt kanālu funkcija nodrošina nevainojamu sadarbības pieredzi gan komandas locekļu, gan visu organizāciju nodaļu starpā. Izmantojot PrimeTime sesijas, dažādas komandas, kas ir izkaisītas pa visu pasauli, var sanākt uz semināriem, prāta vētrām un daudz ko citu.

Cliq piedāvā dažādus papildu rīkus, kas paplašina lietojamību un uzlabo sadarbību. Varat iestatīt atgādinājumus un meklēt failus, lietotājus un sarunas tieši no tērzēšanas ekrāna, savukārt ad-hoc grupas tērzēšana, notikumu izveide un vilkšanas un nomešanas funkcionalitāte paplašina kontekstuālās sadarbības diapazonu.

Ko jūs varat darīt ar Cliq, var vēl vairāk paplašināt, integrējot to ar populārām biznesa lietojumprogrammām, piemēram, Google disku, Zendesk, Asana, Trello, Zoho Desk, Zoho CRM, Zoho Expense un Zapier. Iespēja izvēlēties grupas video zvana dalībnieku skaitu (līdz 100 lietotājiem), pārveidot savu darbplūsmu ar interaktīvām formām un veikt regulāras tērzēšanas ar iebūvētiem viedajiem palīgiem padara klientu daudzu uzņēmumu izvēles rīku.

Zq klienti ir pieejami operētājsistēmās Windows, macOS, Linux, iOS un Android. Tā efektivitāte un elastība, kā arī neierobežota krātuve padara Clientq par pārliecinošu iespēju.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 5

Integrācijas 4.5

Cenas / veiktspējas attiecība 5

Funkcijas un funkcija 5

Abonēšanas modelis: 3,00 USD mēnesī vienam lietotājam. Ir pieejama bezmaksas versija ar ierobežotu funkcionalitāti.

Miega režīms - ziņojumapmaiņas tīkls, kas kalpo kā pilnīgs centrmezgls visiem digitālajiem darbavietas rīkiem, kas jums jebkad būs nepieciešami, papildināts ar vietējo uzdevumu pārvaldības funkciju

Miegs paņem sociālo mediju veidni un lieliski to pielieto komandas darba jēdzienam. Sarunas ir spēcīgs miega režīms. Jūs varat sākt tērzēšanu par jebkuru tēmu un izmantot tapu dēļus, lai izceltu galvenos lēmumus un uzdevumus, kā arī koordinētu organizācijas un komandas mērķus.

Mijiedarbība ar miegu darbojas līdzīgi sociālajiem medijiem. Jūs varat meklēt Fleep lietotājus vai komandas un sākt ar viņiem sarunu. Spēja pievienot cilvēkus ārpus organizācijas Fleep Teams atvieglo ātru labumu no ekspertu sadarbības. Kontekstuālajiem failiem un attēliem var piekļūt, izmantojot failu atvilktni, savukārt uzdevumu pārvaldības rīki ļauj piešķirt projektus un izsekot progresu.

Papildus tam, ka Fleep ir skaists e-pasta un tūlītējās ziņojumapmaiņas apvienojums, Fleep pārdod sevi kā galveno darbvietu integrācijas centru. Fleep integrējas ar failu koplietošanas rīkiem, piemēram, Google disks, OneDrive un Dropbox, programmatūras izstrādes rīkiem, piemēram, GitLab, BitBucket un JIRA, sadarbības rīkiem, piemēram, Trello, Slack un Confluence, un automatizācijas rīkiem, piemēram, IFTTT un Zapier. Video tērzēšana un konferences ir pieejamas, integrējot ar Whereby.

Fleep ir starpplatformu rīks, padarot to ērti lietojamu dažādās ierīcēs. Tas ir pieejams operētājsistēmām Windows, macOS, Linux, iOS un Android.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 4.5

Integrācijas 5

Cenas / veiktspējas attiecība 5

Funkcijas un funkcijas 4.5

Abonēšanas modelis: 6,00 USD mēnesī vienam lietotājam. Pamatplāns ir pieejams bez maksas.

