Biogrāfija

Kā salabot Sedlauncher.exe augsta diska lietojumu sistēmā Windows 10?

Windows atjauninājumiem ir paredzēts uzlabot operētājsistēmas veiktspēju. Tomēr dažos gadījumos tie rada problēmas, kas ietekmē lietotāju pieredzi. Piemēram, kad tika izlaists Windows 10 KB4023057 atjauninājumu plāksteris, daudzi lietotāji sūdzējās, ka tas viņu datoru palēnina. Acīmredzot programma Sedlauncher.exe aizņem lielu vietu diskā.

Tas var būt nepatīkami, ja Sedlauncher.exe patērē jūsu RAM, it īpaši tāpēc, ka tas atstāj maz atmiņas citu uzdevumu veikšanai, piemēram, tīmekļa lapas atvēršanai vai video atskaņošanai. Tātad, ir svarīgi, lai jūs uzzinātu, kā atrisināt problēmu Sedlauncher.exe ar lielu diska lietojumu sistēmā Windows 10.

Kas ir Sedlauncher.exe programma?

Microsoft paziņoja, ka Windows 10 KB4023057 atjauninājumu plāksteris uzlabos servisa komponentu uzticamību. Plāksteris piedāvā uzticamības uzlabojumus šādām Windows 10 operētājsistēmas versijām:

 • 1507
 • 1511
 • 1607
 • 1703
 • 1709
 • 1803

Programmu faili, piemēram, Sedlauncher.exe, tiek komplektēti ar KB4023057 atjauninājumu plāksteri. Šis fails ir paredzēts, lai nodrošinātu, ka OS atjaunināšanas process darbosies nevainojami. Līdz ar to lietotāji varēs instalēt jaunāko Windows 10 versiju, neuztraucoties par negaidītām kļūdām.

Sedlauncher.exe, kas ir Windows sanācijas pakalpojuma sastāvdaļa, aizsargā un uzlabo Windows 10 atjaunināšanas procesa ātrumu. Ir vērts atzīmēt, ka šis programmas fails ir parakstīts digitāli, kas nozīmē, ka tas nav vīruss, kas inficē jūsu operētājsistēmu. No otras puses, jūs joprojām varētu vēlēties uzzināt, kā samazināt Sedlauncher.exe procesora izmantošanu.

Kā atrisināt Sedlauncher.exe augsta diska lietošanas problēmu operētājsistēmā Windows 10

Sedlauncher.exe ir izšķiroša KB4023057 atjauninājuma plākstera sastāvdaļa, kas nozīmē, ka tam ir arī būtiska loma Windows 10 atjaunināšanā. Tomēr, ja pamanāt, ka tas izmanto pārāk daudz CPU, vēlaties to uz laiku atspējot. Daudzi uzskata, ka šo problēmu izraisa KB4023057 komponenti, kas mēģina piekļūt internetam.

Kā jau minējām, Sedlauncher.exe ir daļa no Windows sanācijas pakalpojuma. Tātad, ja vēlaties uzzināt

kā samazināt Sedlauncher.exe procesora izmantošanu

, jums arī jāzina, kā izslēgt Windows sanācijas pakalpojumu. Neuztraucieties, jo šajā ierakstā mēs parādīsim soļus.

1. metode: Sedlauncher.exe atspējošana, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku

Viens no Sedlauncher.exe atspējošanas veidiem ir procesa izbeigšana, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas.
 2. No opcijām atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks.
 3. Kad uzdevumu pārvaldnieks ir atvērts, ritiniet uz leju, līdz atrodat Windows sanācijas pakalpojumu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows atjaunošanas pakalpojuma un pēc tam noklikšķiniet uz Beigt uzdevumu.
 5. Restartējiet datoru, lai izmaiņas stātos spēkā.

Tā kā esat atspējojis Windows sanācijas pakalpojumu, programmu faili, ieskaitot Sedlauncher.exe, Rempl.exe, Sedsvc.exe un WaaSMedic.exe, nedarbosies. Tādējādi jūs pamanīsit sava datora veiktspējas uzlabošanos.

