Windows

Kā pārveidot Windows 10 uzdevumjoslas sākuma izvēlni?

"Vienīgais, kas ir nemainīgs, ir izmaiņas."

Efezas Heraklīts

Lielākajai daļai no mums ir vajadzīgs laiks, lai pielāgotos jaunām lietām, it īpaši attiecībā uz tehnoloģijām. Protams, kad Microsoft sākotnēji izlaida operētājsistēmu Windows 10, tā tika kritizēta ar vairākiem kritikas izteikumiem no cilvēkiem, kuri bija pieraduši pie Windows 7 vai XP. Šie lietotāji priekšroku deva vecāku operētājsistēmas versiju vienkāršam un tīram interfeisam. Daži no viņiem domāja, ka dzīvās flīzes palēnina viņu OS veiktspēju.

Tomēr, ja vēlaties sekot līdzi jaunākajiem tehnoloģiskajiem atjauninājumiem, jūs nevēlaties palaist garām Windows 10 lietošanu. Jūs pat varat pievienoties Insider programmai, lai izmēģinātu Windows 10 tehnisko priekšskatījumu. Protams, saskarne mainīsies, taču vienmēr ir metodes, kuras varat mēģināt panākt, lai dzīvās flīzes pazustu un jūsu sistēmai būtu Windows 7 izskats. Šajā rakstā mēs iemācīsim jums padarīt Windows 10 uzdevumjoslas izvēlni Sākt līdzīgu Windows 7.

Kā modificēt uzdevumjoslas sākuma izvēlnes izskatu sistēmā Windows 10?

Primārā atšķirība starp Windows 10 un vecākām operētājsistēmas versijām ir dzīvās flīzes. Ir vērts atzīmēt, ka dzīvās flīzes ir bijušas aptuveni kopš Microsoft integrēšanas Windows 8 sākuma ekrānā. Tomēr, kad tehnoloģiju uzņēmums pievienoja šo funkciju Windows 10, viņi to pārvietoja uz izvēlni Sākt.

Cilvēku viedokļi par dzīvajām flīzēm bija atšķirīgi. Daži vēlējās, lai viņi tiktu noņemti no jaunās OS, bet citi atzina, ka funkcija ir atsvaidzinoša. Kopš jūs aktīvi meklējāt šo rakstu, jūs, iespējams, esat viens no cilvēkiem, kas šo funkciju nicina. Neuztraucieties vairs, jo mēs jums parādīsim, kā padarīt dzīvās flīzes pazūd. Lai to izdarītu, vienkārši veiciet šīs vienkāršās darbības:

  1. Noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt.
  2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katras aktīvās flīzes un pēc tam atlasiet Atspraust no Sākt.

Kad esat noņēmis aktīvās flīzes no izvēlnes Sākt, tas kļūs jauks un slaids. Savā ziņā tas izskatīsies mazliet kā no Windows 7.

Uzdevumjoslas vienkāršošana

Pēc veiksmīgas atbrīvošanās no aktīvajām flīzēm tagad varat pielāgot uzdevumjoslu. Jūs to varat vienkāršot, padarot to līdzīgu Windows 7. Tātad, pirmā lieta, kas jums jādara, ir noņemt meklēšanas ikonu vai lodziņu no uzdevumjoslas. To var izdarīt, izpildot šos norādījumus:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas.
  2. Noklikšķiniet uz Meklēt, pēc tam izvēlieties Slēpts.

Protams, ja vēlaties, lai uzdevumjosla atgādina Windows 7, jums ir jāatbrīvojas arī no pogas Uzdevumu skats. Galu galā vecākajai operētājsistēmai šīs funkcijas nav. Ikonu var noņemt, rīkojoties šādi:

  1. Atveriet uzdevumjoslu un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
  2. Noņemiet atzīmi no pogas Rādīt uzdevuma skatu.

Kad tas būs izdarīts, varēsiet izbaudīt uzdevumjoslas izvēlni Sākt, kas ļoti atgādina Windows 7. Protams, interfeiss neizskatīsies tieši tāpat kā vecākās Windows versijas. Diemžēl tas, ko mēs dalījāmies šajā ziņā, ir vislabākie jums pieejamie risinājumi. Mēs varam tikai cerēt, ka Microsoft piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju jaunajām Windows 10 tehniskā priekšskatījuma būvēm.

No otras puses, ja jūs domājat, ka jaunā Windows 10 saskarne palēnina datora veiktspēju, mums jums ir labs risinājums. Jūs varat izmantot Auslogics BoostSpeed ​​un risināt visas ātruma samazināšanas problēmas datorā. Šī programmatūras programma skenēs jūsu sistēmu un atbrīvosies no nevēlamiem failiem, neizmantotajiem kļūdu žurnāliem un citiem elementiem, kas var izraisīt avārijas un kļūmes. Kad process būs pabeigts, pamanīsit ievērojamu datora veiktspējas un ātruma uzlabojumu.

Kurai Windows OS dodat priekšroku?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savā atbildē!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found