Slenke - projekta vadības rīks ar uzsvaru uz dziļi integrētu laika, uzdevumu un komunikācijas pārvaldību

Kopš dibināšanas 2012. gadā Slenke ir guvis lielu ieguldījumu sadarbības komunikācijas projektu vadības pusē. Tas samazina komandas sadarbības audiovizuālo aspektu par labu bagātīgam teksta piedāvājumam, kas paredzēts vienmērīgai saziņai starp komandas locekļiem. Tas iekļauj kalendāra, e-pasta un tūlītējās ziņojumapmaiņas funkcijas skaistā programmatūras rīkā, kas ļauj plānot projektu no sākuma līdz beigām ar maksimālu ieguldījumu no katra komandas locekļa puses.

Izmantojot Slenke, varat izveidot ziņojumapmaiņas paneļus, kas ļauj sakārtot savu darbplūsmu visiem piemērotā veidā. Jūs varat sakārtot pēc komandas vai progresa vai iestatīt pielāgotu parametru un izmantot grafikus, lai turpmāk organizētu darba slodzes. Komandu aptaujas un laika uzskaite sniedz noderīgu analīzi par komandas atsaucību un iesaistīšanos, savukārt pielāgotās uzdevumu veidnes ļauj visiem ātrāk strādāt.

Privātas un komandas tērzēšana Slenke nodrošina efektīvu kontekstuālo saziņu. Neskatoties uz to, ka trūkst vietējo videozvanu un konferenču risinājumu, daudzie integrācijas veidi padara programmatūru par uzvarētāju. Jūs varat pievienot šo funkcionalitāti, pateicoties Slenke integrācijai ar Zoom, Google Hangouts un nedaudziem citiem rīkiem, kas nodrošina video. Izmantojot Zapier integrāciju, jūs varat pārnest jau izmantotos rīkus ar atbalstu vairāk nekā 500 lietotnēm.

Tīrā Slenke saskarnes papildināšana ir paziņojumu sistēma, kas nodrošina informāciju reāllaikā neatkarīgi no tā, vai izmantojat pārlūka versiju vai darbvirsmas lietojumprogrammu Windows PC vai Mac.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 4.5

Integrācijas 4.5

Cenas / veiktspējas attiecība 4

Funkcijas un funkcijas 3.5

Abonēšanas modelis: sākot no USD 15,00 mēnesī vienam lietotājam. Jūs varat izmēģināt Slenke Starter bez maksas.

Flock - revolucionārs biznesa kurjers, kas atvieglo sadarbību ar ērti lietojamu failu koplietošanu, uzdevumu izveidi, piezīmju veidošanu un zvanīšanas rīkiem ar spēcīgu integrāciju darbvietas risinājumos

Ganāmpulks ir viens no nedaudzajiem izcilajiem komandas pārpildītās komunikācijas ekosistēmā. Ar daudzfunkcionālo tērzēšanas moduli, kas apvieno vislabāko komandas mijiedarbību, uzdevumu plānošanu un izsekošanu, kā arī radošu sadarbību, tas pārsniedz daudzu grupas kurjeru ierobežojumus. Viss nepieciešamais, lai sāktu un pabeigtu projektus, tiek nodrošināts tīrā un intuitīvā saskarnē, kas apvieno vienkāršās ziņojumapmaiņas un kontekstuālās komunikācijas labākās īpašības.

Izmantojot Flock, jūs varat nodrošināt lielāku redzamību svarīgām tērzēšanas sarunām, piespraudot tās tērzēšanas joslas augšdaļā un izvairoties no traucējošas sarunas slazdiem, izslēdzot kanālus un tērzēšanas sarunas, kas nav saistītas ar pašreizējo uzdevumu. Direktorija funkcija ļauj jums viegli atrast kanālus, lai pievienotos, un varat izmantot video zvana funkciju, kā arī ekrāna kopīgošanu, lai sāktu un uzturētu padziļinātu sadarbību ar attālajām komandām.