2. metode: izslēdziet Sedlauncher.exe, izmantojot pakalpojumu utilītu

Vēl viena Sedlauncher.exe atspējošanas iespēja ir Windows Service pārvaldības rīka izmantošana. Lai sāktu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām).
 3. Kad utilītas Pakalpojumi logs ir atvērts, ritiniet uz leju, līdz atrodat Windows sanācijas pakalpojumu.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Rekvizīti.
 5. Tagad dodieties uz cilni Vispārīgi.
 6. Noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Startēšanas veids, pēc tam sarakstā izvēlieties Atspējots.
 7. Atveriet sadaļu Pakalpojuma statuss un pēc tam noklikšķiniet uz Apturēt.
 8. Noklikšķiniet uz Labi un Lietot, lai saglabātu veiktās izmaiņas.
 9. Piezīme. Ja rodas arī WaaSMedic.exe augsta CPU izmantošanas problēma, varat to izmantot arī pakalpojumu Pakalpojumi labošanai. Vienkārši meklējiet Windows atjaunināšanas medicīnas pakalpojumu, pēc tam veiciet tās pašas darbības, kuras veicāt, lai atspējotu Windows sanācijas pakalpojumu.
 10. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai problēma Sedlauncher.exe joprojām pastāv.
Ātrs risinājums Lai ātri novērstu «Sedlauncher.exe augsta diska izmantošana operētājsistēmā Windows 10» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

3. metode: Pretvīrusu programmu izmantošana Sedlauncher.exe bloķēšanai

Tiesa, Sedlauncher.exe ir izšķiroša loma KB4023057 atjauninājumu ielāpa. Tomēr, tiklīdz esat instalējis šo plāksteri, vislabāk ir atspējot programmas failu, lai tas nepieļautu pārāk daudz CPU. Viena no iespējām to izdarīt ir ugunsmūra vai trešās puses antivīrusu izmantošana. Tā kā Sedlauncher.exe nevarēs iziet caur jūsu ugunsmūri, tas nevarēs palaist un izmantot jūsu procesoru.

4. metode: sistēmas atjaunošanas veikšana

Lielā lieta par Windows 10 ir tā, ka tā ļauj atjaunot OS operētājsistēmu bez kļūdām. Varat izmantot iepriekšējo atjaunošanas punktu, lai atrisinātu Sedlauncher.exe liela diska lietošanas problēmu. Neuztraucieties par personīgo failu vai datu zaudēšanu, jo šī metode ietekmēs tikai sistēmas failus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Atjaunot” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Izveidot atjaunošanas punktu.
 4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Sistēmas atjaunošana.
 5. Lai sāktu, noklikšķiniet uz Tālāk.
 6. Apskatiet atjaunošanas punktu laika zīmogus. Izvēlieties opciju, kurā problēma nepastāv.
 7. Noklikšķiniet uz Tālāk, lai sāktu sistēmas atjaunošanas procesu.

Šīs metodes varētu palīdzēt jums atrisināt Sedlauncher.exe lielu CPU izmantošanu. Tomēr, ja esat izmēģinājis visus no tiem un tomēr jūsu dators joprojām darbojas lēni, visticamāk, ka problēmu rada kaut kas cits. Šajā gadījumā iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed.

Pēc Auslogics BoostSpeed ​​instalēšanas tā veiks visaptverošu visas jūsu sistēmas pārbaudi. Tas meklēs ātrumu samazinošus jautājumus un nevēlamus failus. Tas izmanto precīzus paņēmienus, lai identificētu problēmas Windows 10 datoros. Jūs varēsiet droši atbrīvoties no problēmas, neriskējot sabojāt operētājsistēmu.

Ir vērts atzīmēt, ka Auslogics BoostSpeed ​​ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas efektīvi izslauc visu veidu datora atkritumus, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, neizmantotos kļūdu žurnālus un atlikušos Windows atjaunināšanas failus. Kad datorā būsit atguvis gigabaitus cietā diska vietas, pamanīsit ievērojamu tā veiktspējas uzlabošanos.

Ko jūs domājat par Windows sanācijas pakalpojumu un programmu Sedlauncher.exe?

Paziņojiet mums savas domas zemāk esošajos komentāros.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found