Izmantojot Flock meklēšanas funkciju, viss, ko meklējat - darbinieks, komanda, kanāls vai resurss - ir jūsu rokai. Tādas funkcijas kā Darbs un Piezīmes ļauj reāllaika sarunas pārveidot par uzdevumiem un maksimāli izmantot prāta vētras sesijas. Un jūs varat viegli nomest attēlus, videoklipus, dokumentus un pat lietojumprogrammas un saites sarunā no vietēja avota vai mākoņa krātuves.

Flock ir komandas sadarbības rīks ar atšķirību. Tas darbojas arī kā centrmezgls, caur kuru var maksimizēt citus produktivitātes rīkus, noliedzot nepieciešamību visu laiku atvērt vairākus rīkus. Trello, Airtable, Paperform, Slack, Asana, GitHub, Facebook Lead Ads, Twitter, Reddit, Evernote, Dropbox, Google Doc un Google Calendar, Office 365 un daudzas citas integrācijas var atrast Flock App Store.

Flock ir pieejams tīmeklī un Windows, macOS, iOS, Android un Chrome OS.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 5

Integrācijas 5

Cenas / veiktspējas attiecība 5

Funkcijas un funkcija 5

Abonēšanas modelis: Sākot no USD 4,50 mēnesī vienam lietotājam. Ir pieejams bezmaksas plāns.

Rocket Chat - atvērtā koda alternatīva e-pastam un Slack ar neierobežotu īsziņu un video tērzēšanu un failu koplietošanu

Rocket Chat ir lieliska alternatīva, ja vēlaties pāriet komandai no e-pasta saziņas noguruma. Tas piedāvā tūlītēju jaunināšanu salīdzinājumā ar atkārtotām BC un BCC. Izmantojot kanālus un privātās grupas, jūs varat pārraidīt komandas vai uzņēmuma mēroga ziņojumus visiem, kas atrodas vienā triecienā, vai uzreiz sazināties ar izvēlētās komandas dalībniekiem. Izmantojot iespēju mitināt tērzēšanu vietējā serverī, nevis mākonī, jūs varat nodrošināt komandas komunikācijas papildu drošību.

Tā kā Rocket Chat ir atvērta pirmkoda programma, tā klāstu un funkcionalitāti var paplašināt tās lietotāji. Tas padara to pievilcīgu tiem, kuriem ir mazliet tehniskas zināšanas. Jūs varat zīmolu lietotnei atspoguļot savas organizācijas unikālo zīmolu un instalēt integrācijas vai padarīt Rocket Chat par spraudni citās produktivitātes lietojumprogrammās.

Rocket Chat ir vairāk nekā konkurents Slack tikai vārdā. Izmantojot savu funkciju Slack Importer, jūs varat migrēt savu komandu bez sviedriem. Jūs varat arī vicināt HipChat adieu ar tikpat kompetentu HipChat importētāju. Turklāt Rocket Chat nodrošina ērtu vidi saziņai starp valodām, nodrošinot tūlītējās tērzēšanas tulkošanu 40 valodās.

Izmantojot Rocket Chat prioritāros tērzēšanas iestatījumus, visi zina, kur jebkurā brīdī viņiem jāpievērš uzmanība. Video un audio zvani ar ekrāna koplietošanu vēl vairāk uzlabo pieredzi gan Windows, gan MacOS, iOS, Android vai tīmeklī.

Vērtējums:

5. lietotāja saskarne

Lietojamība 4.5

Integrācijas 5

Cenas / veiktspējas attiecība 5

Funkcijas un funkcija 5

Abonēšanas modelis: Sākot no 3,00 USD mēnesī vienam lietotājam pašpārvaldītajam plānam un 2,00 USD mēnesī vienam lietotājam mākoņa plānam. Kopienas plāns ir pieejams bez maksas.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found